Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Lidl - Grafenwalder Hefe Weissbier 5l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hudzitson
    Member
    • 12-2009
    • 36

    #61
    Nie wiem czy z Twojej strony, to było pytanie czy co, ale koledze wyżej chodziło o takie puszeczki chyba jak w załączniku.

    Kiedyś były one w ofercie lidla, aktualnie nie wiem jak jest, dziś się wybieram do mojego Lidla by skorzystać z innej promocji, jak wrócę to napiszę.
    Attached Files

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hudzitson Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie wiem czy z Twojej strony, to było pytanie czy co, ale koledze wyżej chodziło o takie puszeczki chyba jak w załączniku.

      (....)
      Masz racje, odpowiedniego znaku nie zastosowałem na końcu zdania. Wyjaśniam, to było pytanie.
      Przeczytaj proszę temat tego wątku a będziesz wiedział o jakich "puszeczkach" mowa.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hudzitson Wyświetlenie odpowiedzi
        (...)
        Kiedyś były one w ofercie lidla, aktualnie nie wiem jak jest, dziś się wybieram do mojego Lidla by skorzystać z innej promocji, jak wrócę to napiszę.
        Czy ta puszka kosztowała ciebie 34,99zł?
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • dabu1
          Senior
          • 04-2005
          • 159

          #64
          Też mi się wydawało że to temat o minikegach 5l, a tu hudzitson mieszać zaczyna

          Comment

          • Cez
            Senior
            • 01-2003
            • 1789

            #65
            Wystarczy zerknąć na link z ofertą Lidla. "Puszeczki" 5-litrowe pilsa albo hefe weissbiera.
            Last edited by Cez; 22-07-2010, 12:21.
            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

            Comment

            • dabu1
              Senior
              • 04-2005
              • 159

              #66
              No i po to właśnie wstawiłem tego linka

              Comment

              • hudzitson
                Member
                • 12-2009
                • 36

                #67
                Przepraszam za zamieszanie

                No to czekamy na te mini kegi

                Comment

                • petrus33
                  Gość
                  • 01-2008
                  • 888

                  #68
                  Kupiłem kiedyś tą puchę 5L pszeniczniaka i powiem, że straszna cienizna to była. Schłodziłem piwo odpowiednio, ale nikomu nie smakowało. Brak piany i ten płaski, bylejaki smak pamiętam do dziś. Według mnie to piwo nie jest warte kupienia. Gdyby to kosztowało 15zł, to bym moze się skusił

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #69
                    I jak taką puchę zmrozić? W zimie by się wystawiło na balkon, czy do piwnicy, a tak?
                    Dodam, że obok pszenicy za te samą cenę ma być dostępny też Pils.
                    Last edited by Pendragon; 22-07-2010, 19:59.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      I jak taką puchę zmrozić? W zimie by się wystawiło na balkon, czy do piwnicy, a tak?
                      Z moich doświadczeń wynika, że 2 dni i 2 noce w lodówce wystarczają. Trzeba mieć tylko w niej miejsce

                      Comment

                      • forra6
                        Senior
                        • 11-2008
                        • 413

                        #71
                        Ja podepnę się pod temat, z pytaniem, czy dostepne są (będą ?) standardowe puszki 0.5 l ? Do tej pory nie piłem tej pszenicy i nie chcę ryzykować 5 litrowej ewentualnej wtopy :-)
                        Don't trust nobody, It will cost you much too much
                        Beware of the dagger, It caress you at first touch
                        O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10837

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika forra6 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja podepnę się pod temat, z pytaniem, czy dostepne są (będą ?) standardowe puszki 0.5 l ? Do tej pory nie piłem tej pszenicy i nie chcę ryzykować 5 litrowej ewentualnej wtopy :-)
                          Nie sprawdzisz tego.
                          Piwo pochodzące z półlitrowych puszek pochodzi z Frankfurter Brauhaus a z mini beczek z Lindenbrauerei Unna.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • hudzitson
                            Member
                            • 12-2009
                            • 36

                            #73
                            A wg. tych co pili, które piwo jest lepsze z Frankfurter Brauhaus czy z mini beczek z Lindenbrauerei Unna ?

                            Comment

                            • Cez
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1789

                              #74
                              Za tę cenę, to nie spodziewałbym się specjalnych różnic.
                              Tu masz Lindenbrauerei Unna, Grafenwalder Hefe Weissbier.
                              Last edited by Cez; 22-07-2010, 21:42.
                              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                              Comment

                              • petrus33
                                Gość
                                • 01-2008
                                • 888

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                                Piwo pochodzące z półlitrowych puszek pochodzi z Frankfurter Brauhaus a z mini beczek z Lindenbrauerei Unna.
                                A według mnie to i tak jeden szajs. Ostatnio kupiłem sobie tego pszeniczniaka w małej puszce i niestety nic się nie zmieniło. Tak jak z dużej puchy, ten sam chemiczny posmak i brak wyrażnych nut słodu pszenicznego. Nie wiem co oni robią z tym piwem, że to tak straszna cienizna jest. Chyba najgorszy Weizen, jaki kiedykolwiek piłem. A szkoda.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎