Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nachod, Nealko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Nachod, Nealko

    But. 0,5 litra NRW, alkohol 0,5 %, eks. brak, kapsel goły biały
    Kolor - złocisty, klarowny
    Piana - drobna, wysoka i trwała
    Zapach - brak !
    Gaz - okey
    Smak - wyraźny palony słód, lekka nutka miodowa, średnio słodkie, spora "spalona" goryczka
    Bardzo poprawne bezalkoholowe piwo.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 2417 - moje 1225 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Kupione w Zofmarze za 2,30 zł.

      Kolor: Bardzo ładne ciemne złoto.
      Piana: Dość wysoka, stosunkowo trwała.
      Zapach: Jak to w czeskich piwach jest normą, piwo pachnie jak świeżo chmielona brzeczka. Zapach jest jednak zdecydowanie słabszy niż w bezalkoholowym z Cernej Hory czy Skalaka.
      Smak: Lekki smak świeżo chmielonej brzeczki, wyraźna chlebowość i solidna goryczka, długo utrzymująca się w posmaku.
      Opakowanie: Etykieta dopasowana do pozostałych Primatorów. Wkrótce wkleję zdjęcie.
      Uwagi: Gdy z przyczyn "motoryzacyjnych" piję czeskie piwa bezalkoholowe, zupełnie mi tego alkoholu nie brakuje.

      Comment

      • Kwadri
        Senior
        • 10-2009
        • 1216

        #4
        Primator Nealko

        Kolor: Jasnozłoty.
        Piana: Średniowysoka, szybko się dziurawi i opada do warstwy, która dość długo się utrzymuje.
        Zapach: Zapach brzeczki z lekkim, słodowo-chmielowym tłem.
        Smak: Zbożowy, brzeczkowy początek. Później dociera miła, nawet mocna goryczka i całkiem długo zostaje w posmaku, współgrając ze zbożowym początkiem. Dobre, bezalkoholowe piwo.
        Wysycenie: Średnie, raczej delikatne.
        Opakowanie: Utrzymane w stylu innych Primatorów, tu w fioletowych barwach.
        Attached Files
        www.lkschmielowice.futbolowo.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎