Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Mocne Polskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Namysłów, Mocne Polskie

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Samoglow
    Senior
    • 07-2007
    • 606

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Dla mocnego ciut za jasne, ciemniejsza słomka. [4]
    Piana: Ładnie rośnie, ale opada dość szybko. Pozostawia nikłe ślady. [3.5]
    Zapach: Słodowy, dość intensywny, w miarę przyjemny. [4]
    Smak: Jak na mocne, to smak mało wyraźny. Lekko rozwodniony. Czuć słód, chmiel także. Smaczniejsze w swej kategorii od Huberta, jako Pilsa, ale powinno być w smaku bardziej zdecydowane. Alkohol nieco wyczuwalny. Myślę, że jak robiła go Belgia, było nieco lepsze. [3.5]
    Wysycenie: Jak na mocne, to w miarę wystarczające. [4]
    Opakowanie: Jak to Jako. Pełna estetyka, świetny kapsel, ale nie ma ekstraktu. Zamiast 5, jest 4 za oszustwo. Nie podają gdzie piwo uwarzono! [4]
    Uwagi: Kupione 5.09.2008, więc to już raczej Namysłów. W oczach prawdziwych miłośników piwa Jako bardzo by niewątpliwie zyskało podając prawdziwego producenta piwa. No cóż, trudno.

    Moja ocena: [3.75]

    Comment

    • skitof
      Senior
      • 11-2007
      • 2478

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samoglow Wyświetlenie odpowiedzi
      W oczach prawdziwych miłośników piwa Jako bardzo by niewątpliwie zyskało podając prawdziwego producenta piwa.
      W pewnym sensie masz rację, ale bez poprawy smaku to nic nie da.

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, ale troszkę za jasny jak na ten ekstrakt. [4]
        Piana: Z początku bardzo ładna i wysoka, ale szybko opada i prawie nic po niej nie zostaje., [3.5]
        Zapach: Niezbyt silny, słodowo-ziarnisty, na szczęście bez piwnicznej stęchłości. Po chwili ujawniają się fajne miodowo-biszkoptowe nutki i odrobinka chmielowości. [4]
        Smak: Słodowy, z wyraźnym biszkoptem i przyjemną goryczką w finiszu. Nie wydaje mi się wodniste, smaku jest w sam raz. Nie jest to żadne arcydzieło, ale na pewno można piwo nazwać rzetelnym. [4]
        Wysycenie: W sam raz. [4.5]
        Opakowanie: Etykieta do bólu prosta, ale na pewno czytelna. Duży plus za ładny firmowy kapsel Jako, który widzę pierwszy raz, duży minus za brak podanego prawdziwego miejsca produkcji. [3.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.95]

        Comment

        • skitof
          Senior
          • 11-2007
          • 2478

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty, iskrzący. Ładny, choć powinien być ciemniejszy [4]
          Piana: Kiedy już się zorientowałem, że nie będzie jej dużo, starałem się ze wszystkich sił coś osiągnąć, ale bezskutecznie... [2.5]
          Zapach: Wyraźnie słodowy, ale też niestety wyraźnie masłowy [2]
          Smak: Pierwszy łyk wykręcił mi twarz - odzwyczaiłem się już od takich smaków. Ewidentnie piwo z koncentratu. W tle słód i na końcu goryczka. Ale wszystko dość ciężkie. [2]
          Wysycenie: Dobre, ale niewiele zmienia w ogólnie przeciętnym odbiorze piwa [4]
          Opakowanie: Classic Mocne Polskie z wyraźnym info, że ma 7% alk. Brak informacji o tym, kto piwo uwarzył, i ile ma ekstraktu. Ogólnie proste. [2.5]
          Uwagi: Warka do 13.01.2011

          Moja ocena: [2.275]

          Comment

          • Kwadri
            Senior
            • 10-2009
            • 1216

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Pomarańczowo złoty. [4]
            Piana: Grubopęcherzykowa, szeleszcząca. Po chwili opadła do niewielkiego pierścienia. [3.5]
            Zapach: Słodowy z nieprzyjemnym tłem mokrej ściery. Odrzucający. [1.5]
            Smak: Lekko masłowaty ze słabą goryczą. Słodki w tle, w miarę picia coraz słodszy. Wydaje się rozwodnione. Słabizna. [2.5]
            Wysycenie: Po nalaniu szkło zajęte bąblami. W ustach odpowiednie, niewysokie. [4.5]
            Opakowanie: Bączek z promocyjną etykietą. Kapsel też promocyjny. Brak info gdzie uwarzone. [2.5]
            Uwagi:

            Moja ocena: [2.425]
            www.lkschmielowice.futbolowo.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎