Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kielce, Romualda 15, Sklep Aga [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MlodyCK
    Junior
    • 04-2009
    • 10

    Kielce, Romualda 15, Sklep Aga [zamknięte]

    Sklep moim zdaniem jak na Kielce dobrze zaopatrzony. Można znaleźć piwka między innymi takie jak:

    Naturalne Niefiltrowane oraz Naturalne Filtrowane z Browaru Gościszewo, Żywe z browaru Amber, Koźlaka z Witnicy, Lubuskie z Witnicy, ponadto Kormoran: Świeże z Mazur, Premium Świeże z Mazur, Rycerza z Gościszewa, ponadto Browar Ciechanowski, wiadomo co mam na myśli Bo jakże by inaczej, jak nie Ciechana od Wybornego, aż po Miodowego czy też Pszenicznego.

    Ponadto jest także Cornelius z Piotrkowa Trybunalskiego Browar Fortuna, mówię tu zarówno o smokach jak i o czarnym słodzonym / miodowym, browar Jagiełło, nawet Łódzki Browar Cork

    Myślę, że każdy coś dla siebie znajdzie ) Po świeżej dostawie udało mi się na liczyć ok 70 gatunków Piwa (nie licząc Koncernówek o których, bardzo kulturalnie się wyrażając, nie mówicie nazbyt pozytywnie ) Jest nawet Krajan, Jabłonowo, oraz piwo Belfast, szczególnie przez młodzież ubóstwiane
  • boxx63
    Junior
    • 02-2009
    • 2

    #2
    Byłem i zaliczyłem Noteckie i Walońskie; maja jeszcze obydwa Proletariaty i chyba Izerskie,a poza tym całkiem spory wybór innych ciekawych piwek.

    Comment

    • imaginacja
      Junior
      • 04-2011
      • 1

      #3
      Polecam!

      Lokal bardzo dobrze zaopatrzony, szeroki wybór piwa. To nie jest zwykły sklep w którym kupisz byle co, nawet wymagający piwosz znajdzie tu coś dla siebie. Poza tym, warto próbować czasem czegoś nowego.
      Jak najbardziej polecam

      Comment

      • Brok77
        Junior
        • 04-2011
        • 2

        #4
        Kierując się opinią z tego forum postanowiłem odwiedzić wyżej wymieniony sklep no i niestety jestem MOCNO ZDEGUSTOWANY stanem faktycznym, w sklepie tym mało że jest nie zbyt czysto to niestety wybór piwa jest naprawdę bardzo skromny, ogólnie rzecz ujmując liczyłem na to iż kierując się państwa pozytywnymi opiniami że w sklepie jest naprawdę duży wybór ale niestety się ZAWIODŁEM !
        Odwiedziłem ten sklep jako pierwszy z wszystkich wymienionych tutaj ponieważ mam do niego najbliżej i niestety ale NIE MOGĘ POLECIĆ NIKOMU TEGO SKLEPU !
        W najbliższym czasie odwiedzę resztę sklepów i na pewno nie omieszkam podzielić się opinia.

        W mojej ocenie ten sklep jest BARDZO UBOGI pod względem asortymentu.
        Last edited by Brok77; 06-04-2011, 18:10. Powód: Literówki

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          Namachałeś ze 3 akapity i nic konkretnego w nich nie ma. To co było w ofercie?
          Last edited by ART; 06-04-2011, 18:34.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • brewerland
            Member
            • 04-2011
            • 50

            #6
            Brok77 napisał:
            Kierując się opinią z tego forum .........

            ...............W mojej ocenie ten sklep jest BARDZO UBOGI pod względem asortymentu.
            03-04-2011 12:17

            Tą wypowiedzią poczuwam się do sprostowania stanu faktycznego. [cięcie by Maggyk]
            Mogę wymieniać jeszcze małe browary które są w tej chwili na stanie sklepu dostępne, ale nie chcę, żeby to wyglądało na kryptoreklamę sklepu, bo nie o to tu chodzi. Wydaje mi się, że kolega Brok77 albo pomylił sklepy, albo nie trafiliśmy w jego gust. Jeżeli tak, to z mojej strony pozostaje mi jedynie przeprosić kolegę Brok77, że jako klient poczuł się zawiedziony naszą ofertą. Nie mniej jednak, nie zamierzam z tego powodu się wstydzić i cokolwiek zmieniać w ofercie sklepu. Jest to sklep dla innych osób którym nie przeszkadza brak piw koncernowych. [cięcie by Maggyk]
            Last edited by Maggyk; 07-04-2011, 11:38. Powód: usunieto info o asortymencie i info o danych na innej stronie internetowej

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10737

              #7
              Konkurencja sie odezwała ?
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • brewerland
                Member
                • 04-2011
                • 50

                #8
                Konkurencja jak konkurencja, ale klienci mi ze śmiechem o wpisie donieśli.

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  #9
                  W mojej ocenie ten sklep jest BARDZO UBOGI pod względem asortymentu.
                  Tzn czego konkretnie Ci brakowało?

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brewerland Wyświetlenie odpowiedzi
                    Konkurencja jak konkurencja, ale klienci mi ze śmiechem o wpisie donieśli.
                    Zapraszam tutaj. I od razu mówię, że wszelaki wpis właściciela/pracownika traktowany jest jako komercyjny w celu ułatwienia zasad i nie posądzaniu o stronniczość. Sprostowanie jako takie pozostawiłam, ale na większą przychylność proszę nie liczyć.
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • Brok77
                      Junior
                      • 04-2011
                      • 2

                      #11
                      Ogólnie rzecz biorąc brakowało mi asortymentu "czeskiego", "słowackiego" i "belgijskiego" bo w zasadzie w takich piwach gustuje, pisząc o skromnym asortymencie chodziło o to iż w większości sklepów specjalizujących się w tych piwach jest praktycznie ten sam asortyment i jak dla mnie w tym sklepie jest on ubogi patrząc z perspektywy innych sklepów specjalizujących się w browarach regionalnych.
                      W tym sklepie jest po prostu tzw. minimum socjalne jeżeli komuś pasuje proszę bardzo niech sobie do niego chodzi ja na pewno się już tam nie wybiorę.

                      Comment

                      • brewerland
                        Member
                        • 04-2011
                        • 50

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brok77 Wyświetlenie odpowiedzi
                        W tym sklepie jest po prostu tzw. minimum socjalne jeżeli komuś pasuje proszę bardzo niech sobie do niego chodzi ja na pewno się już tam nie wybiorę.
                        Pozwolę sobie przedstawić to "minimum socjalne" cokolwiek to ma znaczyć:
                        Amber - Żywe, Złote Lwy, Koźlak, Grand Porter, Remus
                        Gościszewo - Viva Hel, Naturalne nf, Gościszewo pszeniczne, Gościszewo ciemne
                        Racibórz - Pyszne, Raciborskie, Raciborskie Zielone, Twierdzowe
                        Browar na Jurze - Jasne pełne, Bursztynowe, Miodowe, Czekoladowe
                        Grybów - Lach 14, Góralskie, Pilsweisery: Premium, Strong, Exclusive
                        Konstancin - Mazowieckie pasteryzowane i niepasteryzowane, Dawne, Starodawne,Lekki, Mocny,Bardzo Mocny, Czarny Dąb, Żytnie, Warszawiak
                        Witnica - Lubuskie, Lubusz, Black Boss, Porter Witnicki, Slow Lime, Lubuskie Wiśniowe, Lubuskie Zielone,Miodowe Jasne i Ciemne, Celtyckie, Kąpielowe
                        Koreb - Miodowe, Herbowe
                        Fortuna - Smoki: Srebrny,Złoty,Czarny, Czerwony, Czarne F, Czarne Miodowe, Komes Porter
                        Ciechanów - Wyborny, Mocny, Miodowy, Pszeniczny, Maciejowe, Porter 22, Porter 18,
                        Lwówek - Ratuszowy, Książęcy
                        Kormoran - Porter Warmiński, Irisch Beer, Warmiak, Kormoran jasny i ciemny, Rześkie, Świeże, Krzepkie, Orkiszowe z miodem, Miodne, Warnijskie,Wiśnia w piwie
                        Czarnków - Noteckie, Proletariat jasny i ciemny, Walońskie, Izerskie
                        Gotyniec -Gniewosz Jasny, Ciemny, Koźlak
                        Jagiełło - Lipcowe, Gulden, Mocny, Magnus, Magnus Czekoladowy, Śliwkowy,Wiśniowy,Nałęczowskie jasne i ciemne, Jagiełło miodowe
                        Sulimar - Greener, Premium, Weizen, Weizen Honig, AleAle, Porter Bałtycki, Kiper, Małe Mocne, Duże mocne, Beczkowe, Kiper Miodowy
                        GŻ - Brackie, Kujawiak, Królewskie, Specjal Jasny i Mocny, Leżajsk
                        CO - Okocim OK, Kasztelan np, Bosman Full i Specjal
                        KP - Lech Pils
                        Łomża- Wyborowe. Mocne, Export, Export Miodowe, Niepasteryzowane
                        Perła- Export, Chmielowa, Czarna, Mocna, Niepasteryzowana

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brok77 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ogólnie rzecz biorąc brakowało mi asortymentu "czeskiego", "słowackiego" i "belgijskiego" bo w zasadzie w takich piwach gustuje,
                        Czechy: Krusovice cerne,leżak, Svijany Kniże i Kneżna, Złoty Bażant 10 , 12, Kelt, Smadny Mnich, Opat 17, tresnowe , Cerna Hora- Modra luna, Wyskowa - General, Kral Symavy, Starobrno - Baron, Holba, Budweiser jasny i ciemny, Kozel medium, premium, svetly, cerny, Pimator double, Stout, exlusiv, Chodowar special, zamecki i cierne, Bernard 10, Bernard cerny leżak i swatecni leżak.

                        Belgia: Leute, Augustijn Blonde i Brune, Westmalle, Triple, Moine, Chimay, Moinette, Troubodour,Abbaye de forest, Saison Regal, Satan Gold, Gouden Carolus, Corsendonk pater i agnus, Moinette biologique, Duchesse de Bourgogne, Echt Kriekenbier, Val- Dieu Blonde, Val- Dieu Triple, Gauloise Brune i Blonde, Delirium Nocturnum, Delirium Tremens.
                        i trochę małych lambików, i trapistów.

                        do tego jeszcze Ukraina: Obolon, Slavotych,Czernichowskie

                        Smakowe: Tucher Cola Weizen, Salitos teqquila, moiito, Tequilerros.

                        Comment

                        • brewerland
                          Member
                          • 04-2011
                          • 50

                          #13
                          dzisiaj dojechały nowe piwka:

                          Magnus Żurawinowy, Raciborskie Miodowe, Svijansky 10, Primator Diamant i Pale Ale,Chodovar Skalny 12 patent, Klaster 12, Konstancin Pszeniczne, Ferdinand 12, Perstein Ozzobir, Staropramen 10 i 12,

                          Zapraszamy

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            #14
                            W tym sklepie jest po prostu tzw. minimum socjalne
                            Ja bym chciał takie minimum socjalne u mnie na osiedlu.

                            Comment

                            • brewerland
                              Member
                              • 04-2011
                              • 50

                              #15
                              Systematycznie powiększa nam się asortyment, dzisiaj prócz stałych pozycji z Kormorana, Ciechanowa, czy Fortuny dojechało nowe piwko z Witnicy Lubuskie Jagodowe, Zwierzyniec w nowym ubranku, oraz moje 2 ulubione piwka, których dawno nie piłem Łaskie i Mocne z Koreba. Zapraszamy.
                              Last edited by brewerland; 21-04-2011, 17:53.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎