Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dobre sobie ale skrzynki to juz nie podziwiacie ? :(

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yellow
    Junior
    • 04-2002
    • 1

    dobre sobie ale skrzynki to juz nie podziwiacie ? :(

    czesc wam chcialem powiedziec ze jesli juz zauwazyliscie kapsel to moze ktos spojzal by na skrzynke do debowego bo jest tez niczego sobie

    Pozdrawiam wszystkich


    Yellow
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Skrzynki ajkoś jeszcze nie zauważyłem ale może przez to że sie nie rozglądałem specjalnie.
    Ten temat chyba jednak nie pasuje do działu Piwo - konkretnie. Tutaj zajmujemy się ocena piw. Art pewnie temu zaradzi, czyli przeniesie np. do Kolekcjonerstwa.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • StaryKocur
      Senior
      • 01-2002
      • 1521

      #3
      adam16 napisal/a
      Skrzynki ajkoś jeszcze nie zauważyłem ale może przez to że sie nie rozglądałem specjalnie.
      Ten temat chyba jednak nie pasuje do działu Piwo - konkretnie. Tutaj zajmujemy się ocena piw. Art pewnie temu zaradzi, czyli przeniesie np. do Kolekcjonerstwa.
      Może założyć dział: SKRZYNKI - KONKRETNIE ?

      SK
      Piwo pite z umiarem
      nie szkodzi w żadnych ilościach.

      Comment

      • Radegast
        Senior
        • 02-2001
        • 1124

        #4
        Teraz jest w dziale piwo-ogólnie (nie wiem czy z racji ingerencji ARTa) i można sobie troszkie pogawędzić.
        Rzeczywiście skrzynki potrafią być bardzo ciekawym wizerunkiem browaru, wszak jest to jak etykieta na butelce. Prawde mówiąc nie przyglądałem się specjalnie skrzynką, a nie ma tu przeca dwóch zdań, skrzynka powinna być i funkcjonalna i reprezentatywna.
        Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎