Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Cornelius Niefiltrowane Jasne - 10°

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23791

    Sulimar, Cornelius Niefiltrowane Jasne - 10°

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    #2
    ...ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4552

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasno żółty, odpowiednio mętny,nieprzejrzysty,jak na niefiltrowane przystało. [4]
      Piana: Mocna, gęsta, Zostawiająca obręcze na szkle po każdym łyku. Aż wyrwał nam się okrzyk zachwytu gdy kelner przyniósł kufle ze sztywnymi "czapami" na 5 cm. [4.5]
      Zapach: Dość dobrze wyczuwalny, drożdżowy, z lekką ożywczą nutą chmielową. Na szczęście u Vojaka Švejka w Piotrkowie nie unosiła się dymna, papierosowa zawiesina i zapach dało się ocenić. [4]
      Smak: Wyraźny, świeży, drożdżowy ale nie za ostry, ciut owocowy, pozostawiający na podniebieniu lekką goryczkę. [4.5]
      Wysycenie: W sam raz. Gaz utrzymujący piękną pianę ale nie powodujący nadmiernych "reakcji beknięciowych" [4.5]
      Opakowanie: Pite "U Vojaka Švejka", podane w grubym, półwysokim kuflu, niestety bez jakiegokolwiek logo browaru czy piwa. [3]
      Uwagi: Prawdopodobnie "Švejk" to jedyne miejsce gdzie można spróbować tego piwa. A szkoda bo warto. Nieczęsto zdarza się by browar przemysłowy pokusił się o wypuszczenie "niefiltrowańca" w dodatku tak pełnego i treściwego smaku. A to tylko 10-ka!

      Moja ocena: [4.225]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9731

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złotawy, jak gdyby lekko "przyszarzały". [4]
        Piana: Nie stwierdzono, ale miałem nalewane bardzo długo, z przerwami do PET-a tak, aby było "pod korek", więc pierwotnie piana była godna. [4]
        Zapach: Niezbyt silny, słodowy, jakieś nuty kwiatowe nawet...? [4]
        Smak: Nuty słodowo-owocowe, a nawet jakby miodowe. Trochę słodkawe. Jeszcze jakaś nuta - a może nawet to karmel? [4]
        Wysycenie: Mimo PET-a - OK. [4]
        Opakowanie: Niestety, nie zauważyłem, czy "U Svejka" mają swoje szkło. Generalnie, lokal mnie się podoba, więc tak też oceniam. [4.5]
        Uwagi: Miałem wątpliwości, czy to 10-tka. Ale chyba tak, i to sympatycznie treściwa. Smaczne piwo.

        Moja ocena: [4.025]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎