Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Letnie liczenie kapsli - Ankieta 2008

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chinet
    Senior
    • 04-2006
    • 486

    Letnie liczenie kapsli - Ankieta 2008

    W oczekiwaniu na coroczną ankietę na zakończenie roku proponuję zabawę pod hasłem: LETNIE LICZENIE KAPSLI. Myślę, że połowa roku to dobry czas na sprawdzenie stanu posiadania kapsli w swojej kolekcji.
    Po głębokich rozważaniach nad formą ankiety doszedłem do najważniejszego wniosku, a mianowicie ankieta musi być prosta i łatwa. Jak wiadomo okres letni (chociaż połowa roku to dopiero początek letniego wypoczynku) dla większości forumowiczów to czas do odpoczynku i leniuchowania przynajmniej kilka lub kilkanaście dni. Dlatego też miło będzie usiąść sobie pewnego ciepłego wieczorku przy (Ci co już mogą, a u niektórych jak starzy nie widzą) i rozmyślać nad wynikami półrocznej ankiety.
    Ponadto ustaliłem sobie kilka ogólnych zasad i oto one:
    • Liczymy kapsle na podstawie katalogu Pawła K. dostępnego na stronie www.kapsle.xon.pl
    • W ankiecie uwzględniamy kapsle które pojawią się do końca czerwca 2008 wg listy nowości Wikiego dostępnej na jego stronie www.kwiki.republika.pl/kapsle2008.html
    • Ankieta jest skierowana głównie do kolekcjonerów kapsli piwnych (PL), jednak uwzględnia również pozostałe kapsle krajowe i zagraniczne
    • Termin nadsyłania wypełnionych ankiet to 14.06.2008 godz. 12.00
    • Jeśli nie przytrafi mi się nic niespodziewanego, wyniki ogłoszę przed giełdą w Żywcu 21.06.2008
    • Za udział w ankiecie w rozlosowana będzie nagroda, którą będzie można odebrać osobiście w Żywcu. Nagrodą będzie zestaw piw z browaru w Ciechanowie a wśród nich PIWO ROKU 2007 wg portalu Browar.biz (Wyborne 5 szt., Mocne 1 szt., Miodowe 1 szt., Pszeniczne 1 szt.)
    • Nagroda jest tylko jedna i może ją odebrać osoba pełnoletnia. Osoby nieletnie biorące udział w ankiecie po odbiór nagrody zgłaszają się z prawnym opiekunem
    • W przypadku nieobecności na giełdzie zwycięzcy, nagroda zostanie rozdysponowana wśród pozostałych uczestników ankiety będących na giełdzie losowo po jednym piwie na zasadzie: KTO PIERWSZY TEN LEPSZY
    • Wszyscy uczestnicy zgadzają się na umieszczenie w wynikach ankiety własnych adresów e-mail, które będą podane do publicznej wiadomości przy publikacji na stronach portali www.forum.kapsle.xon.pl oraz www.browar.biz
    • Nadesłanie ankiety równoważne jest z przyjęciem powyższych zasad
    • Ankiety proszę nadsyłać na mój adres: krzysztof.grzelecki@interia.pl

    PRZYPOMINAM !!!
    W ANKIECIE UWZGLĘDNIAMY KAPSLE, KTÓRE ZOSTAŁY UMIESZCZONE W KATALOGU PAWŁA ORAZ NOWOŚCI ZE STRONY WIKIEGO PO POTWIERDZENIU ICH UMIESZCZENIA W KATALOGU

    Zapraszam do zabawy
    Chinet

    Attached Files
    Last edited by chinet; 24-04-2008, 15:02.
  • chinet
    Senior
    • 04-2006
    • 486

    #2
    No i znaleziono błąd. Uwzgledniamy kapsle, które pojawią się do końca maja 2008 w nowościach na stronie Wikiego, a nie jak napisałem błędnie do końca czerwca.

    Comment

    • chinet
      Senior
      • 04-2006
      • 486

      #3
      Jeszcze jedna uwaga!
      Niektórzy posiadają kapsle z piw domowej produkcji. Myślę, że wszystkie te kapsle (w szt.) można wpisać jako jedna seria do kapsli reklamowych bez rozdzielania na poszczególnych piwowarów.

      Comment

      • chinet
        Senior
        • 04-2006
        • 486

        #4
        Mamy już czerwiec. Lista nowości Wikiego z tego roku została zamknięta. Po informacji od Pawła, przedstawiam listę kapsli, które znajdą się w katalogu (nie mogę dodać załącznika, podaję więc link do listy): http://www.kapsle.xon.pl/phpBB/viewt...?p=23336#23336

        Uprzedzając pytania: kapsel z Piotrkowa (Fun...) oraz Połczyn - na razie te kapsle nie są w 100% pewne co to jest, jeszcze nikt nie widział tego na butelkach. Zapewne znajdą się w ankiecie na koniec roku .

        A więc do liczenia kapsli!
        Przypominam, że mamy czas do 14.06.2008 godz. 12.00 .

        Comment

        • brzozastg
          Junior
          • 03-2008
          • 22

          #5
          nie moge otworzyc ankiety!!!

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            #6
            U mnie nie ma problemu z otwarciem ankiety.

            Comment

            • brzozastg
              Junior
              • 03-2008
              • 22

              #7
              a mozesz mi wyslac na meila ankiete

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                #8
                Podaj mi na PW adres na jaki mam wysłać.

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chinet Wyświetlenie odpowiedzi
                  A więc do liczenia kapsli!
                  Przypominam, że mamy czas do 14.06.2008 godz. 12.00 .
                  Przypominam że minał już ponad miesiąc od zakończenia zliczania. Mi zrobienie ankiety kolekcjonerów podstawek z około 40 uczestnikami zajelo - o ile pamiętam - około 2 tygodni
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • chinet
                    Senior
                    • 04-2006
                    • 486

                    #10
                    Ze względu na niską frekfencję i udział osób aktywnych głównie na forum kapslowym tam umieściłem wyniki:



                    Specjalnie dla Kolegi Coopera zamieszczam wyniki ankiety .
                    Attached Files

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      #11
                      Dzięki Sorry że nie mogłem wziąść w niej udziału.
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎