Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jędrzejów [ex. Strzelec], Cooler Lemon

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Jędrzejów [ex. Strzelec], Cooler Lemon

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Kwadri
    Senior
    • 10-2009
    • 1216

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty. [4]
    Piana: Grubobąblasta, szybko opada do zera. [2.5]
    Zapach: Chemiczno-cytrynowy, dość intensywny. W tle lekko czuć chmiel, później słód. [3.5]
    Smak: Cytrynowa kwaskowość, z delikatną goryczką - orzeźwiający. Później jest bardziej słodkie - czuć podany w składzie aspartam i acesulfam K. [3]
    Wysycenie: Średniowysokie. [4]
    Opakowanie: Mocna strona. Ładna, kolorowa puszka w imprezowym klimacie. [4.5]
    Uwagi: Ocenianie w swojej kategorii. Wersja z Koszalina dużo bardziej mi smakowała.

    Moja ocena: [3.3]
    www.lkschmielowice.futbolowo.pl

    Comment

    • Ramiel
      Senior
      • 11-2010
      • 207

      #3
      Całkiem przyzwoity napitek, dobrze orzeźwia latem, czuć jednak lekką chemiczność w smaku.

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasne złoto, tutaj pasuje. [4]
        Piana: Wysoka, ale z donośnym syczeniem znika niemal natychmiast do zera. [2]
        Zapach: Silna cytryna, mocno chemiczna, pod spodem minimalna słodowość. Orzeźwiający, ale zbyt jednowymiarowy. [3]
        Smak: Sporo chemicznej cytryny, lekka goryczka taka jak z olejków eterycznych z cytrynowej skórki, dużo słodziku, wyraźny kwasek. [3]
        Wysycenie: Duże, ale tutaj to pasuje. [4.5]
        Opakowanie: Puszka z nowoczesnym, dopracowanym, imprezowym wzornictwem. Pasuje do zakładanej grupy docelowej, czyli lansowania się z puszką w ręku Podobają mi się stonowane kolory. [4]
        Uwagi: Jak patrzę w recenzję Coolera z Broka, to tamten mi chyba bardziej pasował. W upał da się wypić, bo wchodzi jak lemoniada, ale z piwem to ma mało wspólnego.

        Moja ocena: [3.075]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎