Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Góra Kalwaria, Pijarska 63, market eLDe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • franekf
    Senior
    • 06-2004
    • 944

    Góra Kalwaria, Pijarska 63, market eLDe

    Okazuje się, że nawet na piwnej pustyni, jaką jest Góra Kalwaria, trafia się czasem oaza (i nie jest to fatamorgana ).
    Sklep to mały market, znajduje się niemal naprzeciwko działającego kiedyś młyna - jeśli ktoś był kiedykolwiek w tym mieście, powinien trafić bez problemu.
    Oferta obecnie całkime przyzwoita -były piwa z Ambera (kożlak, lwy i żywe), Kipera (cornelius i pilsner), Krajana (porter i zielone, bywa też irlandzkie mocne). Poza tym jeszcze eksportowa Łomża, puszkowy Belfast, czernichowskie pszeniczne i ze 3 rodzaje Oboloniów.
    Poza tym troche oklepanego importu (franciszki, corona, kilkenny itp) i oczywiście kochane koncerniaki
    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
    Piwny Janusz bez Teku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎