Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.06.19-20 - Żywiec: XIV Międzynarodowa Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zeko
    Senior
    • 07-2004
    • 708

    #31
    Mam propozycję dla kolegi Grzegorza "Żywiec". A więc wpadłem na pomysł (możliwe że już to jest robione) by zaprosić na giełdę producentów opakowań itp, którzy zajmują się produkcją puszek, kapsli, etykiet, gadżetów dla browarów. Duże, mniejsze i te małe firmy, polskie i zagraniczne. Dla firm to może być reklama, a dla nas kolekcjonerów okazja na zdobycie nowych i ciekawych okazów.
    Polakom gratulujemy BRACKIEGO
    "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
    http://picasaweb.google.com/d.jochman

    Comment

    • Mafar
      Senior
      • 04-2003
      • 1262

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
      Mam propozycję dla kolegi Grzegorza "Żywiec". A więc wpadłem na pomysł (możliwe że już to jest robione) by zaprosić na giełdę producentów opakowań itp, którzy zajmują się produkcją puszek, kapsli, etykiet, gadżetów dla browarów. Duże, mniejsze i te małe firmy, polskie i zagraniczne. Dla firm to może być reklama, a dla nas kolekcjonerów okazja na zdobycie nowych i ciekawych okazów.
      Ja zdobywam okazy do mojej kolekcji w browarach , knajpach , sklepach z antykami i oczywiście na giełdach. Zapraszanie producentów opakowań itp mija się z celem . Zobaczą jaki jest rynek i będą dodruki.
      Polakom gratulujemy Brackiego

      Gdy rozum śpi budzą się demony

      Comment

      • zeko
        Senior
        • 07-2004
        • 708

        #33
        No ja też tak zdobywam. Ale dziś dostała mi się koperta reklamowa chińskiej drukarni Haoneng którą dostał znajomy na targach browarniczych. Dość ciekawe okazy w niej się znajdowały. Wg mnie nic nie mija sie z celem. Zaproszenie producentów opakowań przecież nie jest w żadnym stopniu problemem. A nowe znajomości to dla nas plus.
        Polakom gratulujemy BRACKIEGO
        "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
        http://picasaweb.google.com/d.jochman

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #34
          To jest giełda birofilów, a nie targi producentów opakowań czy kapsli.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • zeko
            Senior
            • 07-2004
            • 708

            #35
            Ale tacy producenci przywiozą ze sobą etykiety, kapsle itp.... Zresztą to jest tylko propozycja. A decyzja należy do kolegi Grzegorza Zwierzyny.
            Polakom gratulujemy BRACKIEGO
            "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
            http://picasaweb.google.com/d.jochman

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
              Ale tacy producenci przywiozą ze sobą etykiety, kapsle itp....
              A czy producent to birofil? To jest giełda birofili a nie targi browarnicze.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • zeko
                Senior
                • 07-2004
                • 708

                #37
                Dobra, kończe ten temat bo widzę że macie do tego inne podejście. Ale znając życie gdyby ktoś taki pokazał sie na giełdzie niejeden z Was podszedłby do stoiska i zgarnął za friko jakiś zestawik etykiet, kapski itp. Przepraszam że wogóle o tym napisałem.
                Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                http://picasaweb.google.com/d.jochman

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dobra, kończe ten temat bo widzę że macie do tego inne podejście. Ale znając życie gdyby ktoś taki pokazał sie na giełdzie niejeden z Was podszedłby do stoiska i zgarnął za friko jakiś zestawik etykiet, kapski itp. Przepraszam że wogóle o tym napisałem.
                  Tylko co wystawca by z tego miał?
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • Mafar
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 1262

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                    Tylko co wystawca by z tego miał?
                    Satysfakcję
                    Polakom gratulujemy Brackiego

                    Gdy rozum śpi budzą się demony

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                      Tylko co wystawca by z tego miał?
                      No i to jest kluczowe pytanie zamykające ten temat
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ale tacy producenci przywiozą ze sobą etykiety, kapsle itp.... Zresztą to jest tylko propozycja. A decyzja należy do kolegi Grzegorza Zwierzyny.
                        Wydrukowane etykiety, kapsle i podstawki ze znakami firmowymi są własnością firm browarniczych, a nie drukarskich. Wykonawca nie może sobie ich tak po prostu rozdawać. Owszem, zawsze ma nadwyżkę, ale lepiej to zniszczyć, niż potem sądzić się z jakimś Heńkiem czy Carlsbergiem.

                        Comment

                        • mpazdzioch
                          Member
                          • 01-2009
                          • 39

                          #42
                          mam pytanie, chciałbym pojawi się na giełdzie do tej pory byłem tylko raz (w lutym w krakowie) czy mogłby ktos napisac jak wygląda sprawa z wejsciówką, ile kosztuje 'bilet' w jaki sposob mozna go nabyc

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mpazdzioch Wyświetlenie odpowiedzi
                            mam pytanie, chciałbym pojawi się na giełdzie do tej pory byłem tylko raz (w lutym w krakowie) czy mogłby ktos napisac jak wygląda sprawa z wejsciówką, ile kosztuje 'bilet' w jaki sposob mozna go nabyc
                            Może Kolega przeczytałby najpierw post #1 w tym temacie?
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • mwa
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 5071

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mpazdzioch Wyświetlenie odpowiedzi
                              mam pytanie, chciałbym pojawi się na giełdzie do tej pory byłem tylko raz (w lutym w krakowie) czy mogłby ktos napisac jak wygląda sprawa z wejsciówką, ile kosztuje 'bilet' w jaki sposob mozna go nabyc
                              Chopie (synek) przyjedz i za darmo wejdziesz na teren giełdy, za birofilia musisz zapłacić, ale możesz i wymienić. A jak chcesz się coś przekąsić i piwka dobrego (Brackiego) napić to za kasiorkę oczywiście.
                              Na giełdzie wypełnisz ankietę i za rok masz i zaproszenie, gdzie piwko i gadżety otrzymasz od sponsora.
                              Do spotkania w Żywcu, przypuszczam tylko, że jak i rok temu byłem tylko w piątek w tym roku będzie podobnie .
                              Pozdrawiam Cię !!!!

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mpazdzioch Wyświetlenie odpowiedzi
                                mam pytanie, chciałbym pojawi się na giełdzie do tej pory byłem tylko raz (w lutym w krakowie) czy mogłby ktos napisac jak wygląda sprawa z wejsciówką, ile kosztuje 'bilet' w jaki sposob mozna go nabyc
                                Zrób tak jak radzi Ci mwa lub tak jak pisze Żywiec:

                                "Osoby które po raz pierwszy wybierają się na naszą imprezę proszone są o kontakt mailowy na adres: piwiarnia.zywiecka@grupazywiec.pl lub grzegorz.zwierzyna@grupazywiec.pl w celu zarejestrowania się w bazie adresowej".

                                Jest koniec marca, więc powinieneś zdążyć z rejestracją i będziesz "pełnowartościowym" uczestnikiem giełdy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎