Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Chyba nie będę zbyt oryginalny jeśli napiszę że BrowarBiz to dla mnie przede wszystkim ogromne źródło wiedzy dotyczącej piwa. Staram się cały czas poszerzać moją kolekcję wypitych piw, a dzięki forum znalazłem informację nie tylko o wielu ciekawych piwach ale i o miejscach gdzie mogę je dostać. Sam udzielam się zdecydowanie rzadko (choć może kiedyś to się zmieni ;) ), dlatego chociaż poprzez Premium Użytkownika mogę wesprzeć to, jakże wartościowe dla każdego miłośnika piwa miejsce w sieci.
Reventador
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 10-06-2009, 17:56
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy LBM Breweries, Red Lion

alk. 3.7%, ekstr. 9%
Piwo to już historia, wyciągnięte z zamkniętego browaru Löwenbräu Malta, a konkretnie z laboratorium tegoż browaru. Termin przydatności do spożycia 11.2007. Nie ukrywam, że miałem obiekcje, pić czy nie pić ale co tam....Barwa jak na zdjęciu, ale'owa, bursztynowa. piana zwarta, w smaku słodkawe, lekko owocowe, jednak czuć, że są to wrażenia już mocno zwietrzałego piwa. Żołądek to zniósł. Szkoda, ze browar jest już zamknięty.
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,2 KB, liczba wyświetleń: 131 )
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
Odpowiedz cytując
Stare 10-06-2009, 19:56
Fotka Użytkownika: sibarh
sibarh sibarh is offline
Kolekcjoner - Degustator

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
Termin przydatności do spożycia 11.2007. Nie ukrywam, że miałem obiekcje, pić czy nie pić ale co tam....
Gratuluję odwagi

Foto 10071 (11187) wypitych piw ze 176 krajów (+1332 foto piw polskich) jest na http://www.sibarh.web-album.org/ a 3026 kapsli z 124 krajów jest na http://sibarhkapsle.web-album.org/
Odpowiedz cytując
Stare 10-06-2009, 22:49
kishar kishar is offline
Senior

Miejscowość: Lublin
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
alk. 3.7%, ekstr. 9%
Piwo to już historia, wyciągnięte z zamkniętego browaru Löwenbräu Malta, a konkretnie z laboratorium tegoż browaru.
Tak się z ciekawości zapytam w jaki sposób wyciągnięte?
Odpowiedz cytując
Stare 11-06-2009, 09:38
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy

W browarze było otwarte jedno biuro gdzie jeden człowiek prowadził jakąś dokumentacją związaną chyba z zamknięciem interesu, w to się już nie zgłębiałem. Gdy poszedł po etykiety ja wraz ze swoją połową pokręciliśmy się po korytarzu gdzie za szklanymi szybami, w pomieszczeniu dalej zauważyliśmy typowe laboratorium, a tam widziałem stojące za szybą pełne butelki i puszki z produktami browaru. Gdy wrócił spytałem się czy można je obejrzeć i czy możemy je kupić. Nie było takiej możliwości gdyż były to pojedyńcze egzemplarze, które chciał zachować na pamiątkę. Jednak pokręcił się troszkę, pozaglądał w szafki i wyciągnął to piwo dając w prezencie. Pewnie gdyby znalazł i inne to też miałbym farta ale i tak byłem zadowolony z wizyty w tym browarze tym bardziej, że nie spodziewałem się, że cokolwiek tu znajdę wiedząc, że browar jest zamknięty. Zakładałem jedynie fotkę dla potomności i nic więcej. Dostałem oprócz piwa i etykiet trochę kapslochów, kapsli (tylko Lowenbrau), były jeszcze podstawki Lowenbrau ale tych już nie brałem gdyż nie miały żadnej informacji o tym, ze są maltańskie.
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie