Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

LBM Breweries, Red Lion

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    LBM Breweries, Red Lion

    alk. 3.7%, ekstr. 9%
    Piwo to już historia, wyciągnięte z zamkniętego browaru Löwenbräu Malta, a konkretnie z laboratorium tegoż browaru. Termin przydatności do spożycia 11.2007. Nie ukrywam, że miałem obiekcje, pić czy nie pić ale co tam....Barwa jak na zdjęciu, ale'owa, bursztynowa. piana zwarta, w smaku słodkawe, lekko owocowe, jednak czuć, że są to wrażenia już mocno zwietrzałego piwa. Żołądek to zniósł. Szkoda, ze browar jest już zamknięty.
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    Termin przydatności do spożycia 11.2007. Nie ukrywam, że miałem obiekcje, pić czy nie pić ale co tam....
    Gratuluję odwagi
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • kishar
      Senior
      • 10-2003
      • 1691

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      alk. 3.7%, ekstr. 9%
      Piwo to już historia, wyciągnięte z zamkniętego browaru Löwenbräu Malta, a konkretnie z laboratorium tegoż browaru.
      Tak się z ciekawości zapytam w jaki sposób wyciągnięte?

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        W browarze było otwarte jedno biuro gdzie jeden człowiek prowadził jakąś dokumentacją związaną chyba z zamknięciem interesu, w to się już nie zgłębiałem. Gdy poszedł po etykiety ja wraz ze swoją połową pokręciliśmy się po korytarzu gdzie za szklanymi szybami, w pomieszczeniu dalej zauważyliśmy typowe laboratorium, a tam widziałem stojące za szybą pełne butelki i puszki z produktami browaru. Gdy wrócił spytałem się czy można je obejrzeć i czy możemy je kupić. Nie było takiej możliwości gdyż były to pojedyńcze egzemplarze, które chciał zachować na pamiątkę. Jednak pokręcił się troszkę, pozaglądał w szafki i wyciągnął to piwo dając w prezencie. Pewnie gdyby znalazł i inne to też miałbym farta ale i tak byłem zadowolony z wizyty w tym browarze tym bardziej, że nie spodziewałem się, że cokolwiek tu znajdę wiedząc, że browar jest zamknięty. Zakładałem jedynie fotkę dla potomności i nic więcej. Dostałem oprócz piwa i etykiet trochę kapslochów, kapsli (tylko Lowenbrau), były jeszcze podstawki Lowenbrau ale tych już nie brałem gdyż nie miały żadnej informacji o tym, ze są maltańskie.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎