Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browarbizowy katalog (nie tylko) etykiet

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    Browarbizowy katalog (nie tylko) etykiet

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Zawsze możesz zacząć szlifować temat browarbizowego katalogu etykiet
    Tak... Jak miałem dużo wolnego czasu to chciałem szlifować, ale chęci z naprzeciwka nie było
    Poszukuję
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
    Tak... Jak miałem dużo wolnego czasu to chciałem szlifować, ale chęci z naprzeciwka nie było
    Chęci są. Nawet uwzględnione w 20-latce. Tak więc cierpliwości.
    Last edited by ART; 15-02-2010, 10:39.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • cororo
      • 04-2003
      • 766

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
      Tak... Jak miałem dużo wolnego czasu to chciałem szlifować, ale chęci z naprzeciwka nie było
      Odbiegamy od tematu , ale oprócz chęci utrudnieniem jest to że nazwy browarów na browarbizie są sklasyfikowane w skandaliczny sposób np. wczoraj browar nazywał się KAB, dziś Brok , kto wie jak będzie nazywał się za 10-20lat. Poza tym nie ma możliwości dorzucanie arcyciekawych wzorów z browarów kresowcyh do 1945roku.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo Wyświetlenie odpowiedzi
        Odbiegamy od tematu , ale oprócz chęci utrudnieniem jest to że nazwy browarów na browarbizie są sklasyfikowane w skandaliczny sposób np. wczoraj browar nazywał się KAB, dziś Brok , kto wie jak będzie nazywał się za 10-20lat. Poza tym nie ma możliwości dorzucanie arcyciekawych wzorów z browarów kresowcyh do 1945roku.
        Ja juz ten problem chyba wieki temu zgłaszałem, zarówno browary kresowe jak i nazwy browarów na browar biz, co za sprytek moze znaleźć coś z danego browaru jak zamiast nazwy miejscowości jest jakiś np Apelt Richard.
        Od dawna byłem przeciwnikiem takiej listy, browary wszedzie powinny byc poukładane nazwami miast, a dopiero później nazwami browarów.
        A o możliwości dodawania polskich kolektybili z naszych dawnych wschodnich terenów już nie wspomnę, marudziłem na tem temat juz kilka lat temu, aż wreszcie mi się znudziło...
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23792

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja juz ten problem chyba wieki temu zgłaszałem, zarówno browary kresowe jak i nazwy browarów na browar biz, co za sprytek moze znaleźć coś z danego browaru jak zamiast nazwy miejscowości jest jakiś np Apelt Richard.
          Od dawna byłem przeciwnikiem takiej listy, browary wszedzie powinny byc poukładane nazwami miast, a dopiero później nazwami browarów.
          A o możliwości dodawania polskich kolektybili z naszych dawnych wschodnich terenów już nie wspomnę, marudziłem na tem temat juz kilka lat temu, aż wreszcie mi się znudziło...
          Dopóki nie mam zabezpieczonego finansowania BrowarBizu, wprowadzanie wszelkich usprawnień odsuwa się w czasie bo muszę zajmować się poszukiwaniem źródeł finansowania i koło się zamyka. Pisałem o tym kilkukrotnie i o ile sytuacja zaczyna się wreszcie jako tako normować, to nie jest jeszcze spokojna, ale już zaczynam spinać ostrogi
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Bombadil13
            • 05-2005
            • 2479

            #6
            Ja ponownie zgłaszam chęć pomocy (tym razem w ograniczonym zakresie czasu).

            Zbieram etykiety od piw Marcowych i próbowałem szukać w wyszukiwarce. Kilka znalazłem, a powinienem znaleźć ze sto. Wystarczy, by w opisie etykiety umieścić wszystkie napisy z niej. Ja mogę edytować po kolei każdą i zmieniać. Potrzebuję tylko uprawnień
            Poszukuję

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23792

              #7
              Niestety nie jest to tylko kwestia prostego przydzielenia uprawnień
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎