Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Porter (od 2009)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika HubertJ Wyświetlenie odpowiedzi
    Z. Czekam na ruch KP
    na to bym nie liczył
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #32
      W piaseczyńskim Oszą w dalszym ciagu bryndza. Czy ktoś wie, gdzie w południowej i lewobrzeżnej stolycy można nabyć tego białego (nie, nie, nie portera ) kruka?

      Comment

      • kjaros
        Senior
        • 03-2007
        • 377

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika HubertJ Wyświetlenie odpowiedzi
        Szacunek dla korporacji za wydanie dobrego portera. Czekam na ruch KP
        CP pchnęło do takiego działania jedynie ostatnie miejsce w sprzedaży wśród piwnych koncernów w naszym kraju. KP przy takim popycie ma wszelkie podobne inicjatywy głęboko w ...
        Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

        Comment

        • Gopher
          Senior
          • 10-2007
          • 450

          #34
          A propo tego Ołszona z Piaseczna. W sobotę jadąc po kolegę na Okęcie wpadłem tam poszukać portera i po kilku kursach wzdłuż półek i niezauważeniu poszukiwanego przedmiotu udałem się do człowieka który wykładał piwa na półki. Pytam człowieka gdzie moge znaleźć portera z Okocimia, na co pada odpowiedź-pytanie: "ale jasnego czy ciemnego" - w tej sytuacji oddaliłem się z tego przybytku
          Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

          Comment

          • Mikko
            Senior
            • 12-2008
            • 583

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kjaros Wyświetlenie odpowiedzi
            CP pchnęło do takiego działania jedynie ostatnie miejsce w sprzedaży wśród piwnych koncernów w naszym kraju. KP przy takim popycie ma wszelkie podobne inicjatywy głęboko w ...
            Wydawało mi się że jak taki moloch jak CP ma 'słabą' sprzedaż to raczej kombinuje nad wypuszczeniem nowego piwa z proszku na bazie buraka cukrowego z milionami na wypasioną reklamare niż wprowadzenie portera

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9732

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gopher Wyświetlenie odpowiedzi
              A propo tego Ołszona z Piaseczna. W sobotę jadąc po kolegę na Okęcie wpadłem tam poszukać portera i po kilku kursach wzdłuż półek i niezauważeniu poszukiwanego przedmiotu udałem się do człowieka który wykładał piwa na półki. Pytam człowieka gdzie moge znaleźć portera z Okocimia, na co pada odpowiedź-pytanie: "ale jasnego czy ciemnego" - w tej sytuacji oddaliłem się z tego przybytku
              Nie wziąłeś jasnego???

              Comment

              • kjaros
                Senior
                • 03-2007
                • 377

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
                Wydawało mi się że jak taki moloch jak CP ma 'słabą' sprzedaż to raczej kombinuje nad wypuszczeniem nowego piwa z proszku na bazie buraka cukrowego z milionami na wypasioną reklamare niż wprowadzenie portera
                Ciesze się że wybrali taką drogę do zwiększenia sprzedaży ale nie ma najmniejszej szansy na powrót CP na "właściwa drogę". Zawsze najważniejsze będą marketingowe wskaźniki, które przy takiej produkcji, nie idą w parze z jakością jakiej my - garstka świadomych konsumentów - oczekujemy.
                Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19166

                  #38
                  CP w przeciwieństwie do KP ma w swoim prtfolio Karmi (i Karmi Black... no i mieli Palone), które raczej z niego nie wypadną. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie by przy produkcji lekkich piw ciemnych warzyli także portera. Ów zresztą był przez jakiś czas testowany, czy to na pracownikach czy w eksporcie. Decyzja nie do końca była przypadkowa. Zresztą wprowadzenie pszenicznego (jasne, że nie warzonego na miejscu) wpisuje się pewną strategię CP. Plątając się w ogonie masówek dostrzegł szansę dla siebie. Ciekawe, że takiej okazji nie wykorzystują średniaki w rodzaju RU....

                  Comment

                  • TCT
                    Senior
                    • 04-2007
                    • 135

                    #39
                    Male pytanie do znawców - ile szacunkowo może mieć ekstraktu ten porter? Bliżej do kateogorii Boss/Grand - 18 czy Żywiecki - 22? Wg mnie bardziej ten pierwszy, aczkolwiek jestem tu laikiem. Uważam jednak, że poskąpili chyba leżakowania - skoro data przydatności to 2011 rok. Jednym z elementów tego porteru który mi się podoba to piana, w porównaniu z innymi produktami CP to normalnie szał
                    "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
                    art. 86 Konstytucji RP

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10738

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TCT Wyświetlenie odpowiedzi
                      Male pytanie do znawców - ile szacunkowo może mieć ekstraktu ten porter? Bliżej do kateogorii Boss/Grand - 18 czy Żywiecki - 22?
                      raczej bliżej 18
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • Maidenowiec
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 2287

                        #41
                        Jest do dostania w Rodzince Bis za 5pln.
                        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                        Thou shallt not spilleth thy beer!

                        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                        Comment

                        • pizmak666
                          Senior
                          • 12-2006
                          • 1898

                          #42
                          A gdzie dostane w Krakowie?W tutejszym oszołomie niestety nie mają a muszkieterów chyba nie posiadamy.Może u Marii ktoś widział?
                          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                          Comment

                          • Mikko
                            Senior
                            • 12-2008
                            • 583

                            #43
                            Czy ktoś wyśledził już to piwo w Szczecinie?

                            Comment

                            • Żywiec
                              Senior
                              • 12-2001
                              • 1571

                              #44
                              Dzisiaj zakupiłem w Auchan w Bielsku-Białej. Zaw. alkoholu 8,3%???

                              Comment

                              • miszawar
                                Member
                                • 10-2009
                                • 48

                                #45
                                W Żywcu jest w InterMarche. Pozdrawiam

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎