Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropramen, Ostravar Bazal

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Staropramen, Ostravar Bazal

    Ostravar Bazal,polotmavý fotbalowý ležák
    Originál Baník pivčo, czyli oficjalne piwo (piwko?) kibiców Banika Ostrawa. Z nazwy polotmave, ale chyba trochę naciągane. Jest delikatny przypalany posmak, który jednak podejrzanie wpada w kukurydzę. Kwaskowe, goryczka średnia, ale po kolejnych łykach wydatnieje, choć nie zostaje zbytnio na podniebieniu.

    W sumie gładko wchodzi, ale w większości marketów czeskich można znaleźć ciekawsze pozycje.
    Last edited by sibarh; 15-07-2009, 06:22.
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    #2
    Produkt nie jest już lany do butelek /pozostały beczki/

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10836

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
      Produkt nie jest już lany do butelek /pozostały beczki/
      Będąc w browarze w grudniu ubiegłego roku, widziałem rozlew właśnie Bazala.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12118

        #4
        Informacja pochodzi z 9 lutego - Monitoring pivních zpráv, pivovary.info

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          To już koniec tego piwa. Banik Ostrava zakończył współpracę z browarem, w związku z czym z końcem ubiegłego roku piwo dokonało żywota. Nigdy go nie spróbowałem.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #6
            Banik Ostrava, to drużyna, której kibicuje Jaromir Nohavica, mój ulubiony czeskie bard, żałuję podwójne
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Może teraz przerzucą się na ciemnego gorzkiego Radegasta? Chociaż temu bliżej do hokeistów z Vitkovic.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎