Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Naturalny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Snus
    Senior
    • 03-2008
    • 128

    #46
    Za 1,99 butelka to w swojej klasie rządzi.
    Do piwka zamiast papieroska - www.snus.pl

    Comment

    • orzechuuuu
      Junior
      • 08-2011
      • 4

      #47
      Amber naturalny w butelce? Cholera, u mnie tylko w puszce jest. Swoją drogą następne po Johannesie piwo z Ambera które próbowałem i znowu jestem pozytywnie zaskoczony, po cenie (2,19) spodziewałem się czegoś gorszego, a tu dobre piwo w niskiej cenie.

      Comment

      • cristof667
        Junior
        • 05-2011
        • 3

        #48
        bardzo lubiłem to piwko, ale ostatnimi czasy znikną ten chlebowy posmaczek i już niczym nie wyróżnia się od przeciętnych niepasterniaków czyżby kiepska partia
        "To Sprawa Przez Swą Zawiłość Niewytłumaczalna"

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          #49
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoto w pełnym wysyceniu. Pełna też klarowność. [4.5]
          Piana: Średnioziarnista przy nalewaniu. Oblepia ścianki przy przechylaniu szklanki. Trzyma się długo zwartym kożuchem, na początku dwu-, później półcentymetrowym. Pozostaje do samego końca. [4]
          Zapach: Świeży. Orzeźwiający. Na pierwszym planie słodowość. W tle wyczuwalne owocowe nastroje. [4]
          Smak: Przede wszystkim bardzo dobre wyważenie pomiędzy goryczką a słodami. Przy czym obydwie nuty są wyraźne a ich aromaty dają się organoleptycznie rozdzielić podczas konsumpcji. Do ideału braku nieco wyższej wyrazistości. Mimo wszystko jest bardzo smacznie. [4.5]
          Wysycenie: Odrobinę za duże. Jednak nie przeszkadza. [3.5]
          Opakowanie: Oryginalne graficznie. Bardzo dobrze oddaje charakter piwa. Osobiście urzekł mnie dedykowany kapsel - taka fajna kwintesencja całości w miniaturze. Dobrze pomyślane, minus za brak ekstraktu. [4.5]
          Uwagi: Bardzo dobre piwo na co dzień. Jedno z najlepszych polskich piw w swojej klasie. Doskonały stosunek jakości do ceny. Szkoda, że butelkowe jest dość trudno osiągalne w szerokiej sprzedaży.

          Moja ocena: [4.225]
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          • AleKozlakPils
            Junior
            • 05-2009
            • 2

            #50
            Codziennie sprawdzam 3 do czterech butelek Naturalnego od czasu wejścia przezeń w szkło i po prostu w swojej klasie cenowej (1:99) nie ma sobie równych. Co ciekawe zauważyłem że każda warka ma swoje "abhelium" i "peryhelium" - najlepiej smakuje na miesiąc przed terminem ale tylko z mojego sklepiku pod domem - myślę, że to piwko z duszą i każdemu polecam znalezienie go w odpowiedniej chwili. Warka do 27.01 za tydzień będzie chlebowa i wysycona - w tej chwili jeszcze troche płaska - naprawdę bardzo kibicuję amberowi w tej linii oby nie upadło!

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #51
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: złoty, klarowne [4]
              Piana: średnio intensywna, mało trwała, sycząca, brudzi szkło [3]
              Zapach: aromat chmielowy po nalaniu, po chwili zupełnie znika, zostaje lekko kwaskowaty słód z chlebowym wykończeniem, mało intensywny [3]
              Smak: wodniste, nieco słodu, nieco goryczki, nieco karmelowej chlebowości, ciutka cytrusowego kwasku, w tle warzywne posmaki, 12 blg nie czuć, jakby było 9 to nawet oki [3]
              Wysycenie: spore, OK, ale głuszy smak, z czasem nieco maleje i jest lepiej [4]
              Opakowanie: butelka jest OK (puszki nie cierpię), podany ekstrakt i zgrubny skład, nie przepadam za tą nazwą [4]
              Uwagi: Zdecydowanie piwo bardziej na lato.

              Moja ocena: [3.15]
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • TraczJanusz
                Member
                • 04-2011
                • 74

                #52
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Piękny złoty kolor. Taki kolor powinno mieć piwko. [5]
                Piana: Nie opada szybko i jest delikatna i elegancka. [4]
                Zapach: Bardzo przyjemny, nie uderza zapachem spirytusowym tylko piwkowy i przyjemny zapach. [4.5]
                Smak: Nie jest to jakiś niewiadomo jaki smak ani żadna poezja, ale naprawdę daje radę to wypić ) [4]
                Wysycenie: Za bardzo nasycone CO2 jak dla mnie. Największy minus tego piwa. [2.5]
                Opakowanie: Przyjemna pucha. dobrze leży w dłoni. Aczkolwiek wolę butelkowe piwa w klasycznym stylu. Stąd tylko 3. [3]
                Uwagi: Kupione w Tesco po 2,49zł. W tej cenie nie znam lepszego lagera. Heinekeny, Carlsbergi, Lechy i inne wynalazki mogą się schować. Polecam dodać trochę naturalnego miodu do tego piwka i tak oto za niecałe 3zł mamy wyborne piwo miodowe którym możemy uraczyć nasze damy w zimowy wieczór co powinno zachęcić je do bycia gorącą tej nocy ))

                Moja ocena: [4.1]

                Comment

                • kosimazakii
                  Junior
                  • 12-2011
                  • 26

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleKozlakPils Wyświetlenie odpowiedzi
                  Warka do 27.01 za tydzień będzie chlebowa i wysycona - w tej chwili jeszcze troche płaska - naprawdę bardzo kibicuję amberowi w tej linii oby nie upadło!
                  Chlebowy! Dokładnie tego określenia mi brakowało, kiedy wczoraj degustowałem ambera naturalnego Bardzo przyjemne piwo o oryginalnym smaku. Polecam.

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    #54
                    Myślę, że to piwo mogłoby być takim "wzorcowym" napojem w sytuacji, gdy nic porządnego (czyli czegoś, co zbliżałoby się do naszego ideału piwnego) nie ma pod ręką, w lecie, w ładnej okolicy.

                    Comment

                    • robert19r20
                      Member
                      • 10-2010
                      • 78

                      #55
                      czy ktoś widział to piwo w Katowicach? w butelce bo puszek nie pijam...

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robert19r20 Wyświetlenie odpowiedzi
                        czy ktoś widział to piwo w Katowicach? w butelce bo puszek nie pijam...
                        W butelkach bardzo trudno dostępne. Sam bym kupił taką ale w Polkowicach dostępna tylko puszka
                        Pozostaje pielgrzymka do Zofmara w Łodzi Ewentualnie inna świątynia piwna
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • Kwadri
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 1216

                          #57
                          Wersja butelkowa mile mnie zaskoczyła. Zdecydowanie lepsze od konserwy. Silne chlebowe akcenty zarówno w smaku jak i aromacie. Treściwe z lekką, ale dobrze skomponowaną goryczką. Z datą 29.03.12.
                          www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                          Comment

                          • robert19r20
                            Member
                            • 10-2010
                            • 78

                            #58
                            Boże w końcu udało mi się je zdobyć, bo tak długo jak jego to chyba piwa jeszcze nie szukałem... w każdym razie buteleczka piękna z kapselkiem
                            co do piwa to jak dla mnie świetne piękna barwa, stosunkowo duże wysycenie - dokładnie tak jak lubie, mocno wyczuwalna goryczka, przyjemny zapach a w zasadzie prawie jego brak jak dla mnie piwo bliskie ideałowi

                            minus oczywiście za dostępność ale porównując do wielu piw które piłem jest znakomite!!

                            Comment

                            • Avernum
                              Senior
                              • 10-2010
                              • 165

                              #59
                              Gdzie Ci się udało kupić amberka na Śląsku? Bo wcześniej pytałeś o Katowice. Będę wdzięczny za info!

                              Comment

                              • miczda
                                Member
                                • 08-2011
                                • 81

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Avernum Wyświetlenie odpowiedzi
                                Gdzie Ci się udało kupić amberka na Śląsku? Bo wcześniej pytałeś o Katowice. Będę wdzięczny za info!
                                Jakbyś był w Gliwicach, to w Auchan na Rybnickiej mają puszkowe Ambery za 2.03zł.
                                Podejżewam, że w każdym innym Auchan również.
                                Last edited by miczda; 05-03-2012, 09:33.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎