Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Hoff Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Van Pur, Hoff Pils

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    alk. 4%

    ooo, jeszcze nikt nie oceniał

    piana: drobna, gęsta, szybko opadła, do cienkiej warstwy,
    kolor: pilsowy, normalny,
    zapach: lekko słodowy, na początku był jakiś chmiel albo coś innego ale szybko uleciał,
    smak: słodowy, mała goryczka, gdyby była większa i bardziej szlachetna to by dodało smaku, piwo nie jest wodniste, lekko ściągające posmaki na języku,
    wysycenie: ok.

    Dodać więcej chmielu goryczkowego i aromatycznego i było by to bardzo fajne piwo. Cos w stylu piw za 0,35 euro w Niemczech.

    Jestem mile zaskoczony.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #3
      Pilsik bez wyrazu i charakteru, ale też bez żadnych przykrych niespodzianek zaskakujących nieprzyjemnie kubki smakowe.
      Attached Files

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6124

        #4
        UWAGA nie kupować "tego" !!!

        Lichota, bez gazu, piany brak, lura o słodowym zapachu
        Popłuczyny z pilsa... ledwo pijalne...

        Męczyłem wersje konserwową....
        Attached Files

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ładny. Jasnozłoty i klarowny. Pilsowy. [4]
          Piana: Niezbyt wysoka i nietrwała. Opadła dość szybko, zostawiła parę plamek i otoczkę. [2.5]
          Zapach: Właściwie to żaden...Bardzo ciężko coś wyczuć. Niewyraźny, wręcz wodnisty. Po wytężeniu zmysłu lekko słodowy. [2]
          Smak: Słodowa woda. Niby pijalne to piwo, ale nie ma w nim nic ciekawego. Wszystko jest płytkie i bez wyrazu. Jedyne co się przebija to nadmierna słodycz. [2]
          Wysycenie: Drobne, ale ostre. Chyba jednak nieco za niskie. [3.5]
          Opakowanie: Butelka jak na zdjęciu powyżej. Tu również nic ciekawego. Szata nie zachęca do kupna, jest ponura i nudna. Od razu widać, że to tanie piwo. Na kontrze stek bzdur, jedyne wartościowe informacje to zawartość alko i producent. Kapsel goły. [2]
          Uwagi: Piwo znalazłem w jakimś markecie nieznanej mi dotąd sieci. Były tam dwa rodzaje Hoff - Pils i Strong oraz rodzinka Kramerów. Obu "marek" wcześniej nigdzie nie widziałem, więc kupiłem po jednym na spróbowanie, choć wiedziałem, że to Van Pur i że nie mogę zbyt wiele oczekiwać. Piwo jest marne, ale i cena wręcz śmieszna, więc teoretycznie stosunek jakości do ceny powinien wypaść pozytywnie, tyle że niecałe 10km od miejsca zakupu tego piwa jest Browar na Jurze, gdzie kupuję o niebo lepszego Bonera Pils w tej samej cenie 1,40zł.

          Moja ocena: [2.225]
          Last edited by wrednyhawran; 23-07-2012, 23:14.
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            #6
            Kupione po 1,29zł plus kaucja

            Z czystej ciekawości jak może smakować piwo w cenie paczki słonecznika.

            Piana: jest drobna i średnia, szybko znika ale zostaje cienki kożuszek ale jest. moją szklankę nawet kilka firanek oblepia, ale to może przez to że piję w tym sam lekko opłukanym, w którym wcześniej piłem inne piwo.

            kolor: słomkowo lekko złoty

            Zapach: prawie brak, lekka słodowość lub landrynki

            SMAK: Słodowa/słodkawa podbudowa. Goryczka tylko od gazu. Posmak kukurydzianej ściery, ale jakoś całość idzie. Zlew nie kusi by go napoić. Dziwne.
            Wcale nie jest jakieś wybitnie gorsze od tatry, żubra czy harnasia.
            Drugiego bym nie wypił i drugi raz go nie kupię ,ale dramatu nie ma.

            Wysycenia: średnie ku dużemu, ale jest ok
            Opakowanie. Nie jest źle (graficznie) bo pierdolety o "ekcelent bir" itp. powalają w odniesieniu do zawartości

            Uwagi: tanie popluczynki, ale jakoś wypiłem całą butelkę, a to już dla piwa sukces.
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎