Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Burton Bridge , Empire Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Burton Bridge , Empire Pale Ale

    Kolejne opisane tutaj piwo z tego malutkiego browarku w mieście Burton-Upon-Trent będącym kolebką angielskiego piwowarstwa.
    Pale Ale nie jest to zdecydowanie mój ulubiony rodzaj piwa ale postanowiłem je tutaj zamieścić ze względu na właśnie ten mały browar jaki je warzy i to że prawdpodobnie jest to piwo warzone sezonowo i niebawem pewnie zniknie z rynku a ja podejrzewam jestem jedynym z forumowiczów którzy je przetestowali.

    1. Barwa : chyba można określić jako nie odbiegającą od barw innych tego typu piw czyli kolor herbaciany.

    2. Nagazowanie : wg mnie bez mankamentu

    3. Piana : jak przystało na Ale niezbyt obfita , nietrwała i "grubobąbelkowa"

    4. Smak : tutaj proszę absolutnie nie sugerować się moją opinią i najlepiej gdyby było to możliwe samemu przetestować i ocenić gdyż nie jestem fanem Pale Ale'ów i na pewno moje kubki samkowe nie były oczarowane co nie znaczy że piwo w swojej klasie nie jest świetne. Ogolnie mocne bo aż 7,5 proc % czyli takie Ale strong. Alkohol jest wyczuwalny oczywiście przy takiej zawartości ale mając w dorobku jabłonowskiego Imperatora - nie narzekałem

    5. Opakowanie : tutaj zdecydowanie najlepiej mi się wypowiedzieć Butelka 500 ml typowa dla mikrobrowarów na wyspach. Kapsel jednobarwny niestety. Etykieta orginalna i ciekawa (wszelkie opisy na kontrze niewidocznej na fotce) jednak muszę przyznać że niemożliwa do odklejenia - chyba pierwsza przy której poddałem się w mojej 20-letniej historii odklejania tychże i tylko poniższe foto jest po niej pamiątką
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎