Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.12.07 - Poznań, II Ogólnopolska Zimowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grothesk
    Senior
    • 11-2005
    • 811

    2008.12.07 - Poznań, II Ogólnopolska Zimowa Giełda Birofiliów

    Szanowni Koledzy i jeszcze bardziej Szanowne Koleżanki!

    Po małych trudach, wielkich znojach i ogromnych dylatacjach czasowoprzestrzennych ogłaszam wszem i wobec:

    Co? ----------> II Ogólnopolska Zimowa Giełda Birofiliów
    Kiedy? -------> NIEDZIELA, 7 Grudnia 2008, godz. 8:00 - 12:00 (13:00)
    Gdzie? -------> Dom Kolejarza, ul. Niepodległości 8a (2 piętro, sala PKP3)
    Dla kogo? ----> Dla kolekcjonerów, piwowarów, piwoszy i ich ładniejszych połówek :-)
    Sponsor ------> Browar Fortuna i "Browar" Grothesk

    W programie imprezy między innymi: giełdowanie, piwo, giełdowanie, poczęstunek, giełdowanie, konkursy, giełdowanie, loteria, giełdowanie i wiele innych atrakcji. Czy wspominałem już o giełdowaniu?

    Zniżki kolejowe dostępne a jakże, swoje zapotrzebowanie proszę zgłaszać mailowo podając swój adres. Informacja o noclegach, połączeniach kolejowych, mapka dojazdowa i inne szczegóły wkrótce.

    Pytania? Uwagi? Sugestie? Wątpliwości? Spostrzeżenia? Zażalenia?

    Piszcie, mailujcie, dzwońcie:

    Tomasz "Grothesk" Piekarski
    PO BOX 235, 60-959 Poznań 2

    e-mail grothesk@gazeta.pl
    tel. 880 853 333
    GG: 2643798
    Skype: beercoaster.pl


    Wasze zdrowie
    i do zobaczenia w Poznaniu!
  • odyn
    Junior
    • 03-2004
    • 20

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
    Po małych trudach, wielkich znojach i ogromnych dylatacjach czasowoprzestrzennych.........
    Świetnie i wszystko jasne, no poza małym szczegółem. Nie zauważyłem nic na temat spotkania przedgiełdowego. Czy to też jest w planach?

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #3
      zaproszenie i zniżki otrzymałem , jako że ich nie potrzebuje , chętnie odstąpię
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Pawcik
        Senior
        • 08-2003
        • 108

        #4
        Ja też już mam zaproszenie i zniżki na PKP. Zniżki chętnie mogę komuś odstąpić.

        Comment

        • yoreck
          Senior
          • 04-2004
          • 526

          #5
          można poprosić o namiary na jakieś tanie z przyzwoitymi warunkami noclegi.Aha,i w miarę blisko miejsca giełdy.Dzięki

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
            można poprosić o namiary na jakieś tanie z przyzwoitymi warunkami noclegi.Aha,i w miarę blisko miejsca giełdy.Dzięki
            w tych dniach w Poznaniu może być bardzo ciężko z noclegami
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • Robaczek
              Member
              • 02-2005
              • 63

              #7
              Przykro Nam, choć się wybieraliśmy na giełdę to jednak nie przyjedziemy do Poznania :-(
              Niedziela Nam nie pasuje, a wręcz koliduje z pracą:-(
              Last edited by Robaczek; 01-12-2008, 14:03.
              Piwo to jedyny napój, który może poszczycić się piękną, gęstą pianą.

              Comment

              • adi_999
                Senior
                • 11-2004
                • 425

                #8
                Mogę na giełde przywieżć następujące piwka:
                RELAKSPOL - Pils , Szlacheckie Mocne , Bazyl Mocny
                KOREB - Herbowe
                KORMORAN- Świeże
                JAGIEŁŁO - Gulden
                NAKŁO - Nakel
                BOSS -Lubuskie

                Jak ktoś chętny to zapraszam na PW
                mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎