Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Racibórz, Jubileuszowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Racibórz, Jubileuszowe

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    11,5% ekstraktu, 5,7% alk.
    Piana niewielka i nietrwała, dość słabo zgazowane.
    Barwa ciemnosłomkowa.
    Wygląda lepiej niż smakuje.
    Początkowo wydaje się lekko kwaśnawe, po chwili pojawia się niezbyt silna, ale dość wyrażna goryczka, jednak brakuje jej szlachetnego chmielowego charakteru.
    Wyczuwalne są nuty słodowe, ale z jakimś piwnicznym posmaczkiem.
    Attached Files

    Comment

    • woosaa
      Senior
      • 07-2005
      • 1548

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: "solidna"słoma,klarowne [3.5]
      Piana: biała i gęsta,powoli opada,na końcu tworzy w miarę przyzwoity dywanik [4]
      Zapach: umiarkowany,słodowy z lekkim aromatem chmielu,bez innych dodatków [4]
      Smak: typowy dla raciborskich piw,lekko jakby przypalane,dobra goryczka z małą nutka owocową,mogłoby być trochę bogatsze w treści [4]
      Wysycenie: w kuflu bardzo delikatne,podczas degustacji prawidłowe [4]
      Opakowanie: okolicznościowa etykieta z kontra,podana zaw.alk. i ekstraktu,bez krawatki,szkoda że czarny kapsel [3.5]
      Uwagi: wg.mnie to Racibor Jasne Pełne,parametry te same,tylko etykieta inna,warte spróbowania.PZDR

      Moja ocena: [3.95]
      mb WOS

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Widocznie ci ta krawatka odpadła, bo przecież jest, jak widać na zdjęciu. Szkoda, że tym się zasugerowałeś, bo ocena byłaby wyższa Moim zdaniem etykieta jest śliczna.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1548

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Widocznie ci ta krawatka odpadła, bo przecież jest, jak widać na zdjęciu. Szkoda, że tym się zasugerowałeś, bo ocena byłaby wyższa Moim zdaniem etykieta jest śliczna.
          Całkiem możliwe! Piwko stało w lodówce długi czas(byłem na urlopie), a miałem ich kilka, możliwe że zostało mi ostatnie i to bez krawatki(pamięć już nie ta) PZDR
          mb WOS

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎