Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, Bearnard extra strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Zodiak, Bearnard extra strong

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    #2
    O! Aż dziwne, że od ponad roku nikt nic nie napisał.... Zatem zaraz ja to uczynię.
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
      O! Aż dziwne, że od ponad roku nikt nic nie napisał.... Zatem zaraz ja to uczynię.
      A gdzie szczegóły
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • wpadzio
        Senior
        • 06-2011
        • 2645

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Miodowy. Ekstraktu co prawda nie znamy, ale chyba jednak nieco za jasny przy zawartości alkoholu 7,8% [3.5]
        Piana: Bardzo wysoka na początku. Piwo lane na trzy podejścia. Dość mięsista, i choć opada do cienkiego kożucha, to ładnie lepi się do ścianek. [4]
        Zapach: Bardzo delikatny. Słodowy. Nie ma nieprzyjemnych nut. [4]
        Smak: W pierwszym momencie uderza bardzo wyrazista goryczka, czego się prawdę mówiąc nie spodziewałem Druga rzecz to w ogóle niewyczuwalny alkohol. Też się zdziwiłem, bo przecież piwo ma niemal 8%. Trzecia sprawa, to niemal zupełny brak słodów...W sumie daje to dość zaskakujący wynik - piwo nie jest słodkie, jest mocno nachmielone (choć ta gorycz, dominująca zresztą na finiszu, nieco gryzie) i absolutnie pozbawione spirytualiów. Powiedzmy, że to moje zaskoczenie położę na szali jako atut piwa. [4]
        Wysycenie: Nasycenie jest dość niskie. Z biegiem czasu nieubłaganie spada do niesatysfakcjonującego poziomu. Najsłabszy element. [2.5]
        Opakowanie: Nie podoba mi się. Misie wolę w naturze. Zwłaszcza takie rozryczane. Mdła kolorystyka. Dziwny, pomarszczony przy naklejaniu papier. Nie wzbudzają zaufania teksty o niedźwiedziej sile, o tradycyjnym warzeniu i o lekkiej pasteryzacji. Kapsel i goły i czarny. Na krawatkę lepiej nie patrzeć. [2.5]
        Uwagi: Jestem mocno zaskoczony, bowiem nie pamiętam takiego "extra stronga" o tak przyjaznej smakowej facjacie. I choć miś mi ryczy z etykietki... To jest killer? To jakaś popierdółka a nie killer!
        Mimo wszystko piwo dość interesujące. Choć dla mnie nie do powtórzenia ze względu na woltaż.

        Moja ocena: [3.825]
        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
        Serviatus status brevis est
        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
          A gdzie szczegóły
          A masz i szczegóły ))
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            #6
            A gdzie zdjęcie?
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Piękny bursztynowo-złoty. [5]
              Piana: Z początku wysoka, szybko opada i słabo osadza się na ściankach. [3.5]
              Zapach: Nieciekawy, taki słodowo-ścierowaty z wyraźnym kiszonkowym kwaskiem. Nie zachęca do konsumpcji. [2]
              Smak: Tu też kiepsko. Czuć drażniącą goryczkę, wyraźną scierę i sporo cukrowych kwiatków. Niesmaczne. [2]
              Wysycenie: Spore, ale tu pasuje. [4]
              Opakowanie: Z etykiety straszy niezbyt estetyczny misiek, ale bardziej niepokojące jest dla mnie dziwaczne hasło "piwo lekko pasteryzowane". Papier pomarszczony. Całość w mdłej kolorystyce, nie wyróżnia się. Krawatka z kadzią i niedźwiedzią łapą to coś strasznego... [2.5]
              Uwagi: Pite 19 marca 2012.
              Bearnardy bywają różne, ale Zodiak raczej poniżej pewnego (nieprzesadnie wysokiego) poziomu nie schodził...

              Moja ocena: [2.425]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎