Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajan, Bearnard plaster miodu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Krajan, Bearnard plaster miodu

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jak w piwach miodowych mocno złocisty z miedzianymi refleksami, klarowne [5]
    Piana: istniała tylko na początku, po kilku minutach nie ma dosłownie nic, a ni jednego pęcherzyka [2]
    Zapach: sztuczny chemiczny zapach miodu (jakaś guma), potem przebija się zapach lekko słodowo-karmelowe [2.5]
    Smak: sztuczność miodu czuć także w smaku, lekko goryczkowe, lekko cierpkawe (spadziowy miód pewnie....), lekko słodowe, tyle [2]
    Wysycenie: zbyt duże, nadmiernie buzuje w ustach, lekkie szczypanie w język i podniebienie [3.5]
    Opakowanie: opakowania dla Dionizosa mi się podobają więc 5 [5]
    Uwagi: Kolejny miodowy produkt, którego na dłuższą metę nie da się pić. Miód wolę ze słoiczka - naturalny, na pewno nie w piwie czy z piwem

    Moja ocena: [2.55]
    Attached Files
    Last edited by becik; 02-01-2011, 21:25.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • mfraczek
      Member
      • 05-2004
      • 98

      #3
      no to spadziowy czy sztuczny w końcu?
      fratschke

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mfraczek Wyświetlenie odpowiedzi
        no to spadziowy czy sztuczny w końcu?
        sztuczny a'la spadziowy
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bursztyn lekko wpadający w miedź, minimalnie opalizujący. [5]
          Piana: Niska, opada błyskawicznie niemal do zera, nie osiada na ściankach. [2]
          Zapach: Silna sztuczna miodowość wraz ze znaną ze "zwykłego" miodowego Krajana nutą toffi. Może i jest ona przyjemna, ale nie pasuje do piwa miodowego. [3]
          Smak: Woda, lekka alkoholowosć, trochę miodku i znowu to toffi. Gdy czytam swoją recenzję miodowego Krajana, ten Bearnard wydaje mi się znacznie bardziej wodnisty. [2.5]
          Wysycenie: Troszkę za niskie. [4.5]
          Opakowanie: Już przy okazji innych opakowań dla Dionizosa pisałem, że bardzo podoba mi się pomysł papierowej owijki, gorzej natomiast bywa z wykonaniem. Tutaj misiek wygląda jak rysowany ręką przeciętnie uzdolnionego ośmiolatka. Tło w postaci plastra miodu ujdzie. [3.5]
          Uwagi: Nie dość, że to też piwo toffi, a nie miodowe, to jeszcze wodniste w stosunku do pierwowzoru.

          Moja ocena: [2.9]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎