Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marks & Spencer, Ginger Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Marks & Spencer, Ginger Beer

    Piwo kupione w sklepie z ciuchami firmy Marks & Spencer, który przy okazji oferuje kilka spożywczych produktów. Nazwy browaru próżno szukać na etykiecie(Być może Dunston
    , bo już jakieś piwo dla nich robili), a najdziwniejsze jest to, że podają informacje o piwie niskoalkoholowym, ale zawartości alkoholu już nie.
    Nie zmienia to jednak faktu, że jest to najlepsze piwo imbirowe jakie piłem. Czuć prawdziwy imbir, a nie jakieś ekstrakty. No i co równie ważne, świetnie gasi pragnienie. Cena za ten wynalazek, to 5,50 zł.
    Attached Files
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    #2
    O, to zahaczę o M&S przy najbliższej wizycie w Warszawie.

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Piwo w sklepie z ciuchami.... sie porobiło.....
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19166

        #4
        Dotychczas słyszałem o całkiem niezłych winach w tym sklepie. Nie myślałem, że także piwa tam mają. Zresztą są i inne produkty spożywcze. Na tej zasadzie na jakiej nasze sklepy w USA powinny promować szeroki wachlarz naszych produktów. Także alkohole.

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Działy spożywcze w M&S są bardzo fajne. Na przykład jest tam doskonała kawa zgodna z wytycznymi Fair Trade (Sprawiedliwy Handel).
          Musze kupić to piwo.

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            #6
            Kupiłem, wypiłem.
            Nie ma co udawać, że to piwo, bo w składzie nie ma żadnych elementów słodowych. Piana znika równie szybko jak w coli, nagazowanie też podobne. Zapach cytrusowo-imbirowy, smak słodki, ale nie tak, żeby to przeszkadzało, z bardzo wyraźnym imbirem. Świetnie orzeźwia i dobrze smakuje.
            Cena to 5,50 zł za butelkę 1 litr.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎