Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jędrzejów [ex. Strzelec], Korona Książęca

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Jędrzejów [ex. Strzelec], Korona Książęca

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4552

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, klarowny, nawet nieźle wypada jak na prawdopodobieństwo że to piwo ma 10° Blg. [4.5]
    Piana: Przy nalewaniu nawet dość duża, jednak bąble wielkie i niejednorodne jak z mydła. Piana znikła dosłownie po 2 minutach, ledwo zdążyłem zrobić fotkę. Po dalszych 2 min. nie było już nawet żadnego najmniejszego śladu. [2]
    Zapach: Intensywnie słodowy ze sztucznym miodem, aż cukier nosem wchodzi. Nie jest to zbyt zachęcające doznanie do konsumpcji. [3]
    Smak: Stęchło szmatowata, trochę kwaskowa wodnista ciecz. Żeby chociaż tak smakowało jak pachnie, a tu nawet słodowość ciężko wyczuć, nie wspominając o goryczce. Ohydne, ciężko dopić. [1]
    Wysycenie: Za duże. Piany nie ma wcale a po każdym łyku szczypie w język jak woda sodowa. [2.5]
    Opakowanie: Butelka 0,5 l (nie znam jej nazwy) typowa dla Jędrzejowa. Etykiety różniące się trochę od wersji łomżyńskiej, nawet dość estetyczne ale z typowymi bzdurami o szlachetnej goryczce, najlepszych składnikach i zaspokajaniu gustów piwoszy.... Brak podanego ekstraktu. Kapsel dedykowany. [4]
    Uwagi: Nie polecam tego "piwa", chyba nic gorszego nie trafiło mi się od pół roku. Wersja z Łomży była dużo lepsza choć dawno nie próbowałem. Kupione w Hali Banacha za 1,69 + 0,35 butelka. Stało niestety na półce piw regionalnych obok Lubuskiego i piw z Konstancina, a powinno przy koncernowych sikaczach.

    Moja ocena: [2.2]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4552

      #3
      Fotka:
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎