Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ilość ocen piw z artomatu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Ilość ocen piw z artomatu

    Wydaje mi się bezzasadnym aby w ilości piw ocenionych w artomacie, w profilu sumować piwa tylko z czynnych browarów. Dlaczego nie mogę mieć zsumowanych wszystkich piw wypitych i ocenionych przeze mnie?
    Przez takie podejście, nie wiem ile dokładnie piw zostało przeze mnie opisanych, a jest to rzecz którą chciałbym wiedzieć, tym bardziej, że interesuje mnie ilość piw z zamkniętych juz browarów. To, że tych produktów już więcej nie będzie, nie znaczy chyba, że nie mają być wliczane.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    #2
    Przy zakładaniu serwisu byłem wielkim optymistą i nie sądziłem że jakikolwiek browar może być zamknięty, więc system po prostu nie uwzględniał na ów czas wyświetlania piw z browarów innych niż oznaczone jako czynne. Potem poszło z górki.

    Dlaczego jest tak a nie inaczej? No cóż, najpierw praca na rzecz garnka potem na rzecz BrowarBizu.

    Pierwotnie zresztą nie było żadnych propozycji z zewnątrz dot. rozwiązań "systemowych" więc musiałem każdy szczegół browarbizu obmyślać po omacku. Z latami pojawiły się propozycje usprawnień, teraz czekam na dogodny moment aby te różne propozycje możliwe do realizacji wprowadzić w życie.
    Last edited by ART; 28-08-2009, 09:24.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Czy mam to zgłosić do kolejki?
      Po prostu mnie zaczyna coraz bardziej interesować ilość piw, nazwijmy je "historycznych", które piłem, a miałem możliwość oceny ich w artomacie. Ich liczba niestety rośnie w szybkim tempie.
      Byłoby super gdyby była taka opcja - zsumowania wszystkich, w tym piw już z zamkniętych browarów. Tylko nie wiem czy technicznie jest to do zrobienia.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23792

        #4
        Technicznie jest, jeno ktoś musi nad tym siąść i to zrobić
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • skitof
          Senior
          • 11-2007
          • 2478

          #5
          W ogóle fajnie byłoby mieć oznaczenie piw czy marek, które zostały już wycofane z rynku.
          Rozumiem becika. Ma chyba największą ilość ocenionych piw, ale wielu już nie ma. Więc mógłby spaść na niższą pozycję w rankingu

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
            (...) Rozumiem becika. Ma chyba największą ilość ocenionych piw, ale wielu już nie ma. Więc mógłby spaść na niższą pozycję w rankingu
            Tu nie chodzi o ranking, bo nie ma żadnego rankingu kto ile piw ocenił.
            Powoli zblizam się do liczby 500 ocenionych w artomacie piw i chyba nie jest to dziwne, że taką okrągłą liczbę chciałbym sobie sam specjalnie uczcić. Brak piw z zamkniętych browarów uniemożliwia mi to.
            Dlatego zależy mi bardzo aby w sumie ogólnej były one ujęte.
            Mam nadzieję, że administracja znajdzie trochę czasu aby tę niedogodność usunąć
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • skitof
              Senior
              • 11-2007
              • 2478

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
              Tu nie chodzi o ranking, bo nie ma żadnego rankingu kto ile piw ocenił.
              A szkoda, bo to byłoby ciekawe jak wygląda czołówka oceniających. Choćby dla zabawy. Wielu chwali się przecież ilością wypitych piw, zebranych kapsli, kufli, zaliczonych knajp itp Myślę, że Ty becik byłbyś na pierwszym miejscu, chyba przed Twilight Alehouse.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎