Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Saska Szwajcaria

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wielblad
    Junior
    • 04-2010
    • 8

    Saska Szwajcaria

    Witam, Poszukuje urokliwego miejsca na terenie Saskiej Szwajcarii lub w pobliżu. Interesuje mnie Browar połączony z hotelem restauracja i najlepiej SPA wszystko połączone w jednym miejscu. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
  • Lubiepiwo90
    Senior
    • 11-2010
    • 113

    #2


    Zajeło mi to 10 sekund. Więcej informacji możesz zdobyć sam wykazując minimum chęci i wkładając minimum pracy.
    Dla ułatwienia po niemiecku to: Sächsische Schweiz, po angielsku: Saxon Switzerland.
    Zaręczam, że po krótkim wyszukiwaniu pokazują się SPA. Chwilę dłużej wyszukuje się browary. Potem mapka i szukasz które SPA jest blisko browaru który Tobie pasuje.
    "nie traćcie ani sekundy, zmarnowany jest czas, którego nie spędzacie w gospodzie", Ladislav Klima "Tragikomedia ludzka"

    Comment

    • wielblad
      Junior
      • 04-2010
      • 8

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lubiepiwo90 Wyświetlenie odpowiedzi
      http://www.thebeergeek.com/blog/?p=2996

      Zajeło mi to 10 sekund. Więcej informacji możesz zdobyć sam wykazując minimum chęci i wkładając minimum pracy.
      Dla ułatwienia po niemiecku to: Sächsische Schweiz, po angielsku: Saxon Switzerland.
      Zaręczam, że po krótkim wyszukiwaniu pokazują się SPA. Chwilę dłużej wyszukuje się browary. Potem mapka i szukasz które SPA jest blisko browaru który Tobie pasuje.
      Dzięki za pomoc ale miałem bardziej na mysli czy ktos z forumowiczów może cos polecic opierając sie na własnych doświadczeniach.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        To nie Frankonia, więc nie ma tego zbyt dużo, a już ten warunek - SPA... No ale może akurat?
        Jest taki dział Piwo - Gdzie, a tam temat Piwna kartografia. Znajdziesz tam piwne mapy m.in. Saksonii. Na południowy wschód od Drezna są tylko 3 minibrowary i 1 większy, przy czym żaden z nich nie leży ściśle w wybranym przez Ciebie terenie, lecz w szeroko rozumianej okolicy.
        Last edited by Pendragon; 25-11-2010, 11:45.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • wielblad
          Junior
          • 04-2010
          • 8

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          To nie Frankonia, więc nie ma tego zbyt dużo, a już ten warunek - SPA... No ale może akurat?
          Jest taki dział Piwo - Gdzie, a tam temat Piwna kartografia. Znajdziesz tam piwne mapy m.in. Saksonii. Na południowy wschód od Drezna są tylko 3 minibrowary i 1 większy, przy czym żaden z nich nie leży ściśle w wybranym przez Ciebie terenie, lecz w szeroko rozumianej okolicy.
          Dziękuje za pomoc pozdrawiam

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Wieczorem poszukam czegoś odpowiedniego w swoich notatach.
            Jak dobrze pamiętam SPA z browarem w tych okolicach nie ma, ale za to są kąpiele w piwie.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • wielblad
              Junior
              • 04-2010
              • 8

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Wieczorem poszukam czegoś odpowiedniego w swoich notatach.
              Jak dobrze pamiętam SPA z browarem w tych okolicach nie ma, ale za to są kąpiele w piwie.
              Może macie jakieś inne fajne miejsca tego typu z ładnym krajobrazem i trochę na uboczu. Warunek Spa musi być spełniony w innym wypadku moja żona na piwny weekend nie pojedzie

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                Wieczorem dam ci odpowiedź.
                Saksonia w tym wypadku raczej odpada.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #9
                  Dziesieć dni temu wypoczywałem w Marlow (Meklemburgia) tym hotelu: http://www.recknitztal-hotel.de/cms/
                  SPA co prawda tam nie ma, ale jest ich browar i Wellness.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9732

                    #10
                    http://www.kursachsen.de/spa-hotels,4.html, a browary znjadziesz z pewnością na forum .

                    Comment

                    • darekd
                      PremiumUżytkownik
                      • 02-2003
                      • 12171

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wielblad Wyświetlenie odpowiedzi
                      Witam, Poszukuje urokliwego miejsca na terenie Saskiej Szwajcarii lub w pobliżu. Interesuje mnie Browar połączony z hotelem restauracja i najlepiej SPA wszystko połączone w jednym miejscu. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
                      Odpowiedź z małym poślizgiem, ale jest

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎