Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o siatkówce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mazur87
    Senior
    • 04-2009
    • 171

    #61
    Niech Wam będzie CHEMIK
    Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
    Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

    Comment

    • krasnal45
      Senior
      • 02-2008
      • 421

      #62
      No to za dwa dni zaczynamy kolejny turniej światowych potentatów.......... drżyj Brazylio bo chyba nikt inny nam nie podskoczy

      Comment

      • mazur87
        Senior
        • 04-2009
        • 171

        #63
        Ewentualnie IRAN
        Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
        Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

        Comment

        • mazur87
          Senior
          • 04-2009
          • 171

          #64
          No i lipton jak nic.... 2 mecz przegrany... chyba po medalu.... ;(
          Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
          Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

          Comment

          • krasnal45
            Senior
            • 02-2008
            • 421

            #65
            No cóż, mimo wszystko cieszy to że Castellani nadal eksperymentuje z młodzieżą....niestety wyraźnie widać brak Zagumnego, Gruchy..... pocieszające jest to, że to tylko turniej w stosunkowo dobrej obsadzie.... niech się młodzież zgrywa razem i nabiera doświadczenia, kto powiedział że każdy mecz musimy wygrywać?

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              #66
              Co jest? Nikt nie oglada Ligi Światowej? Tylko er-pe-a???
              W sobotę w domu klęliśmy na głos (mieszkanie na wsi wiąże się często z tym, że przez ścianę nie ma się sąsiada ), gdy Polacy w zasadzie oddali wygrany już mecz Kubańczykom.
              Kilka razy byłem na pograniczu zawału, gdy po wielokrotnej wymianie piłek jednak znów coś "bardziej" wychodziło" gospodarzom.
              Na szczęście w niedzielę pokazali im, gdzie Fidel zimuje...
              O poziomie sędziowania w Hawanie się nie wypowiadam .

              Comment

              • krasnal45
                Senior
                • 02-2008
                • 421

                #67
                Cóż godziny meczów w Argentynie i na Kubie były trochę nieszczególne (aczkolwiek nie odpuściłem żadnego), ale teraz czeka nas seria sześciopaka w Polsce a nasze chłopaki zaczynają się pokazywać z coraz lepszej strony, forma widać rośnie........ już się oblizuję na myśl o MŚ

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9733

                  #68
                  Trochę martwi mnie to, że zaczynają się wakacje i rozjazdy, trudniej będzie wstrzelić się w mecz, a już w mecz + piwo (tzn. bez jazdy samochodem) może być całkiem trudno...

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #69
                    Oby nam się czkawką nie odbiły dwie porażki z rewizjonistami.Trzeba teraz u siebie nie stracić żadnego punktu i będzie dobrze


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9733

                      #70
                      Ha, jutro i pojutrze w Atlas Arenie dwumecz z Kubą. Nie chwaląc się, na to pierwsze spotkanie się wybieram.
                      Odzież biało-czerwona oraz gadżety hałasujące spakowane . Od paru lat nie byłem na meczu reprezentacji, nie mogę się już doczekać...

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #71
                        VII Edycją Alei Gwiazd odbędzie się 5 i 6 sierpnia 2010 r. Po raz pierwszy rozegrane zostaną 2 mecze. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 5 sierpnia w nowo wybudowanej hali sportowej w Krośnicach. Natomiast w piątek 6 sierpnia w Miliczu odbędą główne obchody Alei Gwiazd Polskiej Siatkówki. Odciski swoich dłoni odsłonią: Daniel Castellani, Michał Winiarski, Sebastian Świderski oraz Krystyna Czajkowska – Rawska (brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Meksyku). Odsłonięta zostanie także pamiątkowa tablica Telewizji Polsat, która od wielu lat jest razem z polską siatkówką. W ubiegłym roku Milicz okazał się szczęśliwym miejscem dla debiutu Reprezentacji Polski. W swoim pierwszym meczu pod wodzą trenera Daniela Castellaniego Reprezentacja zmierzyła się z Egiptem, wygrywając 3 : 1. Był to pierwszy ważny krok w drodze do zdobycia Mistrzostwa Europy. W tym roku dojdzie do rewanżu Polski z Egiptem, może i tym razem Milicz okaże się szczęśliwym miejscem i w październiku będziemy świętować zdobycie złotego medalu Mistrzostw Świata.

                        Zapraszamy do Milicza
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9733

                          #72
                          No... Wczoraj miałem taki stan przedzawałowy , że w czwartym secie zrezygnowałem z piwa na rzecz napoju o podobnej barwie, lecz nieco innych parametrach... Też ze słodu...
                          Grunt, że dobrze się skończyło. Nie będzie Niemiec... itd.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #73
                            To nie jest sport na moje nerwy, tak samo jak tenis. W piłce nożnej jest tylko tyle stresu, ile sytuacji podbramkowych, a tutaj nerwówka prawie przy każdym punkcie.

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              #74
                              Kiedy nasi grali z Kanadą to pilnowałem wędzenia, kiedy grali z Niemcami to jechałem pociągiem. Ale dzisiaj nic i nikt mnie nie odciągnie od telewizora :]

                              Pancernik, Żą - o to właśnie chodzi w tym sporcie
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • krasnal45
                                Senior
                                • 02-2008
                                • 421

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                To nie jest sport na moje nerwy, tak samo jak tenis. W piłce nożnej jest tylko tyle stresu, ile sytuacji podbramkowych, a tutaj nerwówka prawie przy każdym punkcie.
                                ...I ja właśnie również dlatego szerokim łukiem omijam transmisje z meczów piłki nożnej natomiast nie odpuszczę żadnego meczu siatkówki..... i to nie tylko w polskim wydaniu
                                a teraz mamy prawdziwą ucztę siatkarską

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎