Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

De Troch, Chapeau Mirabelle Lambic

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    De Troch, Chapeau Mirabelle Lambic

    Piwo o bardzo wyraźnym smaku mirabelek, dość kwaśne, a w zasadzie słodko-kwaśne. Dobrze schłodzone powinno świetnie orzeźwiać latem. Na zimowe wieczory jednak nie bardzo.


    Zakupione w Piotrze i Pawle w Poznaniu przy ul. Gronowej.
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Lambic ma 3,5%:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Z lambików najbardziej lubię te najbardziej znane czyli Lindemans.
      Wiem, że tam są jakieś sztuczne słodziki i może coś jeszcze, ale cóż, mi smakuje. Jak chipsy i coca cola, które też są nie zdrowe.
      De Troch chyba jest bardziej naturalny i tylko minimalnie mnie smaczny. Zachwalane przez Kopyra Mort Subite mi nie podchodzi. Pewnie najzdrowsze, ale smak jest najważniejszy.
      Otworzyłem mirabelkę i od razy w całym pokoju poczułem piękne odznaki ciepła i wiosny. Poczułem maj.
      Naprawdę, żadnej chemii, tu chyba też nie ma żadnych słodzików( cukier jest, ale lepsze to niż aspartam).
      Świetnie smakuje, szkoda, że taka mała buteleczka no i droga jest. W smaku czuć tę naturalność mirabelki, piwo jest bardzo orzeźwiające, latem na dwa łyki będzie wchodzić.
      I pewnie na lato nie będę żałował kasy, bo już tak stęskniłem się za wiosną, że wy piwosze z Wrocławia i Szczecina tego nie rozumiecie. Ja tu mam zimę od początku listopada do końca marca. Jeszcze miesiąc i mirabelkę z De Troch będę brał nad jezioro.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎