Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Grill de Brasil Łódź, Miodowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Browar Grill de Brasil Łódź, Miodowe

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłote, lekkomętne, mam wrażenie, że identyczne, jak pils. [4]
    Piana: Bardzo krótkotrwała, zdążyłem jedynie zauważyć, że była biała. I tyle ją widzieli... [2.5]
    Zapach: Słodowy z nienachalnym miodowym akcentem. Na początku miód przeważał, ale się opanował . [4]
    Smak: Słodki miodowy, trochę za słodki, ale jeszcze nie ulep. [3.5]
    Wysycenie: Optymalne, chociaż przy tej słodyczy wolałbym nawet o pół kroku wyższe. [4]
    Opakowanie: Goły bąk (metkę wcięło) z czarnym, równie gołym, kapslem. Znowu - nie od razu... Duży plus za całokształt lokalu. [3.5]
    Uwagi: Piwo sprawia wrażenie targetowanego na "foczki" (zamiast tyskacza ze sokiem) i łasuchów.
    Z drugiej strony, teraz w Polsace wstyd nie warzyć miodziaka .

    Moja ocena: [3.625]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9731

      #3
      Zdyscyplinowany, dla porządku (w papierach) dodaję: alko 5,3% .

      Comment

      • Myszon007
        Senior
        • 02-2007
        • 1208

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnożółte, lekko mętnawe. [4]
        Piana: Śnieżnobiała, raczej gruboziarnista. Z początku dość gęsta czapa, po dłuższej chwili nie ma po niej śladu... [3]
        Zapach: Delikatny, słodowo-miodowy z chlebowym akcentem. [4]
        Smak: Słodowe, z lekkim miodowym posmakiem. Szkoda, że słodycz tego piwa nie jest przełamana jakąkolwiek goryczką... [3]
        Wysycenie: OK. [5]
        Opakowanie: Firmowy kufel o pojemności 1 litra. Logo trochę za małe jak na rozmiar szkła. Podane na firmowej podkładce. [3.5]
        Uwagi: Poprawne piwo miodowe, ale bez rewelacji. Atut to cena - 12 zł za litr trunku to całkiem przyzwoicie.

        Moja ocena: [3.525]
        ♪♫

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bardzo jasne. Piwo jest opalizujące, nie mętne. [4]
          Piana: Średnia, niezbyt trwała. [3.5]
          Zapach: Pachnie raczej słodem i chmielem, miodu malutko, schowany w tło. [4]
          Smak: Miodowość jest delikatna i stonowana, nie towarzyszy jej słodycz. Poza tym jest fajna chlebowość i słabiutka goryczka.
          Piwo jest bardzo smaczne, bo miód jest tylko elementem większej i dobrze zharmonizowanej całości, nie dominuje. [4.5]
          Wysycenie: Za wysokie. [4]
          Opakowanie: Lokal mi się podoba, kufle też, logo nie. [4]
          Uwagi:

          Moja ocena: [4.15]

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: jasno złocisty, nie do końca klarowne, miodowe moim zdaniem powinno być ciemniejsze [4.5]
            Piana: w miarę obfita, dość długo się utrzymywała, opadała powoli, na końcu pozostała krążek wokół szkła, biała, średnio-pęcherzykowa [3.5]
            Zapach: słabo wyczuwalny, to co czułem to lekka słodowo woń, musiałem się nieźle "wczuć" aby gdzieś wyczuć ten miodzik [3]
            Smak: mogłoby być ciut pełniejsze (za bardzo wodniste) przyjemne zaskoczenie, dominuje chmielowa goryczka, słodowe posmaki, a sam miód jest tłem do piwa. od razu na myśl przyszło mi miodowe z Marysi, gdzie i tam miód jest tylko tłem do podstawy smaku [4]
            Wysycenie: trochę za duże, przez co piwo jest zbyt ostre podczas picia [3.5]
            Opakowanie: firmowy kufel, brak wafla, a to mi się nie podoba dlatego nota obniżona o połowę [2.5]
            Uwagi: Bardzo dobre miodowe piwo

            Moja ocena: [3.525]
            Attached Files
            Last edited by becik; 15-05-2011, 00:02.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎