Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kufle, szklanki z Grupy Żywiec - moje wątpliwości

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kantoweczka
    Member
    • 01-2009
    • 76

    Kufle, szklanki z Grupy Żywiec - moje wątpliwości

    SZANOWNI BROWAROWICZE!JAKIŚ CZAS KOLEKCJONUJĘ SZKŁO BROWARNIANE,ZBIERAŁEM WSZYSTKO.CHCIAŁBYM TERAZ SKUPIĆ SIĘ NA GRUPIE ŻYWIEC STĄD MOJE WĄTPLIWOŚCI DOTYCZĄCE RÓŻNYCH SYGNATUR TEJ SAMEJ SZKLANKI np.posiadam pokal Żywca id.15127 jeden sygnowany napisem"0,3l IMS GLASS DECOR"w kolorze czarnym i identyczny z napisem "0,3l RC"w kolorze białym,CZY TRAKTOWAĆ JE JAKO RÓŻNE WZORY?Posiadam także identyczne szklanki Żywca o poj. 0,3l a sygnowane są jedna 0,3l a druga 0,5l CZY TAKI BŁĄD FABRYCZNY TAKŻE TRAKTOWAĆ JAKO INNY WZÓR?I OSTATNIE MOJE ZAPYTANIE DOTYCZY KUFLA ID.40347 MAM DWA TAKIE EGZEMPLARZE,KTÓRE RÓŻNIĄ SIĘ WYSOKOŚCIĄ EMBLEMATU ORAZ GRUBOŚCIA SZKŁA A TAKŻE UCHO JEDNEGO KUFLA JEST Z PEŁNEGO SZKŁA A DRUGIE Z PĘCHERZYKAMI POWIETRZA JAK CAŁE KUFLE TU TAKŻE MAM PROBLEM.NIE WIEM CZY TAKIE RÓŻNICE SĄ ISTOTNE!ZA DOBRE RADY DZIĘKUJE!!!POZDRAWIAM!!!!
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Proszę nie nadużywać Caps Locka. Pisanie z dużych liter oznacza krzyk, a chyba nie chcesz na nas krzyczeć. oOza tym taki tekst fatalnie się czyta.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      #3
      Po pierwsze wyłącz Caps Locka, bo Twoja wypowiedź nie jest czytelna.

      A co do meritum sprawy...
      Ja kolekcjonuję tylko szkło z Żywca i jako dwa osobne wzory traktuję takie egzemplarze, które różnią się: logiem (wielkość, usytuowanie, kolory, itp.), grubością szkła, rozmiarem.
      Wzory o których piszesz, że różnią się tylko i wyłącznie sygnaturą, a maja identyczne loga, uważałbym jako jeden egzemplarz. Wzór z sygnaturą 0,5l na szklance 0,3l możesz zostawić jako ciekawostkę. Jeśli chodzi o kufel, który różni się grubością szkła i usytuowaniem loga, jak najbardziej zaliczyłbym jako dwa wzory.
      Są to jednak moje kryteria, do których absolutnie nie musisz się stosować.

      Pozdrawiam i gratuluję egzemplarzy w kolekcji.

      PS. Co jeszcze kolekcjonujesz (interesują mnie korki z Żywca, które masz na wymianę)?

      Comment

      • kantoweczka
        Member
        • 01-2009
        • 76

        #4
        Nie miałem zamiaru krzyczeć.Za wszystkie rady i uwagi dziękuje,co do podstawek Żywca interesuje mnie wymiana na szkło.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎