Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Naturalny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sunnyboy
    Junior
    • 06-2004
    • 16

    #61
    We Wro tylko pucha jest cena to ok. 2,50 więc porównywalna z koncerniakami. Cena->Jakość wypada całkiem nieźle spokojnie 4-/5 dałbym. Jak na piwo w puszce jest całkiem przyzwoite, poezji smaku nie ma ale jest całkiem nieźle, nie śmierdzi i jest coraz lepiej dostępne natomiast jest bardzo kiepsko zagazowane. Do degustacji bym go nie brał ale na imprezę jak najbardziej, zamiast zalać się koncerniakiem lepiej amberakiem :]
    PositivPower

    Comment

    • lukk-mkm
      Junior
      • 06-2011
      • 21

      #62
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jak nazwa wskazuje - bursztynowy. [4]
      Piana: Gruboziarnista, szybko zanikająca. [3]
      Zapach: Chlebowy, słodkawy. Ma się wrażenie jakby to było piwo miodowe. [3.5]
      Smak: Dominują nuty chlebowe. Czuć troszkę warzyw. Goryczka delikatna, całość smaczna, treściwa. [4.5]
      Wysycenie: Zbyt małe. Na szczęście nie przeszkadza to zbytnio w degustacji. [4]
      Opakowanie: Oprawa graficzna prosta i przejrzysta, utrzymana w odcieniach bursztynu - adekwatnie do nazwy piwa. [4]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.925]

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukk-mkm Wyświetlenie odpowiedzi
        Kolor: Jak nazwa wskazuje - bursztynowy. [4]
        Opakowanie: Oprawa graficzna prosta i przejrzysta, utrzymana w odcieniach bursztynu - adekwatnie do nazwy piwa. [4]
        Ewidentnie ci się pomyliła nazwa browaru z marką piwa.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #64
          Warka do 17.07.2012 wyjątkowo niesmaczna
          W smaku tylko słód, nie złamany żadna goryczką, w połączeniu z dość niskim wysyceniem sprawia, że piwo ciężko się pije. Zakończenia każdego łyka jest takie słone
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #65
            Wypiłem dziś to piwo po bardzo długim okresie niepróbowania. W smaku puste, wodnite. Na pierwszym planie słód podszyty odrobiną warzyw, kiepski zapach, goryczka szczątkowa. Wysycenie średnio-wysokie. Amberowi udało się idealne piwo do walki z Kasztelanem o miano najleposzego niepastera w puszce...

            Comment

            • Javox
              PremiumUżytkownik
              • 11-2009
              • 6130

              #66
              Po roku szansa dla tej konserwy....

              Tylko po co? Te owocowe smaczki i zapachy oraz "duszne łyki" nie odeszły...

              ....chyba za rok kolejne podejście....

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                #67
                Tak jak nie smakują mi Złote Lwy, tak i Naturalny jest do kitu. Myślałem, że może być to pijalne piwo plecakowe (puszka). Niestety słodkawego, pustego i niajkiego napoju pić nie będę nawet jako izotonika.

                Comment

                • Candlekeep
                  Senior
                  • 11-2007
                  • 367

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                  Tak jak nie smakują mi Złote Lwy, tak i Naturalny jest do kitu. Myślałem, że może być to pijalne piwo plecakowe (puszka). Niestety słodkawego, pustego i niajkiego napoju pić nie będę nawet jako izotonika.
                  Tak, jak uwielbiam ZŁote Lwy, tak Amber Naturalne jest bardzo dobre. Jest to zdecydowanie ciekawa opcja plecakowa (puszka). To przyjemne, nieco lżejsze od innych piw z Ambera (ale nie cienkie), przyjmnie chlebowe piwo z przyjemnością będę pił na pieszych wycieczkach, odpoczywając w cieniu drzew czy wylegując się na łące. Zdecydowanie polecam.

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    #69
                    I to jest dyskusja.
                    Oby tylko nikt, nikomu nie zasadzał motyczki w ....

                    Comment

                    • Candlekeep
                      Senior
                      • 11-2007
                      • 367

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                      I to jest dyskusja.
                      Oby tylko nikt, nikomu nie zasadzał motyczki w ....
                      Wszystko jedno, gdzie - ale motyczki nie będą zasadzane. Właśnie dlatego świat się kręci, że każdemu pasuje co innego

                      Comment

                      • Rzeszowiak
                        Piwny Radykał
                        • 04-2009
                        • 1596

                        #71
                        Zakupiłem to piwo w tesco za kwotę 2,69 zł i stwierdzam, że przepłaciłem. Piwo wodniste, bez zapachu, z nieprzyjemną tępą goryczką. Wypite bez jakiejkolwiek przyjemności.

                        Moja ocena: 2.

                        Jak dla mnie większość wyrobów browaru Amber to zwykła masówka nie różniąca się od piw koncernowych.

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          #72
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Klarowne piwo w kolorze delikatnego złota, ok. [5]
                          Piana: Początkowo dosyć gęsta i drobna, jednak szybko opada. Pozostaje drobna firanka, nic specjalnego. [3]
                          Zapach: Bardzo słaby, słodowy, ciężko wychwycić cokolwiek. [2.5]
                          Smak: Zbyt słodowe, trochę lepiące się, goryczka bardzo delikatna, słabo. [2.5]
                          Wysycenie: Trochę za wysokie. [4]
                          Opakowanie: Tu bez zarzutów, kapsel 'dedykowany', ładna kolorystyka ety i butelka zwrotna. [5]
                          Uwagi: Chętnie powtórzę inną partię, mam nadzieję, że trafiłem na słabszą warkę.

                          Moja ocena: [2.875]
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • Browar-Besko
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 317

                            #73
                            Przyzwoite NORMALNE piwo do picia !
                            Smak zrównoważony chmielowo-jęczmienny z nutą świeżego wiejskiego chleba wyjętego prosto z pieca. Piana bardzo gęsta i dość długo utrzymuje się. Piękny złoto-cytrynowy kolor, jak widać na zdjęciu.
                            Cena 3,29 zł.
                            Attached Files

                            Comment

                            • Browar-Besko
                              Senior
                              • 06-2011
                              • 317

                              #74
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: piękny złoto-cytrynowy [4.5]
                              Piana: bardzo gęsta i dość długo utrzymuje się [4]
                              Zapach: przyjemny chmielowo-chlebowy [4.5]
                              Smak: zrównoważony, chmielowo-jęczmienny z nutą świeżego wiejskiego chleba wyjętego prosto z pieca [4.5]
                              Wysycenie: prawidłowe [4.5]
                              Opakowanie: ładne, na kontretykiecie brak ważnej informacji dla osób żyjących w zgodzie z naturą tzn. czy butelka zwrotna czy nie, brak podanej temperatury spożycia [4]
                              Uwagi: normalne piwo do picia (nie unijne)

                              Moja ocena: [4.425]

                              Comment

                              • sasser
                                Senior
                                • 07-2012
                                • 107

                                #75
                                Zgodzę się z tym zdaniem:
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar-Besko Wyświetlenie odpowiedzi
                                Przyzwoite NORMALNE piwo do picia !
                                Jakiegoś szału nie ma, ale za cenę 2,69 zł nie spodziewałem się, że będzie to najlepsze piwo jakie piłem. Od czasu do czasu można wypić.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎