Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wspólne warzenie - czyli nieść kaganiec oświaty piwowarskiej :D

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • flood
    Senior
    • 06-2008
    • 182

    #16
    Art,

    Swietny pomysł - sam z takim publicznym projektem od jakiegoś czasu się zbierałem, żeby choć zagaić zapytanie o możliwość.

    Wciąż warzę z ekstraktów - i wciąż gdzieś tam w tunelu słody są jako następny krok.

    Dzięki że inicjatywa wychodzi od "starszyzny".

    pzdr
    flood

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #17
      Ja już sporo takich "szkoleń" przeprowadziłam Zawsze chętnie zapraszam, oczywiście mogę to wcześniej ogłaszać na forum Tylko, ze ja teraz często warzę w tygodniu i to jest problem dla pracujących, jak i uczących się
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #18
        W środę, 2008.10.08 - chętnych na wspólne warzenie zapraszamy do Opola: http://www.browar.biz/forum/showthre...643#post782643
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Infam
          Senior
          • 05-2005
          • 715

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szefunio Wyświetlenie odpowiedzi
          Pewnie nie mogę zaoferować tylu atrakcji, co piwowar domowy, ale chętnych zapraszam do obejrzenia (i uczestniczenia) warzenia piwa w Browarze Konstancin.
          Pewnie możesz. Prawdę mówiąc myślałem już jakiś czas temu o wycieczce do BK. Jestem jak najbardziej ZA. Pozostaje jedynie pozbierać zgłoszenia ochotników i ustalić termin (w tyg. czy w weekend?). No i oczywiście zaprosić w rewanżu na warzenie w nB Infam.
          Dzięki

          Stasiek69 - co ty na to?
          "Dużo to nie znaczy Dobrze
          Dobrze znaczy dużo"

          Comment

          • szefunio
            Senior
            • 01-2007
            • 481

            #20
            Zapraszam w tygodniu. Termin musimy ustalić z tygodniowym wyprzedzeniem (zgłoszenie do Urzędu Celnego)
            Last edited by szefunio; 10-10-2008, 22:16.
            Robię to co lubię - produkuję piwo.

            Comment

            • Stasiek
              Senior
              • 02-2007
              • 608

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Infam Wyświetlenie odpowiedzi
              Stasiek69 - co ty na to?
              No ja oczywiście popieram Infama.
              I w tym momencie zgłaszam się jako chętny na wycieczkę do Konstancina.

              Comment

              • Stasiek
                Senior
                • 02-2007
                • 608

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szefunio Wyświetlenie odpowiedzi
                Termin musimy ustalić z tygodniowym wyprzedzeniem (zgłoszenie do Urzędu Celnego)
                Do Urzędu Celnego?? Pewnie takie przepisy... Ale nie mogę pojąć po co?

                Comment

                • szefunio
                  Senior
                  • 01-2007
                  • 481

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Do Urzędu Celnego?? Pewnie takie przepisy... Ale nie mogę pojąć po co?
                  Zgadza się, chodzi o przepisy. Opowiem w browarze.
                  Robię to co lubię - produkuję piwo.

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    #24
                    Sama zaczynałam pod okiem Czesa, tym bardziej zapraszam na takie wspólne warzenie. U nas odbywa się ono w weekendy, więc pracujący i uczący się mają szansę zarezerwowac sobie trochę czasu....

                    A teraz z innej beczki:
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szefunio Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pewnie nie mogę zaoferować tylu atrakcji, co piwowar domowy, ale chętnych zapraszam do obejrzenia (i uczestniczenia) warzenia piwa w Browarze Konstancin.
                    To uczestniczenie mnie bardzo nęci, tyle że w tym roku wykorzystałam już cały urlop (ach, te koty), więc z przyjemnością skorzystałabym po Nowym Roku. Znając do tego mego chłopa, On również byłby chętny, tyle że do końca stycznia ma zajęcia ze studentami i na urlop liczyc za bardzo nie może. Czy istnieje możliwośc przesunięcia tego na luty?
                    Last edited by Małażonka; 11-10-2008, 10:37.

                    Comment

                    • szefunio
                      Senior
                      • 01-2007
                      • 481

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
                      To uczestniczenie mnie bardzo nęci, tyle że w tym roku wykorzystałam już cały urlop (ach, te koty), więc z przyjemnością skorzystałabym po Nowym Roku. Znając do tego mego chłopa, On również byłby chętny, tyle że do końca stycznia ma zajęcia ze studentami i na urlop liczyc za bardzo nie może. Czy istnieje możliwośc przesunięcia tego na luty?
                      Tak. Zadzwoń w styczniu, ustalimy dogodny termin.
                      Robię to co lubię - produkuję piwo.

                      Comment

                      • Qruq
                        Senior
                        • 10-2008
                        • 138

                        #26
                        Ja jestem chętny na obie opcje! Jak tylko przebrnę przez gotowca i się nie zniechęcę albo uznam że ze mnie jest stołowa noga nie piwowar, chętnie zobaczę jak wygląda poważne domowe warzenie. Jeśli dostanę przepustkę z domu...
                        Na wycieczkę po browarze w Konstancinie także bym sie wybrał, mogę dołączyć do większej grupy, także po Nowym Roku...
                        Pijme pivo dokud žijem, po smrti se nenapijem!

                        бухло победит зло!

                        Comment

                        • pga
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 126

                          #27
                          Witam,
                          Ja również jestem zainteresowany wspólnym warzeniem piwa.
                          cały czas chodzi mi to po głowie, ale jestem w tym temacie zielony.
                          Taka praktyka wyzwoliła by we mnie odwagę, że przestanę się bać.
                          Pozdrawiam
                          Paweł

                          Comment

                          • Małażonka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 4602

                            #28
                            Za tydzień nastawiamy następną wareczkę - chętnych zapraszam na PW

                            Comment

                            • granat862
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 945

                              #29
                              Czy znalazłby sie ktos z okolic Bełchatowa lub Piotrkowa Tryb. chętny do przyjęcia mnie na ucznia??
                              Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

                              Comment

                              • fidoangel
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 3489

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika granat862 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Czy znalazłby sie ktos z okolic Bełchatowa lub Piotrkowa Tryb. chętny do przyjęcia mnie na ucznia??
                                A "Premium użytkownicy" mają możliwość wyszukiwania użytkowników na podstawie miejscowości.
                                Wtedy mógłbyś do pewnych osób konkretnie "uderzyć".
                                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎