Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Palm, Tequierros

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skitof
    Senior
    • 11-2007
    • 2478

    Palm, Tequierros

    Takiej mieszanki to jeszcze nie widziałem. Belgijski browar warzy quasi meksykańskie piwo z kwaskiem cytrynowym, aromatem tequili i 5,7% alk. dla firmy polskiej Bevgroup Jeziorski sp. j. Strona internetowa bardzo wakacyjna.
  • Radical
    Senior
    • 03-2008
    • 145

    #2
    Hmm, to dla tego kosztuje prawie tyle co Desperados. Na stronie można się doszukać, że niedługo w ofercie będzie piwo o smaku Moijto :P Czekam z niecierpliwością
    Radical.

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Prawie piwo :
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        Kupione w Rodzince-Bis za 3,30 zł.

        Kolor: Nieprzesadnie ciemne złoto. Też pasuje do koncepcji.
        Piana: Niska, zniknęła błyskawicznie niemal bez śladu.
        Zapach: Skunks potężny, do tego sztuczna cytrynka i coś, co przy pewnej dozie wyobraźni rzeczywiście może się kojarzyć z tequilą.
        Smak: Słodycz ze słodziku, lekki kwasek cytrynowy, zerowa goryczka i aromat tequili.
        Opakowanie: Jak na zdjęciu Sibarha. Etykieta nie jest szczególnie porywająca, ale muszę przyznać, ze pasuje do koncepcji. Przezroczysta butelka nijak mi nie przeszkadza, bo też pasuje. Podoba mi się hiszpańska gra słów w nazwie, nie podoba to, ze kapsel jest uwalony glutem jakiegoś wyschniętego na kamień kleju.
        Uwagi: Ani to szczególnie dobre, ani oryginalne. W upalny dzień może by się sprawdziło, bo wtedy wypiłoby się szybko i bezrefleksyjnie. W mniej upalny wieczór jest to taki soczek ze sztucznymi aromatami. Da się wypić, ale w sumie po co?

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎