Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koreb, Baltic Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Koreb, Baltic Strong

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnobursztynowy, klarowny, sugeruje niższy woltaż... [3.5]
    Piana: Po chwili znikła... [2]
    Zapach: Słodowo-kwaskowaty, także nuty owocowe. [3.5]
    Smak: Jakiś taki słodko-kwaśny , trochę miodowy. [3]
    Wysycenie: Niezbyt duże, niestety. [3]
    Opakowanie: Zgodne z nową linią wzorniczą Koreba. Nie mój klimat chyba. [2.5]
    Uwagi: Kolejny "niebanalny" i zadziwiający produkt z Łasku.
    Oryginalny, chyba nawet za bardzo...

    Moja ocena: [3.075]

    Comment

    • Center
      Senior
      • 03-2003
      • 133

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: bursztynowy [3.5]
      Piana: Niet [1]
      Zapach: Jedzie sztucznym miodem [1]
      Smak: Kwaśnawe z nutą miodu /jak dla mnie relikt PRL, tj. miód sztuczny/ [1]
      Wysycenie: Trudno powiedziec, ale po mojemu mało [2]
      Opakowanie: Opis na etykiecie ścina z nóg, ale jakoś nie widzę składników. Czy to zgodne z polskim lub unijnym prawem? [2]
      Uwagi: Może ktoś się obrazi, ale ja już dawno nie piłem tak okrutnego piwa :P Na pewno nie mój klimat. A cena za to cudo to zdecydowane nieporozumienie.

      Moja ocena: [1.225]

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Center Wyświetlenie odpowiedzi
        Opis na etykiecie ścina z nóg, ale jakoś nie widzę składników. Czy to zgodne z polskim lub unijnym prawem?
        2 x tak.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • skitof
          Senior
          • 11-2007
          • 2478

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemno-złoty. [2.5]
          Piana: Piana dość wodnista i krótkotrwała [1.5]
          Zapach: Zapach słodowo-miodowy. Lekko wyczuwalny. [2]
          Smak: Ojej, krzywiłem się jak piłem to piwo. Trzeba przyznać, że różne posmaki można w nim wyczuć: słód, cukier, miód, alkohol, ale co w nim tak naprawdę jest to nie wiadomo. I nie wiem czy to wszystko nie było w proszku, zmieszane z wodą łyżką. [1]
          Wysycenie: Smak jest tak przytłaczający, że moje kubki smakowe nie mogły skoncentrować się na CO2. Ale bąbelki cały czas pracują i ładnie wyglądają. [2]
          Opakowanie: To co wiemy, to zawartość alkoholu. Brak danych o składnikach, ekstrakcie. Kapsel czarny. [2]
          Uwagi:

          Moja ocena: [1.575]

          Comment

          • marcysia_007
            Junior
            • 09-2008
            • 1

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Złocisty, miodowy. Stwarza dość dobrą zapowiedź przed jego wypiciem. [3.5]
            Piana: Piana raczej rzadka i krótko trwała [1.5]
            Zapach: Mało przekonywujący. Być może procenty zabiły ów miodowy polot zapachowy. [2]
            Smak: Bardzo mocne ale na to decydujemy się przy kupnie, ponieważ ma 7,2%. Miodu jak nie było tak ne ma. Nie zostaje nawet posmak. [2]
            Wysycenie: Nasycenie dość dobre. Zgadzam się z opinią, że ładnie wygląda. Napewno nie wygazuje się przy otwarciu czy po pierwszym łyku. [3]
            Opakowanie: 1,5 pkt chociaż wogóle mnie nie urzekło i powinna być 1. Etykieta bez dojrzałości jak i bez charakteru. 1.5 pkt za to, że próbuję zrozumieć zamysł. Być może miało wyglądać jak z pijalki tuż za rogiem. [1.5]
            Uwagi: Nie sprawiło, że stałam się jego miłośnikiem. Nie zadziwiło a wręcz z niesmaczyło, ponieważ zapowiadał się wieczór przy dobry miodowym piwku a nie ...

            Moja ocena: [2.05]

            Comment

            • toto
              Senior
              • 12-2006
              • 949

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: ciemnożółty, klarowny [4]
              Piana: dość obfita, zwolna opada, niewielka tendencja do tworzenia dużych bąbli, oblepia szkło [4]
              Zapach: wyraźny, słodowy, z intrygującą nutą suszonych owoców, w tle alkohol [4]
              Smak: alkoholowo-słodowy ze ścierą w tle [2]
              Wysycenie: bąble lecą ciągle aż miło - duże, ale w normie [3.5]
              Opakowanie: butelka ŻGB, czarno-pomarańczowo-złota etykieta z zachodem słońca nad morzem, nazwa na ukos na czerwonym pasku. Duże logo z wieżą na łodzi. Na kontrze Łask na mapie Polski. Brak ekstraktu, składu i oznaczenia pojemności. Kapsel czarny. Główna etykieta nie rozstrzyga czy to piwo (poza nazwą producenta). [1.5]
              Uwagi: Nie polecam, choć pianę i zapach miało niezłe.

              Moja ocena: [3.05]

              Comment

              • B99
                Junior
                • 11-2008
                • 10

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Złoty, wpadający w bursztyn. [3]
                Piana: Piana gruboziarnista pojawiła się tylko przy nalewaniu. Po minucie już jej nie było [1.5]
                Zapach: Słodowy, ale jakiś taki duszący i nieświeży. [1.5]
                Smak: W pierwszej chwili słodowy, słodkawy, a po chwili goryczka, ale jakaś dziwna, piekąca. Do momentu kiedy piwo było zimne jeszcze do przełknięcia, ale później już coraz gorzej. [2]
                Wysycenie: Niewielkie, bąbelki spokojnie wędrują do góry [2.5]
                Opakowanie: Cecha charakterystyczna dla Koreba - krzywo przyklejona etykieta i kontretykieta, poodklejane rogi, kapsel czary - porysowany. Estetyka na bardzo niskim poziomie. Nie do końca rozumiem przesłania jakie ze sobą niesie. [1]
                Uwagi: Jeśli ktoś chce się odważyć i spróbować to tylko zimne, potem jak dla mnie nie do picia.

                Moja ocena: [1.8]
                Lodzermensch z wyboru i zamiłowania.
                Amator boules i piwa

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎