Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Staropolskie Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cezar
    Senior
    • 05-2001
    • 1349

    Staropolski, Staropolskie Pils

    Piwo jasne o zawartości alkoholu do 5,5% objętości, ekstraktu do 10,1% wagowo. Opakowanie - butelka steini 0,33 l. Zakupione w Łodzi.

    Ostatni z opisywanych na FORUM produktów z browaru w Zduńskiej Woli (po Feście, Mocnym, Złotym i Super).
    Piana słaba, szybko ginąca. Kolor złoty, charakterystyczny dla produktów Staropolskiego. Przyjemny, wyraźny chmielowy zapach, natomiast pozostawiający trochę do życzenia lekko metaliczny smak.

    Piwo gorsze od porównywalnego SUPER Staropolskiego, ale w sumie nienajgorsze.

    Moja ocena 4-.
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Cezar, wykupiłeś w Sosnowcu ostatnią butelkę tego piwa
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Cezar
      Senior
      • 05-2001
      • 1349

      #3
      adam16 napisał
      Cezar, wykupiłeś w Sosnowcu ostatnią butelkę tego piwa
      Przeczytaj dokładnie moją wypowiedź, szczególnie zdanie z informacją o miejscu zakupu.

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Z tego wynika, że do Łodzi sprowadzili to piwo z Sosnowca
        A tak prawie zupełnie serio nie zwróciłem uwagi. Przyjąłem chyba za pewnik, że wszystkie Staropolskie ostatnio opisywane zakupiłeś w stolicy Zagłębia.
        Nie zmienia to faktu, że jak na razie nie miałem okazji wypróbować tego piwa. Ale pani w sosnowieckim sklepiku, twierdziła, że ma być ten Pils, więc kto wie, kto wie...
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Nagnij do Dublina Tu juz jest - te same parametry voltyzerki (5,5%) choc nazywa sie Staropolskie Super Premium. Etykieta zielona po polsku choc z anglojezyczna pojemnoscja (FL.OZ). Kapselek normalny tzn stary browarowy z korona na 9-tce ale to nieistotne. Najistotniejsze jest to ze jeszcze dzis dokonam zlojki Oprocz Premium jest tu jeszcze wersja Strong. . Tak 3mac !
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • cororo
            • 04-2003
            • 766

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
            Nagnij do Dublina Tu juz jest - te same parametry voltyzerki (5,5%) choc nazywa sie Staropolskie Super Premium. Etykieta zielona po polsku choc z anglojezyczna pojemnoscja (FL.OZ). Kapselek normalny tzn stary browarowy z korona na 9-tce ale to nieistotne. Najistotniejsze jest to ze jeszcze dzis dokonam zlojki Oprocz Premium jest tu jeszcze wersja Strong. . Tak 3mac !
            Przywieź bo u nas takiego nie ma

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #7
              Przywioze etykiete i kapsel
              Nie bede z drewnem do lasu jezdzil. Piwo takie jest na pewno w Polsce bo w Polsce je warza. Co najwyzej etykieta moze byc nieco inna niz ta na rynek polski.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎