Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Krowoderska 37, Strefa-Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Strefa-Piwa
    PiwBiz
    • 06-2010
    • 1804

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
    ...czy wymianę butelek NRW prowadzicie jak stanardowo w Polsce, tj. po 50 groszy?
    Tak, po 50 groszy.
    Strefa Piwa
    ul. Krowoderska 37
    31-141 Kraków
    www.strefa-piwa.pl
    www.facebook.com/StrefaPiwa
    www.facebook.com/StrefaPiwaPub

    Comment

    • elroy
      Senior
      • 10-2002
      • 359

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
      Grand Cru z Rodenbach, którego jestem b. ciekawy, bo to jeśli się nie mylę to rodzaj witbiera.
      To nie Wit, lecz Flamandzkie Czerwone. Również kupione u chłopaków i uznaję je za odkrycie tego roku. Arcy ciekawe piwo.
      www.piwo.org

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        #48
        Składam na ręce szefostwa Strefy serdeczne podziękowania.
        Mimo, iż półki z Czechami nie były zastawione w całości, to wybór rewelacyjny! Dziękuję za możliwość przechowania butelek do wizyty przezd odjazdem pociągu.
        Krakusy Szanowne! Macie fantastyczny sklep w Krakowie! Zazdroszczę!
        Strefiarzom Piwa szczerze gratuluję
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • Strefa-Piwa
          PiwBiz
          • 06-2010
          • 1804

          #49
          Nowości

          Opat Kvasnicak w 11 odsłonach: zwykły, bitter, kolendra, pieprz, truskawka, cytryna, morela, żurawina, laurowy, imbirowy, miodowy. Cerna Hora Black Hill - piwo na bazie Kvasara i Granata z dodatkiem wyciągu różnych ziół. Nowy Ciechan Porter i Raciborskie.
          Strefa Piwa
          ul. Krowoderska 37
          31-141 Kraków
          www.strefa-piwa.pl
          www.facebook.com/StrefaPiwa
          www.facebook.com/StrefaPiwaPub

          Comment

          • oyo
            Junior
            • 09-2009
            • 21

            #50
            Byłem wczoraj pierwszy raz. Wrażenie, bardzo pozytywne. Sprzedawca doskonale orientował się w tym co ma na półkach. Czechy i Polska, może nie powaliły ilością, ale i tak jest bardzo duży wybór. Belgijskie naprawdę robią wrażenie. Niepasteryzowane, mieszkają w lodówkach. Ceny bardzo przystępne i wszystko można sobie w spokoju pooglądać. Nikt spragniony z kolejki nie dyszy za nami jak Marii i nie trzeba się śpieszyć. Będę tam zaglądał na pewno.

            Comment

            • dons1
              Junior
              • 02-2008
              • 8

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oyo Wyświetlenie odpowiedzi
              Czechy i Polska, może nie powaliły ilością, ale i tak jest bardzo duży wybór. Belgijskie naprawdę robią wrażenie.
              Jak kilkadziesiąt piw z Czech i z Polski nie powala ilością to chyba faktycznie trzeba się znać się na rzeczy albo miec duzy samochód ? Bo jak tam wpadam kilka razy w tygodniu to nie wiem od czego zacząc i co juz piłem

              Chociaż jestem wielbicielem belgijskich wynalazków to zawsze sięgam po jakiegoś Czecha lub Polaka i do dzisiaj jeszcze nie zakończyłem pierwszej tury degustacyjnej

              Po ostatnio zakupionych Opatach kolendrowo - cytrynowo - morelowych, zrobiłem sobie krótką przerwę z lambikami i la chouffami, bo Czesi zaskakują mnie coraz milej

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dons1 Wyświetlenie odpowiedzi
                (...)
                Po ostatnio zakupionych Opatach kolendrowo - cytrynowo - morelowych, (...) bo Czesi zaskakują mnie coraz milej
                Chemią?
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • dons1
                  Junior
                  • 02-2008
                  • 8

                  #53
                  Dobra chemia nie jest zła

                  A tak na serio, to czytałem na forum, że podobno bazują na wyciągu z moreli lub czereśniach afrykańskich...

                  Ogólnie człowiek nie wie z czego tyje
                  Mnie Opaty wchodzą w znakomite związki chemiczne - ale mięty jeszcze nie czuje...

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dons1 Wyświetlenie odpowiedzi
                    (...)
                    Ogólnie człowiek nie wie z czego tyje
                    (...)
                    W ciągu pół roku zgubiłem 22 kilogramy, w ciągu kolejnych czterech miesięcy nie utyłem ani o jeden kilogram, więc człowiek jak chce może się dowiedzieć od czego tyje.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #55
                      Bez przesady proszę to jest temat o sklepie, a nie o odchudzaniu czy dodatkach do piw.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • Jurandofil
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 976

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Strefa-Piwa Wyświetlenie odpowiedzi
                        Opat Kvasnicak w 11 odsłonach: zwykły, bitter, kolendra, pieprz, truskawka, cytryna, morela, żurawina, laurowy, imbirowy, miodowy.
                        Opaty kvasnicove w PETach czy w NRW?
                        No i czy w przypadku mojej ewentualnej wizyty w najbliższą sobotę coś jeszcze może się ostać czy raczej można tylko pomarzyć?
                        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                        Comment

                        • Strefa-Piwa
                          PiwBiz
                          • 06-2010
                          • 1804

                          #57
                          W litrowych PETach. Obecnie brak zwykłego oraz bittera, pozostałe powinny dotrwać do soboty (możemy coś odłożyć).
                          Strefa Piwa
                          ul. Krowoderska 37
                          31-141 Kraków
                          www.strefa-piwa.pl
                          www.facebook.com/StrefaPiwa
                          www.facebook.com/StrefaPiwaPub

                          Comment

                          • Jurandofil
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 976

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Strefa-Piwa Wyświetlenie odpowiedzi
                            W litrowych PETach. Obecnie brak zwykłego oraz bittera, pozostałe powinny dotrwać do soboty (możemy coś odłożyć).
                            Jak nie ma tychże, to nie ma co odkładać
                            Ale jakby co, to dam znać. Dziękuję.
                            Last edited by Jurandofil; 07-09-2010, 11:56.
                            Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                            Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                            Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                            Comment

                            • Strefa-Piwa
                              PiwBiz
                              • 06-2010
                              • 1804

                              #59
                              Od dzisiaj zapraszamy na Jasne Pełne, Bursztynowe, Miodowe i Czekoladowe - Browar na Jurze z Zawiercia.
                              Strefa Piwa
                              ul. Krowoderska 37
                              31-141 Kraków
                              www.strefa-piwa.pl
                              www.facebook.com/StrefaPiwa
                              www.facebook.com/StrefaPiwaPub

                              Comment

                              • Strefa-Piwa
                                PiwBiz
                                • 06-2010
                                • 1804

                                #60
                                Dzisiaj i jutro promocja - OPAT KVASNICAK LEMON - dwa w cenie jednego.
                                Strefa Piwa
                                ul. Krowoderska 37
                                31-141 Kraków
                                www.strefa-piwa.pl
                                www.facebook.com/StrefaPiwa
                                www.facebook.com/StrefaPiwaPub

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎