Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grodzka 15, Marcowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Grodzka 15, Marcowe

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: piękny, bursztynowo-pomarańczowy, mętne [5]
    Piana: czapowata po nalaniu, gęsta, opada jednak dość szybko, nie osadza się na szkle [3]
    Zapach: bardzo miły, intensywny, owocowo-kwiatowo-słodowo-chmielowy [5]
    Smak: gęste, treściwe i pełne, miła goryczka, dominująca, lekko owocowy posmak zdominowany przez chmiel i lekkie słodowe nuty [5]
    Wysycenie: Bez zarzutu [5]
    Opakowanie: w knajpie jak to w knajpie, firmowa podstawka i szkło, na wynos małpka 0.33 [5]
    Uwagi: Doskonale piwo, szkoda, ze tak ciężko dostępne, szkoda, ze tak rzadko je warzą w Lublinie

    Moja ocena: [4.8]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Cannabee776i99
      Senior
      • 08-2009
      • 658

      #3
      Piłem na początku miesiąca w browarze. Najlepsze piwo, jakie dane mi było spróbować na Grodzkiej.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        i samo piwo w okazałości
        Attached Files
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • fans
          Senior
          • 04-2010
          • 195

          #5
          A ja nie świadom kupiłem w 0,5l.

          Comment

          • wojtazz
            Member
            • 04-2003
            • 47

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemnozłoty, przechodzący w bursztyn [4]
            Piana: Gęsta, drobnoziarnista, cienka po nalaniu, równomiernie rozłożona, w trakcie picia utrzymywała się na ściance kufla [4]
            Zapach: Bardzo delikatny - mało wyraźny, dość nijaki [3]
            Smak: W zasadzie płytki, bez wyraźnych akcentów [3.5]
            Wysycenie: Praktycznie zerowe, nie widać unoszących się bąbelków [4]
            Opakowanie: Firmowy kufel browaru z grubego szkła wraz z podstawką firmową [5]
            Uwagi: Spodziewałem się czegoś lepszego

            Moja ocena: [3.5]

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9732

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Bursztynowo-lagerowy , lekko mętny. [4]
              Piana: Brudnobiała, średniotrwała, niezbyt wysoka, dość rzadka. [3]
              Zapach: Słodowy z kwiatowym akcentem, kojarzy mi się z lagerami frankońskimi... [4]
              Smak: Minimalna ziołowa goryczka, chlebowość. [3.5]
              Wysycenie: Zadziwiające w sumie, dość wysokie, ale jeszcze może być. [4]
              Opakowanie: Kupione na wynos - bączek z prostą etą, czarny goły kapsel. [3.5]
              Uwagi: Piwo smaczne, choć po marcowym restauracyjnym oczekiwałem trochę więcej...

              Moja ocena: [3.675]

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                #8
                Kolor bursztynowy. Piana niewysoka i nietrwała. Aromat słodowo-landrynkowy, lekko kwiatowy i brzeczkowy. W smaku biszkoptowo-chlebowe z leciuteńką goryczką. Alkohol delikatnie wyczuwalny.
                Jak dla mnie piwo kontrowersyjne i chyba nie do końca udane, sprawia wrażenie piwa z domieszką brzeczki. Choć zdaję sobie sprawę, że wśród klienteli musiało robić furorę bo nasuwa mi się porównanie z Warką Strong, tą dobrą, z pierwszej połowy lat 90tych XX wieku

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎