Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Lidl - Grafenwalder Hefe Weissbier 5l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TCT
    Senior
    • 04-2007
    • 135

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woli Wyświetlenie odpowiedzi
    jeżeli 5 l.kosztuje 31,99 zł.,to 0,5 litra niestety ciut ponad 3 zł.
    Ostro przeginają - Grafenwalder to ostra jazda bez trzymanki, wyłącznie dla uczniów szkół średnich (stanowiąc na dodatek jeden z nielicznych elementów z owych lat nie objętych nostalgią za minioną młodością) i powinno pozostać w dawnej cenie - 1,09zł..
    "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
    art. 86 Konstytucji RP

    Comment

    • woli
      Senior
      • 10-2003
      • 121

      #32
      zasugerowałem się tymi 5l.puszkami ......sorki Petrus

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10836

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
        Czytaj ze zrozumieniem, piwo było również w puszkach 0.5L i kosztowało poniżej 2zł.
        Nazwa to jedno a browar to drugie. Piwo z beczki 5l pochodzi z browaru Lindenbrauerei Unna a piwo z puszki 0,5l pochodzi Frankfurter Brauhaus. Więc czy możemy pisać o tym samym piwe i jednakowo oceniać? Chyba nie!
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Najtron
          Junior
          • 04-2008
          • 56

          #34
          Ja zakupiłem tą 5L puszkę, po spróbowaniu 0,5L mniejszej puszki. Po przelaniu do szklanki, z początku był paskudny zapach, jednak po odczekaniu około 5 minut nieprzyjemny zapach wywietrzał. Spróbowałem, nie jest to wg. mnie pszenica wybitna, ale wypijalna. Jakoś się ,,przemęcze'' przez te 5L dla tego mini-kega.

          Comment

          • gumol37
            Junior
            • 05-2009
            • 9

            #35
            Testowałem tą 5litróweczkę w wersji PILS i jest OK. Cena niezła i zostaje fajne i przydatne opakowanie.

            Comment

            • flood
              Senior
              • 06-2008
              • 182

              #36
              Jak rozbroić taka puszkę?

              pzdr
              flood

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #37
                Nawet w Lidlach w Irlandii to jest
                Wiem że teraz powinienem automatycznie podać cenę ale kurde nie pamiętam choć mam w planach zakupić se pszeniczkę na ktoryś z weekendów. Mysle że około 15 jura pewnie kosztuje ale to cena baaaaaaardzo strzelana z głowy.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • Najtron
                  Junior
                  • 04-2008
                  • 56

                  #38
                  No ja już mam jedną taką puchę opróżnioną i próbowałem wyciągnąć ten zawór górny, bez powodzenia. Jest jakaś metoda na wyciągnięcie któregoś z zaworów? Bo tak na siłę wyciągać się trochę boje.

                  Comment

                  • Mikko
                    Senior
                    • 12-2008
                    • 583

                    #39
                    Wczoraj konsumowałem z kumplem we dwóch tą 5litrowkę. Pierwszy kufel średnio wszedł (płaski, gorzki smak) nastepne już lepiej (juz czułem bananki, cytrusowo-kwaskowy smak) Przy 5tym kuflu wydał mi sie dobry. Pierwszy raz pszenicą się narąbałem

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika flood Wyświetlenie odpowiedzi
                      Witam,

                      albo ja mam pecha, albo ja sie nie znam - ale nawet na Borzymowskiej znalazłem tylko pilsa - a zwiedzilem z 10 lidlow...

                      pzdr
                      flood
                      W Warszawie jest aż 10 Lidlów?
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • Najtron
                        Junior
                        • 04-2008
                        • 56

                        #41
                        Ponowie pytanie, gdyż dziś rozlewam piwo, a butelek mi troche brakuje. Czy ktoś wie, jak się 'dobrać' do tej puszki? Na siłę jakoś wyciągnąć ten górny zaworek? Jeśli ktoś ma jakieś z tym doświadczenie, będę wdzięczny za pomoc.

                        Comment

                        • kentaki
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 452

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kentaki Wyświetlenie odpowiedzi
                          Spokojnie da się ją używać. Ja osobiście ten model już 3 raz napełniłem i do tej pory wszystko jest ok. Gumowy korek (to ważne, bo są też plastikowe, które z reguły sie urywaja, ale można je zastąpić np. uszczelką z BA) nawet łatwo wyjąć, puszkę i korek dezynfekuje wrzątkiem. Podobne puszki po piwach jakie można było zakupić w innych dyskontach również sprawują się bez zarzutów i nie potrzeba do nich pompki bo maja zaworek u dołu. Polecam mi jeszcze żadna nie zardzewiała i nie straciła szczelności.
                          Jak już wspominałem, górny zawór wyjąć i wykorzystać (gumowy) lub wyrwać i wyrzucić (plastik). Puszkę wypłukać a przed ponownym rozlewem zdezynfekować, gumowy korek górny lub uszczelkę oczywiście też. Napełnić domowym piwkiem , zatkać, odstawić do piwniczki i cieszyć się piwkiem

                          Comment

                          • Doczu
                            Member
                            • 07-2007
                            • 77

                            #43
                            Obecnie znow w Lidlu sa te pszenice w 5 L kegach.
                            Cena 34,99 PLN.
                            Dzis zakupiłem i po wstepnej degustacji - całkiem znośne. Nie rzuca na kolana, ale z pewnością lepsze niż pszenica z Okocimia.
                            No i jak na obecne ceny pszeniczniaków cena 3,5 PLN za kufel, tez jest dośc atrakcyjna.

                            Comment

                            • strappado
                              Senior
                              • 08-2007
                              • 111

                              #44
                              Nie zapominaj o gratisowej beczce, która dla niektórych była większym rarytasem niż samo piwo
                              http://pokazywarka.pl/t47c2v/

                              Comment

                              • Doczu
                                Member
                                • 07-2007
                                • 77

                                #45
                                Obecnie od poniedziałku znów jest Grafenwalder Hefe w Lidlu po 33,33 zł.
                                W Sosnowcu stało jeszcze chyba z 10 puszek.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎