Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Argus Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Brok, Argus Premium

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoto typowe dla jasnych lagerów. [4]
    Piana: Średnio wysoka, szybko opada do cienkiej warstwy, mało osadza się na ściankach. [3]
    Zapach: Słodowo-ścierowaty, nieprzyjemny. [3]
    Smak: Z początku przeważa niezła nawet słodowość, potem pojawia się cień alkoholu i wreszcie jakaś taka nieprzyjemna, alkaliczna cierpkość. Goryczka słaba. Zapowiadało się znośnie, ale jednak wyszło kiepsko. [2.5]
    Wysycenie: Trochę za wysokie. [4]
    Opakowanie: Puszka o bardzo klasycznym, zachowawczym wzornictwie, w przeważającej części biała. Nawet niezła. [3]
    Uwagi:

    Moja ocena: [2.9]

    Comment

    • Feti
      Senior
      • 10-2010
      • 801

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnożółty. Odpowiedni. [4]
      Piana: Bardzo szybko opadła, prawie śladu po sobie nie zostawiła. [2.5]
      Zapach: Słodowy, chmielu nie wyczułem. [2.5]
      Smak: Chmielu w tym piwie to ciężko wyczuć, przede wszystkim dość ciężka w smaku słodowość, z jakąś mataliczną kwaskowatością. Pod koniec bardzo męczy picie tego piwa. [2.5]
      Wysycenie: Zdecydowanie za małe. [1.5]
      Opakowanie: Puszka, informacja o składzie jest, brak informacji o ekstrakcie. [3]
      Uwagi: Słabe piwo.

      Moja ocena: [2.55]

      Comment

      • wrednyhawran
        Senior
        • 07-2010
        • 1784

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, klarowny, całkiem ładny jak na tą cenę. [4]
        Piana: Powstała podczas nalewania, ale była rzadziutka i szybko popękała, zostawiając po sobie tylko wianuszek [2]
        Zapach: Słód i trochę chmielu, nic specjalnego. Nie odtrąca. [3]
        Smak: Słodowy, nienajgorszy, daje się wypić. Goryczki praktycznie zero i nieco za mało treściwości. Jak na cenę nie jest źle, ale bez zachwytów. [3.5]
        Wysycenie: Odpowiednie jak na ten rodzaj piwa. [4]
        Opakowanie: Biała pucha, niczym się nie wyróżniająca, brak producenta, brak ekstraktu, brak składu. [2.5]
        Uwagi: Piwo bez charakteru, wypijalne, ale nic poza tym, duża wodnistość czyni z niego orzeźwiający napój, ale znam lepsze piwa w tej cenie więc pewnie powtórki nie będzie.

        Moja ocena: [3.175]
        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
        Małe Piwko Blog
        Małe Piwko Blog na facebooku
        Domowy Browar Demon

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          #5
          Dorzucam fotę.
          Attached Files
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • kruger_nr1
            Senior
            • 11-2005
            • 801

            #6
            Ponieważ puszka jest aluminiowa i teraz to piwo było kupione, to jest ono z Jędrzejowa i tam by go trzeba przenieść. Z Broka była tylko partia w stalowych puszkach w ubiegłym roku. Potem Brok ,,wyszedł" z grupy RU , a marka Argus pozostała w tej grupie.
            Kolekcja puszek piwnych:
            http://puszkikrugera.web-album.org/

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: jasnozłocisty, jak na premium moim zdaniem za jasny [4]
              Piana: obecna po nalaniu, w chwilę potem zostaje jedynie marna obwódka wokół szkła [2.5]
              Zapach: słaby, słodowo-warzywny a raczej kukurydziany [3]
              Smak: dość pełne, lekkie, misiowate, lekka goryczka, w tle dominuje słód oraz leciutki posmak gotowanej kukurydzy [4]
              Wysycenie: prawie idealne, ciut za dużę [4.5]
              Opakowanie: średnio wyróżniająca sie argusowa puszka [3.5]
              Uwagi: ogólnie dośc przyzwoite piwo, ale tylko na szybkie ugaszenie pragnienia

              Moja ocena: [3.5]
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Javox
                PremiumUżytkownik
                • 11-2009
                • 6130

                #8
                OŁ....... fuuuuuuuuuu....

                Co za kukurydziany bulion!

                Dobrze że mam jeszcze coś innego bo tak nie można kończyć...

                Muszę zapisać sobie które argusy można kupować...

                Comment

                • amigo007
                  Senior
                  • 02-2008
                  • 252

                  #9
                  Piłem przed chwią po powrocie z morza. Piwo całkiem dobre, na prawdę zaskoczyłem się na plus. Lepsze np. od Tyskiego. Które od dłuższego czasu ma kiepski smak, nie licząc oczywiście tyskiego sprzedawanego na różnych imprezach i w lokalach ze specjalnie lanym tyskim, bo jest inne niż ta lura w sklepach. A argus premium jest całkiem dobry :-)

                  Comment

                  • MlodyPiwosz
                    Member
                    • 04-2012
                    • 73

                    #10
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: ładny jasno-złoty [4]
                    Piana: gruboziarnista ale bardzo szybko opadająca.Znika w błyskawicznym tempie. [2]
                    Zapach: chmielowo-kwaśny [2.5]
                    Smak: duża ilość gazu bardzo psuje jakość tego piwa. Bardzo mocna gorycz. Smak dosyć mocny jak na 5%. [2.5]
                    Wysycenie: poprawne. [3]
                    Opakowanie: skromna szafa graficzna , pucha bardzo typowa dla piw marketowych.Wszystko co powinno być jest napisane oprócz info o ekstrakcie. [3]
                    Uwagi: Największym plusem tego piwa jest cena , więc gdy nie mamy przy sobie dużej ilości gotówki to warto kupić . Jednak jak dla bardziej wymagających piwo góra na jeden raz.

                    Moja ocena: [2.575]

                    Comment

                    • Gonzo1
                      Member
                      • 12-2008
                      • 65

                      #11
                      Dobre. Jadalne.
                      Huknąłem w autobusie po zakupach.
                      Za 1,70 zł? Nie czuć kukurydzy, lekkie 5%, smaczne, pucha z Al nie Fe.
                      Nie czuć alksu, wysokoodfermentowania, bo to marketowe piwo-i tak się sprzeda nie trzeba się napinać.

                      Comment

                      • Gonzo1
                        Member
                        • 12-2008
                        • 65

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gonzo1 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dobre. Jadalne.
                        Huknąłem w autobusie po zakupach.
                        Za 1,70 zł? Nie czuć kukurydzy, lekkie 5%, smaczne, pucha z Al nie Fe.
                        Nie czuć alksu, wysokoodfermentowania, bo to marketowe piwo-i tak się sprzeda nie trzeba się napinać.
                        Jestem Argonautą

                        Comment

                        • amigo007
                          Senior
                          • 02-2008
                          • 252

                          #13
                          Gonzo tak chyba jesteś argonautą :-) Zapominasz jednak o jednym, piwo tutaj na browar.biz oceniamy przede wszystkim jako piwo. To skąd piwo pochodzi i jaką ma cenę bierzemy na drugim lub nawet na trzecim planie. Najważniejszy jest smak piwa, i to powinniśmy oceniać. A argument, że piwo jest dobre "bo tanie", nie powinien być wcale uwzględniany. Generalnie są to argumenty żulika "piwo dobre bo tanie, a najlepiej w hurtowych ilościach". Pozdrawiam

                          Comment

                          • kranu
                            Member
                            • 03-2012
                            • 76

                            #14
                            Byłem zaskoczony jak szybko i z jaką ochotą wypiłem to piwo.
                            Oczywiście nic wybitnego, nie ma co się doszukiwać głębszych smaków, ale fajnie jest wyważona gorycz-słodycz i o wiele bardziej mi smakował niż bezpłciowa Łomża Export którą też kupiłem.

                            btw wiem, że cena tutaj nie powinna być priorytetem jak napisał kolega wyżej, ale za 1,39zł jeszcze bardziej smakuje

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              #15
                              Kupione za ok 1,70zł
                              puszka Al czyli Jędrzejów?
                              kod kreskowy, który raczej nam nic nie powie to 2015 4066

                              Piany brak, w zapachu delikatna kukurydza, ale z tych przyjemnych, świeżo otwartych puszek. W smaku lekka słodowość, malutka goryczka. Ogólnie wypijalne i jakbym kupił dwa czy trzy to by dziś poszły pod rząd. Z braku laku poszedł. Argus maestic :]

                              Można zgłupieć z tych ich argusami, kilka z łomży, jeden z czech, jędrzejów?, a te farbowańce to już sam nie wiem skąd.

                              ARGUS KORPORACJA :]

                              Piwo do wypicia i wypicia w ramach szybkiego ugaszenia pragnienia.
                              Lepsze od tyskożywcolecha, bo mniej kwaśne, lepiej pijalne i 2x tańsze.
                              Jak będzie w promocji (a będzie ) to kupię jeszczeze 3 sztuki i zrobię podjazd na wszystkie na raz :]
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎