Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Knjapy z darmowym Wi-Fi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mfraczek
    Member
    • 05-2004
    • 98

    Knjapy z darmowym Wi-Fi

    Chciałbym zaproponować nową zasadę w temacie o knajpach z piwem - co sądzicie o tym, żeby do każdego opisu (np. w tytule posta) dodawać informację o darmowym dostępie do Internetu? Moim zdaniem obok dobrego piwa byłby to spory wabik dla wielu osób lubiących posiedzieć dłużej przy piwku. Ja sam zawsze staram się wyszukiwać knajpy,w których mogę odpalić netbooka i czekając na znajomych sprawdzić sobie pocztę.
    fratschke
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    Z laptopem do knajpy?
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • mfraczek
      Member
      • 05-2004
      • 98

      #3
      No chyba
      fratschke

      Comment

      • petrus33
        Gość
        • 01-2008
        • 888

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mfraczek Wyświetlenie odpowiedzi
        Chciałbym zaproponować nową zasadę w temacie o knajpach z piwem - co sądzicie o tym, żeby do każdego opisu (np. w tytule posta) dodawać informację o darmowym dostępie do Internetu? Moim zdaniem obok dobrego piwa byłby to spory wabik dla wielu osób lubiących posiedzieć dłużej przy piwku. Ja sam zawsze staram się wyszukiwać knajpy,w których mogę odpalić netbooka i czekając na znajomych sprawdzić sobie pocztę.

        Odpocznij kolego od tego ciągłego natłoku informacji, od tych maili i ciągłych wiadomości ze świata. Siądż sobie z kuflem dobrego piwa i chłoń chwilę czasu. Popatrz na ten piękny kolor piwa, zastanów się nad tym jak to piwo zrobiono, porozmawiaj z dziewczyną lub znajomymi i zrelaksuj się. Inaczej staniesz się niewolnikiem tego coraz bardziej depresyjnego świata !!!

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          #5
          I świat się zawali jak nie sprawdzisz przez dwie godziny mejli? To już uzależnienie.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • pirackamuza
            Senior
            • 12-2004
            • 1903

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mfraczek Wyświetlenie odpowiedzi
            (...) i czekając na znajomych sprawdzić sobie pocztę.
            Ja tam mam znajomych w miarę punktualnych.
            Toruń przeprasza za Radio Maryja
            www.bobofruty.pl

            Comment

            • mfraczek
              Member
              • 05-2004
              • 98

              #7
              nie no znaleźli się piewcy powrotu do natury. rozumiem, że na mecz do knajpy też mam nie chodzić, bo po co oglądać idiotów biegających po boisku, skoro można patrzeć w głąb kufla i delektować się widokiem bąbelków?

              wyluzujcie, ja lubię mieć dostęp do internetu, jak wam nie pasuje, to wasza sprawa. tylko proszę bez kazań.
              fratschke

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                #8
                Ja staram się dodawać info o wi-fi. Mam wi-fi w komórce więc z laptopem nie chodzę. Jak mam akurat wolną chwilę i potrzebę to korzystam.

                Znam parę knajp we Wrocławiu z wi-fi oraz jedną w Ustrzykach Górnych
                MM961
                4:-)

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  #9
                  Mecze i w ogóle muzykę w knajpach też bym polikwidował.
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mecze i w ogóle muzykę w knajpach też bym polikwidował.
                    ...i żeby w ogóle niczego nie było..
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                      ...i żeby w ogóle niczego nie było..
                      tylko dobre piwo i jedzenie.


                      Kiedyś myślałem, że muzyka musi być, po dwóch wizytach w Niemczech zmieniłem zdanie.
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                        tylko dobre piwo i jedzenie.


                        Kiedyś myślałem, że muzyka musi być, po dwóch wizytach w Niemczech zmieniłem zdanie.
                        Być nie musi, ale może - ważne, żeby nie była za głośna. Mnie osobiście jednak najbardziej przeszkadza zadymienie.

                        PS Pewnie jeszcze ze dwa OT w tym kierunku i powstanie wątek - co ci najbardziej przeszkadza w knajpie
                        Last edited by JAckson; 05-12-2009, 17:10.
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                          Być nie musi, ale może - ważne, żeby nie była za głośna. Mnie osobiście jednak najbardziej przeszkadza zadymienie.

                          Zadymienie to też zła rzecz, choć sam pale. Fajnie się wychodziło na fajkę w Bambergu na zewnątrz. Nowe znajomości powstawały.


                          Czeski Raj ma minusa za głośną muzykę.
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czeski Raj ma minusa za głośną muzykę.
                            Ale plusa za jej fajność Sam zgłaszałem na miejscu, że momentami jest za głośno.
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • petrus33
                              Gość
                              • 01-2008
                              • 888

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mfraczek Wyświetlenie odpowiedzi
                              nie no znaleźli się piewcy powrotu do natury. rozumiem, że na mecz do knajpy też mam nie chodzić, bo po co oglądać idiotów biegających po boisku, skoro można patrzeć w głąb kufla i delektować się widokiem bąbelków?
                              wyluzujcie, ja lubię mieć dostęp do internetu, jak wam nie pasuje, to wasza sprawa. tylko proszę bez kazań.
                              Oj biedny ty byś był, jakbyś pojechał z moją grupą wędkarzy do Szwecji. Na dwa tygodnie, na szczupaki w kompletną dzicz. Bez telefonu, bez telewizora i bez internetu Do najbliższego brzegu jest dwa kilometry, bo mieszkamy na wyspie !!
                              Ale za to łosie przychodzą nad ranem pod domek zjadać resztki jagód i ostatnie grzyby. Bardzo często wchodzą na taras naszego domku i zaglądają przez okna, wcale nie bojąc się nas. Ta dzika syberyjska przyroda, to wielkie 150km2 jezioro, te drzewa i te ryby.

                              Czy potrzeba czegoś więcej ?? Nie potrzeba !!
                              Po 2tyg wracamy stamtąd wypoczęci, zresetowani i naładowani olbrzymią energią.
                              I własnie na tym polega wypoczynek.
                              Tak jak jacer napisał....w knajpie powinno być tylko dobre piwo i jedzenie !
                              Zgadzam się całkowicie

                              Popatrz na zdjęcie poniżej, tam mieszkamy, na środku wielkiego jeziora
                              Attached Files

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎