Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Super Jedynki i ogólnie o wywiadach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Super Jedynki i ogólnie o wywiadach

    A dzisiaj w Super Jedynkach Muniek Staszczyk powiedział pod koniec wywiadu z rozszczebiotaną reporterką: Idziemy na browar. Odpowiedziała: To bardzo dobrze.
    A było przed jedenastą!

    A tak na poważnie - dawno już nie widziałem porządnego "wywiadu na gorąco". Reporterzy pytają każdego o to samo, w dodatku o same głupstwa, i sprawiają wrażenie, jakby wcale nie czekali na odpowiedź, a na jej koniec, żeby móc zadać następne pytanie. Przykładem innej, równie spektakularnej szkoły dziennikarstwa są wywiady pomeczowe, które wyglądają w ten sposób:

    Reporter: Strzelił pan dzisiaj bramkę.
    Piłkarz: Tak, Piotrek/Janek/Krzysiek mi podał, udało mi się strzelić i jest.
    R: Czy cieszy się pan ze zwycięstwa?
    P: Tak, zwłaszcza, że to był ciężki mecz.
    R:Jak to jest strzelić taką piękną bramkę?
    P: No na pewno wspaniale.

    W czołowej dziesiątce znajduje się następujący dialog z udziałem Jacka Dembińskiego:

    R: Czy zgodzi się pan, że grał dzisiaj bardzo inteligentnie?
    J.D.: Takie było założenie, żebym grał bardziej z tyłu.

    Last edited by żąleną; 30-05-2002, 21:59.
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    #2
    Moim ulubionym fragmentem wywiadu jest pytanie do Furtoka:
    - Co Pan myślał jak Pan strzelał tę bramkę?
    - No jo żech ciepnął tego bala coby furt polecioł.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • StaryKocur
      Senior
      • 01-2002
      • 1521

      #3
      W jednym z wywiadów Jan Tomaszewski rzekł był:
      " U bramkarza bardzo ważna jest sprawność manualna
      rąk i nóg"

      SK
      Piwo pite z umiarem
      nie szkodzi w żadnych ilościach.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #4
        Tomaszewski to instytucja! "To nie błąd, to wielbłąd". Ale w sumie go lubię, bo mówi po swojemu, a nie wali komunały, które każdy mógłby powiedzieć i nic by z tego nie wynikło.

        Dzisiaj podczas meczu otwarcia jeden z komentatorów powiedział, że "bardzo trudno im będzie łatwo przejść połowę boiska".

        To Furtok strzelił bramkę ręką w meczu z San Marino? Później się tłumaczył, że w zasadzie nie wiedział, jak strzelił i w ogóle, a na powtórce widać było wyraźnie, że ciepnoł bala na odlew niczym rasowy siatkarz...
        Last edited by żąleną; 31-05-2002, 19:42.

        Comment

        • szostak
          Gość
          • 02-2002
          • 1176

          #5
          Odp: Super Jedynki i ogólnie o wywiadach

          żąleną napisał(a)
          A dzisiaj w Super Jedynkach Muniek Staszczyk powiedział pod koniec wywiadu z rozszczebiotaną reporterką: Idziemy na browar. Odpowiedziała: To bardzo dobrze.
          A było przed jedenastą!

          A tak na poważnie - dawno już nie widziałem porządnego "wywiadu na gorąco". Reporterzy pytają każdego o to samo, w dodatku o same głupstwa, i sprawiają wrażenie, jakby wcale nie czekali na odpowiedź, a na jej koniec, żeby móc zadać następne pytanie.
          Bo do telew3izji bierze się ładnych chłopców i przystojne dziewczyny. A co mają w głowach to jest mniej ważne.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎