Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Avar, Horse Power

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Avar, Horse Power

    Alnus napisał:
    "(...) Na butelce pisze, że "nie pasteryzowane", ale data przydatności do spożycia 21.01.09. Ekstrakt 12,1%, alkohol 5,1%. (...)"

    U mnie data na kontrze rozmazana, ale wydaje się być inna. Parametry te same. Nie czuć żadnej nutki, którą bym kojarzył z piwem niepasteryzowanym, a w porównaniu do piw serwowanych w Non Iron wydaje się być przeciętne, bo nawet nie poprawne z tą słabiutką goryczką i mizerną pianą. Zaryzykuje jeszcze raz, ale tylko po to by sprawdzić datę, ale nie dam 10 zł za przeciętne piwo
    Last edited by e-prezes; 28-11-2008, 10:37.
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    a jak to ma się do tego - pewnie to samo?
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      Nie pewnie jeno na pewno
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • toto
        Senior
        • 12-2006
        • 949

        #4
        Kupiłem to piwo w Krakowie przy ul. Szczepańskiej - bez kontry (brak jakichkolwiek śladów jej obecności) i bez daty przydatności do spożycia. Cena za to 3,90 zł/0,5 l, zdecydowanie niższa od tej na stronie Górnej Półki.

        Comment

        • pawelek59
          Senior
          • 04-2003
          • 195

          #5
          Jest to piwo wyprodukowane przez mini browar Avar w Hlucinie k/ Ostrawy.

          Comment

          • Shedao
            Senior
            • 09-2007
            • 900

            #6
            Byłem dziś w Górnej Półce (Galeria Venus) w Ustroniu, gdzie to piwo jest serwowane (lane i butla). Należałoby zrobić rozróżnienie, ponieważ Horse Powery są dwa - cytując za menu: Jasne i Tmavé

            Piłem to Tmavé - całkiem dobre, tym bardziej że w okolicy ciemniaków, no nie za wiele Jasnym zainteresuję się podczas następnej wizyty, myślę że jeszcze w sierpniu.

            Na dzień dzisiejszy parametry jasnego to: 4 % alk, 11% ekstr., ciemne nie jest uwzględnione na ulotce.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎