Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Goldbrayner Super Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Van Pur, Goldbrayner Super Mocne

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • wrednyhawran
    Senior
    • 07-2010
    • 1784

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Widzę, że jestem pierwszym odważnym Więc do dzieła:
    Kolor herbaciany, odpowiedni dla stronga, ale czy dla superstronga? Niewiem. [3.5]
    Piana: Kompletne dno. Przy nalewaniu jeden wielki syk - powstaje coś na wzór piany w oranżadzie, po czym znika bez śladu. Coca-cola ma lepszą i trwalszą pianę niż to piwo. [1]
    Zapach: Kurde o dziwo doszukałem się więcej chmielu niż marketowej słodyczy, której się spodziewałem. Nie czuć alkoholu, nie czuć marketowości, jest za to całkiem wyraźny chmiel. Bravo! [4]
    Smak: Tu również miłe zaskoczenie - zamiast inwazji słodyczy i spirytusu (piwo ma 9%) jest przyjemny lekko słodki słodowy smaczek i również silna chmielowa goryczka - alkoholu nie czuć prawie wcale. Pije się przyjemnie - w kategorii marketowych dziewiecioprocentowych mega strongów to piwo jest najlepsze. [4]
    Wysycenie: Wysokie i szczypiące, przydałaby sie korekta. Rozwala pianę i kubki smakowe w drobny mak. Plusem jest jednak to, że zgrabnie przepycha to bądź co bądź ciężkie piwo przez przełyk. [3]
    Opakowanie: Czarna pucha FE - słaba graficznie. Brak składu i ekstraktu. [2.5]
    Uwagi: Przy całkowitej świadomości, że to piwo to to samo co 9% Karpackie, Donner, Barrys, Donnagger itd. uważam, że to jak do tej pory najlepsze supermocne piwo jakie zdarzyło mi się pić. Nawet więcej - wypilem je z przyjemnością! Wniosek może być dwojaki: albo Van Purowi wyszła wyjątkowo udana warka, albo ja już jestem totalnym alkoholikiem

    Moja ocena: [3.55]
    Last edited by wrednyhawran; 19-09-2011, 01:04.
    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
    Małe Piwko Blog
    Małe Piwko Blog na facebooku
    Domowy Browar Demon

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      #3
      Dorzucam fotę i jeszcze jedną uwagę: to piwo niesamowicie rozgrzewa - jeszcze nie doszedłem do połowy kufla, a już zaczyna mi być gorąco przy otwartym oknie Warto będzie wrócić do tego piwa w mroźne zimowe wieczory
      Attached Files
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • MlodyPiwosz
        Member
        • 04-2012
        • 73

        #4
        Kolor : ładny ciemno bursztynowy.
        Piana : nikła , po nalaniu do szkła nie ma jej juz wcale.
        Zapach: chmielowo-słodowy.
        Smak: jak na mocne piwo nie było aż tak słodkie . Wyczuwalna zbożowa nuta.
        Wysycenie : dobre.
        Opakowanie : skromna puszka z ubogą szatą graficzną . Brak info o ekstrakcie

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6077

          #5
          Piana średnia na starcie ale w oczach znika.
          W aromacie coś karmelowo-spirytusowego.
          Gaz średni.
          Kolor bursztyn.
          Smak... średnia słodkość z wyczuwalną nie małą gorzkością /nie mylić z goryczką/.

          Cóż mają powiedzieć 'ofiary'... lub... radośni konsumenci sieci na L... mamy w miarę lekko pijalny super mocny 9% strong...

          Attached Files

          Comment

          • Mario_Lopez
            Senior
            • 08-2009
            • 991

            #6
            To samo co Karpackie, Donner, Donnager, Rastiger, Barley i Bóg wie co jeszcze.

            VP pcha to samo piwo do każdej sieci handlowej w paskudnych puszkach FE.

            Szkoda oceniać, niepijalne.
            Last edited by Mario_Lopez; 20-07-2014, 12:16.
            Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
            Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


            EBE EBE

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎