Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sjabar, Bobrov Klassiczeskoje

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Sjabar, Bobrov Klassiczeskoje

    Alkohol 5,7%, ekstrakt 13%.
    Browar w Bobrujsku, puszkowano w browrze "Dwinskim" w Bobrujsku.
    No i rozlew chyba nie był najlepszy...piwo mętnawe, kolor mętno zbożowy. Piana istniała jedynie na początku, po kilku chwilach nic już nie zostało. Dość mocno wygazowane. W smaku lekko kwaskowate, wodniste, niezbyt przyjemne w smaku
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Kolesław
    Senior
    • 03-2004
    • 1130

    #2
    Atak konserwy?

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Wersja butelkowa ma 5,2% i 12 eks:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        #4
        Dostałem od znajomych z Białorusi baterię tamtejszych piw. Jednym z nich było właśnie Bobrov Klassiczeskoje w wersji butelkowej. Jakoś tak etykieta (wersja taka, jak przedstawiona przez Sibarha) kojarzy mi się z Lechem.

        Po otwarciu zapach, którego nie lubię. Smak niezbyt ciekawy. Piana obfita, trzymała się dosyć długo. Wrażenie takie, jak bym pił piwo "w stylu" Lecha. Czyli typowe "europiwo", do którego absolutnie nie warto wracać.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Zapach zielonobutelkowy kojarzący mi się z "leszkiem" czy "heńkiem". Zostałem też obdarowany i męczę po cichu.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎