Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Freeminer, Organic Premium Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sokół83
    szynkarz
    • 12-2004
    • 1598

    Freeminer, Organic Premium Ale

    alk. 5,0%
    eko-piwo

    barwa: jasny bursztyn
    piana: biała czapa, która utrzymała się do połowy picia
    wysycenie: małe jak to w ale
    zapach: intensywny, dość złożony, słodowo-chmielowy z nutami, których nie jestem w stanie nazwać
    smak: przede wszystkim goryczkowo-kwiatowy ze sporym dodatkiem słodowości i akcentami chmielowymi, nie jestem specem od piw typu ale, bowiem wypiłem ich zaledwie kilka, ale to wydaje mi się raczej płytkie w smaku; mimo wszystko dobre i wypiłem z przyjemnością
    Z INNEJ BECZKI

    www.fotopolska.eu
  • GaryFisher
    Senior
    • 10-2009
    • 739

    #2
    The co-operative Organic Ale [a.5%]

    Kolor: jasny bursztyn [5]

    Piana: biała, drobnoziarnista, dość niska ale zostaje na trochę, w połowie jest jeszcze parę plamek, obrączka i kawałek umazanego szkła [3]

    Zapach: przy nalewaniu słodowy, lekko rozpuszczalnikowy z nutą krówki i miodu, kiedy się znajdzie w szkle jest słodowo-chmielowy, trochę ścierkowy, w tle troche paloności, karmelu, miodu i owoców, po ogrzaniu dochodzi troche ejlowej baby drożdżowej z bakaliami [3.5]

    Smak: słodowo-chmielowy, jakiś słodkawy, czuć wyraźnie rozpuszczalnik, ścierkę, trochę sztucznego miodu i jakby odrobinę gryczanego... i coś jeszcze, coś niezidentyfikowanego, goryczka dosyć lekka, do tego trochę kwasku, słodyczy i wodnistości, gdzieś tam w tle czuć trochę owoców; od biedy pijalne, przypomina mi to jakiegoś średnio udanego altbiera [2.5]

    Nasycenie: średniowysokie, poprawia pijalność tego specyfiku [4.5]

    Opakowanie: prosta, brązowa flaszka półlitrówka z lekko pogrubioną szyjką, etykieta foliowa w kolorze białego złota, kontra wielka, biała z jakimiś informacjami wypisanymi Breilem, kapsel szczerozłoty [4.5]

    Uwagi: Freeminer Brewery Ltd./The co-operative
    Zakupione w: The co-operative na Camden High St., Camden, Londyn
    Degustowane: 16.01.2012r. ok. godz. 21.00GMT
    Data ważności: 12.10.2012
    Numer partii:
    1286 23:45
    Soundtrack:
    "Ultra Payloaded" by Perry Farrell's Satellite Pary

    Sven, czy to było to samo?? Na tym nie ma słowa premium. W ogóle czy to było z The co-operative??
    Click image for larger version

Name:	The co-operative Organic Ale.jpg
Views:	1
Size:	33,5 KB
ID:	2037613
    Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎