Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Jutrzenki 10, Piwosz [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wimich
    Member
    • 08-2009
    • 44

    #46
    Z BK jest jeszcze Warnijskie

    Comment

    • wimich
      Member
      • 08-2009
      • 44

      #47
      Ostatnio pojawiło się trochę nowości z browaru Grybów i parę innych. Jeszce wszystkich nie przejrzałem.

      Comment

      • wimich
        Member
        • 08-2009
        • 44

        #48
        O i nie wiem czy już pisałem... coś dla miłośników piw miodowych: Honig Weizen z Corneliusa.

        Comment

        • wimich
          Member
          • 08-2009
          • 44

          #49
          Znów jest OBOLON dla miłośników piw pszenicznych. I mam taką prośbę... piszcie coś też czasem, bo teraz rzadziej bywam w Piwosz-ku i fajnie by było gdybym nie musiał w ciemno celować czy coś ciekawego znajdę i czy jest coś nowego, godnego uwagi. Albo czy dostawa była. Pozdrawiam.

          Comment


          • #50
            Z tymi dostawami jest problem ponieważ nawet jak coś jest, to na następny dzień może już nie być. Z doświadczenia wiem że najlepiej jest chodzić tam w czwartek/piątek. Byłem ostatnio w "tragiczną sobotę" i było naprawdę sporo piw, nawet takich których wcześniej nie widywałem. Np. Dawne i parę innych z Konstancina oraz Kormorana.
            Myślę że lepiej skupiać się na mniej popularnych piwach, bo taki Obołoń czy inne pszeniczniaki są tak łatwo dostępne w sąsiednim supermarkecie czy hipermarketach że nie ma co tam specjalnie po to chodzić. A i ceny w Piwoszu są wyższe niż np. w hipermarketach.
            Last edited by Gość; 14-04-2010, 21:55.

            Comment

            • wimich
              Member
              • 08-2009
              • 44

              #51
              Ej nie wiecie czemu Rycerza już nie mają i Naturalnego niefiltrowanego?? Szkoda trochę bo mój znajomy właśnie przyjechał co jest w bractwie rycerskim i chciałem go owym "Rycerzem" uraczyć

              Comment


              • #52
                Trochę dziwnę to pytanie, skoro mieli a nie mają to znaczy, że wykupili. Ja takiego piwa nawet tam nawet nie widziałem, choć ostatnio sporo nowości było, których nazw nawet nie pamiętam. W takich sytuacjach kupuje się coś na zapas, ew. idzie się do sklepu parę dni przed i prosi o aby zamówili, pojechali.

                Comment

                • wimich
                  Member
                  • 08-2009
                  • 44

                  #53
                  Wszystko prawda, tylko że akurat te piwa praktycznie cały czas były i tylko sporadycznie się zdarzało, że któregoś nie było, a tu jak zniknęły tak nie ma i nie ma....

                  Comment

                  • wimich
                    Member
                    • 08-2009
                    • 44

                    #54
                    No po paro miesięcznej przerwie wróciłem do Lublina. Czas napić się czegoś dobrego. Wie ktoś może czy w Piwoszku nadal można znaleźć coś ciekawego, a jeśli tak to co byście teraz polecili??

                    Comment

                    • fans
                      Senior
                      • 04-2010
                      • 195

                      #55
                      Byłem w Piwoszu wczoraj.Są piwa z browarów:Kormoran,Ciechanów,Czarnków,Witnica,Namys łów,Koreb,Jagiełło i kilka Belgiszczy.Sklepik chyba przestawia się na mocniejsze napoje,na moje oko piwa jest troszkę mniej niż ostatnio.

                      Comment

                      • Prusak
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 4305

                        #56
                        Niestety, z Kormorana nie ma najnowszego "chmielonego mocno" wynalazku, jest też Racibórz, ale nie ma "Twierdzowego", są też piwa z Konstancina i Miłosławia.

                        Comment

                        • wilko
                          Senior
                          • 07-2008
                          • 226

                          #57
                          Mieli też szeroki wybór porterów, ale coś ostatnio im się skurczył.

                          Comment

                          • wimich
                            Member
                            • 08-2009
                            • 44

                            #58
                            Coś mało importu

                            Byłem niedawno u nich i trochę się zawiodłem. Miałem ochotę na jakąś pozycję spoza kraju, a tu nie ma w czym wybierać. Jest za to spory wybór niepasteryzowanych. Kupiłem Twierdzowe bo mówili, że dobre. Zobaczymy.

                            Gdyby pojawiło się coś z importu dajcie znać, bo nie chce mi się w taką pogodę robić kilometrów na darmo.

                            Comment

                            • Prusak
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 4305

                              #59
                              W "Piwoszu" coraz słabiej. Mało stabilny asortyment. Obsługa też nie ta co kiedyś. Brakuje wielu ciekawych piw krajowych, o zagranicy lepiej nie mówić....

                              Comment

                              • mlek
                                Member
                                • 01-2013
                                • 79

                                #60
                                Zmienilo sie troche na lepsze. Obsluga dalej malo ogarnieta ale pojawily sie piwa z Pinty jest tez Kormoran jasny, Pils z manufaktury jabłonowo i generalnie wybor jakby bogatszy. Niestety dodzwonic sie nie idzie bo numer podany wszedzie w internecie "nie istnieje".

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎