Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Braunstein, Næsgaarden Økologisk Brown Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Braunstein, Næsgaarden Økologisk Brown Ale

    Butelka 0,5 litra firmowa, alkohol 6 %, eks. brak, kapsel firmowy browaru
    Kolor - herbaciano-colowy, klarowny
    Piana - drobna, wysoka i trwała
    Zapach - karmel, wanilia, owoce, aromat winny
    Gaz - okey
    Smak - mnóstwo smaków takich jak w zapachu, wyraźnie słodkie, lekka goryczka w tle
    Dla mnie smakowite.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 3050 - moje 1535 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Brown Ale:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      #3
      Dane bez zmian.
      Piana: średnioobfita, po pewnym czasie do zera
      Gaz: odpowiedni
      Kolor: mętnobrązowy
      Zapach: owocowo-ciastkowo-winny
      Smak: dominuje leciutko kwaskowata owocowość, raczej lekkie, trochę ciastkowości, trochę winne
      Dobre, aromatyczne brown ale.
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      • Kolesław
        Senior
        • 03-2004
        • 1130

        #4
        Na początku olbrzymia piana. Nalewanie trwa kilka minut. Perli się dość dużymi bąblami, a na wierzchu gęsta, kremowa czapeczka w kolorze jasnego ecru. I trwa, trwa… Imponująca, piękna! Aż chciałoby się wypić, a tu ciągle nie nalane.
        Kolor ciomobrązowo-rudy pod światło bordowo-ceglasty. Piwo nie jest całkiem klarowne, leciutko zamglone jest.
        Zapach to na początku marmolada. Kiedy ta uleci dominują włoskie orzechy na cytrusowym chmielu i prażonym słodzie, a w tle wraca marmolada.
        Smak: Po taaakiej pianie i feerii aromatów lekkie rozczarowanie. Ogólnie intensywne, choć średnio treściwe. Jak dla mnie bardziej wytrawne niż słodkie, choć bez wyraźnego chmielu. Słód prażony, trochę marmolady, ale bez słodyczy. W końcówce za dużo dwuacetylu. Na ecie coś piszą o karmelu (po duńsku, ale karmel to chyba karmel), ale ja go zupełnie nie czuję.
        Choć piwo nie jest bez wad, to mimo wszystko ciekawe, złożone i w ostatecznym rozrachunku dobre ale.

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #5
          Aktualna fotka;
          Attached Files
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎