Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poselska 9, Katedra Pub (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • katedrapub
    Junior
    • 03-2009
    • 19

    Poselska 9, Katedra Pub (zamknięte)

    Pub Katedra to nowe miejsce na mapie krakowskich lokali, położone w ścisłym centrum miasta a jednocześnie z dala od zgiełku szlaków turystycznych. Wnętrze, przesiąknięte fantastyką, inspirowane filmem Tomasza Bagińskiego „Katedra” przyciągnie osoby lubiące wyjątkowość i oryginalność. W Katedrze miejsce dla siebie znajdą zarówno miłośnicy dobrej kawy jak i smakosze piwa, koneserzy drinków czy też pasjonaci wina. Pełną mistycyzmu atmosferę pubu tworzą niepowtarzalne wnętrze, gra świateł i muzyka, dostosowana do pory dnia. Naszych gości powitają niepospolite rytmy trip hopowe, ambient, worth music, czy hevenly voices podkreślające tajemniczy i niebanalny klimat lokalu.
    Klimatyzacja zapewnia naszym gościom optymalne warunki do pracy, odpoczynku bądź dobrej zabawy przez cały rok. W lokalu oferujemy bezpłatny dostęp do sieci WI-FI, codziennej gazety, TV. Katedra to jeden z pierwszych pubów w Krakowie z zakazem palenia w środku, ale dbający o wszystkich swoich gości, stąd dla miłośników dymka przygotowane jest miejsce tuż przed wejściem.

    Dla fanów piwa przygotowaliśmy bogatą kartę, pełną unikalnych gatunków piw z niszowych browarów z całej Polski.
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Reklama opłacona u administratora?
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • pizmak666
      Senior
      • 12-2006
      • 1898

      #3
      A coś więcej o tych piwach można?
      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

      Comment

      • katedrapub
        Junior
        • 03-2009
        • 19

        #4
        Piwa w lokalu

        Szanowni Klienci!

        W obecnej chwili proponujemy Państwu w całkiem przystępnych cenach:
        Krajan: Irlandzkie, Nakielskie Jasne, Nakielskie Ciemne, Koźlak, Miodowe, Miodowe Czarne, Porter;
        Amber: Żywe, Grand, Złote Lwy, Koźlak;
        Fortuna: Srebrny Smok, Złoty Smok, Czarny Smok, Czerwony Smok, Czarne Miodowe;
        Czarnków: Noteckie Eire, Noteckie Jasne;
        Jagiełło: Magnus, Origo, Mocny.

        Z kranu leje się Tyskie i Perła, docelowo (z niewielką pomocą Fortuny ) ma być na stałe podpięty Czarny Smok i jedno z wcześniej wymienionych ...

        W środę będzie dostępne piwo z Ciechana.

        Zapraszam do odwiedzin. Chętnie zapoznamy się również z Waszymi opiniami oraz sugestiami.

        Pozdrawiam.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #5
          Nawiedzę i ocenię... surowym okiem

          Comment

          • katedrapub
            Junior
            • 03-2009
            • 19

            #6
            Zapraszam i czekamy na konstruktywną krytykę ...

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Nawiedzę i ocenię... surowym okiem
              Chyba te przesmaczne Tyskie
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19165

                #8
                Perły w Białej Podlskiej mam pod dostatkiem, ale w Krakowie nie za wiela No i ważne za ile można tych pozostałych specjałów się napić. No a klimat też jest ważny.

                Comment

                • katedrapub
                  Junior
                  • 03-2009
                  • 19

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Chyba te przesmaczne Tyskie
                  Lokal istnieje już od pewnego czasu i Tyskie było od początku, są na nie klienci. Pomału przekonujemy ich do naszych butelek ... Muszę przyznać, że z powodzeniem. Jak już wcześniej powiedziałem, jesteśmy otwarci na Wasze oczekiwania. Postaramy się sprostać.

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    #10
                    Koncerny na tyle zepsuły smak piwa, że liczba klientów na coś innego niż ich masówka wyraźnie wzrasta. Wystarczy popatrzeć na ruch jaki jest w Non Iron, Omercie czy Szynku, a wcale nie są to lokale na głównych szlakach. Wystarczy spojrzeć tam co piją klienci (koncernówki też tam są). Coraz mniej jest też klientów którzy wchodzą i pytają o ulubione Tyskie czy Żywaca, a jak nie ma to wychodzą. Jeśli dobrze wyeksponujecie to, że macie coś innego, lepszego od koncernówki to sukces murowany, bo naprawdę coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę jakiego poziumu są wyroby koncernowe. Ja też odwiedzę lokal i surowym (surowszym od prezesa, bo mam okular) okiem go ocenię. Powodzenia.
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • toto
                      Senior
                      • 12-2006
                      • 949

                      #11
                      Lokal maksymalnie na ok. 40 osób, ale wczoraj między 18 a 19 byłem sam. Pomieszczenie (jedna salka) raczej ciemne, w tonacji czerwonej. Wystrój - namalowane i prawdziwe gałęzie, świece, maski, ciekawe szyby w oknach. Krzesło barowe lekko chwiejne. Asorytment jak w postach wyżej, ponadto holenderskie La Trappe (zachwalane, kilka rodzajów), Obołon Pszeniczny i PU. Ciekawe piwa pojawiły się podobno ok. 1 tygodnia temu. Lana Perła (nie pomnę, po 6 czy 6,50 zł) akurat wyjątkowo dobra i nawet chmielowa. Piłem jeszcze butelkowe (a właściwie "bączkowe") Eire Noteckie (5,50 zł) i Magnusa (4,50 zł, jest też jego klon - Nałęczowskie Ciemne). Z zeznań Pani za barem wynikało, że piwa z Ambera i Fortuny są po 8 zł, a z Krajana po 7 zł (Nakielskie Jasne chyba taniej).
                      Przydałoby się jeszcze jakieś ciekawe piwo lane (Perła w tej formie może zostać), gadżety typu podkładki czy szkło browarowe (są szklanki Perły i całkiem ładne kufle, ale chyba tylko półlitrowe; z podkładek widziałem tylko PU) oraz dostępny dla klientów cennik piw. No i oczywiście orientacja w smaku tego, co się sprzedaje, ale w tej kwestii widziałem pewne zadatki wiedzy i bardzo dużo dobrych chęci, więc to nie będzie problem.

                      Comment

                      • smakoszek
                        Member
                        • 05-2009
                        • 62

                        #12
                        Fee, nieładnie tak z tą reklamą. Dziwne, ze admin nie zareagował I to reklama nie całkiem prawdziwa, bo "bogatej" karty piw nie dostałem, jeno o cenach zostałem poinformowany. A niby jakie te unikalne piwa?

                        Comment

                        • katedrapub
                          Junior
                          • 03-2009
                          • 19

                          #13
                          Za brak karty przepraszam, będzie w tym tygodniu. Nad powiększeniem asortymentu ciągle pracujemy.

                          Comment

                          • katedrapub
                            Junior
                            • 03-2009
                            • 19

                            #14
                            Witam,

                            Wczoraj dojechały:
                            * Ciechany (miodowy, wyborny, pszeniczne, mocne);
                            * Dawne;
                            * Świeże;

                            Serdecznie zapraszam!

                            Comment

                            • soltys1313
                              Member
                              • 01-2008
                              • 73

                              #15
                              Wybór piw duży. Lokal jak najbardziej warty uwagi. Od przemiłej obsługi dowiedziałem się wczoraj, że jest szansa na lane Fortuny w lokalu.
                              P.S. Dziękuję za rabat

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎