Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Van Horn Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Van Pur, Van Horn Strong

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • MlodyPiwosz
    Member
    • 04-2012
    • 73

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ładny ciemny bursztynowy [4]
    Piana: Po nalaniu dosyć obfita , niestety szybko znika pozostawiając po sobie tylko osad [2]
    Zapach: Wyczuwalna nuta słodu [3]
    Smak: Goryczka fajnie komponuje się ze słodem ale jak dla mnie trochę zabardzo słodkie [3]
    Wysycenie: Dobre [4]
    Opakowanie: Bardzo podobna do Van Horna 4% tylko że puszka jest czarna i raczej odrazu widać że mamy do czynienia z piwem produkowanym dla supermarketu [3]
    Uwagi: Jak na swoją cenę to można śmiało wypić

    Moja ocena: [3]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemno-złocisty, klarowne [5]
      Piana: biała, drobna, dość szybko opada do cieniej otoczki wokół szkła, nie osadza się na szkle [3]
      Zapach: mało przyjemny, kukurydzioano-słodowo-metaliczny [2.5]
      Smak: w saku podobnie jak i w zapachu, słodkawość, bardziej kukurydziana niż słodowa, lekka goryczka, wyraźny metaliczno-chemiczny posmak, jak dla mnie piwo zbyt wodniste, nie jest tragiczne ale ja podziekuję [2.5]
      Wysycenie: za duże, momentami gaz aż kłuje w podniebienie [3.5]
      Opakowanie: typowa puszka z serii "piwo z tradycjami, świetny smak, pierdu pierdu", grafika nudna aż boli [2]
      Uwagi: Gorzej niż przeciętne piwo z typu mózgotrzepów ale jak najbardziej PIJALNE

      Moja ocena: [2.7]
      Attached Files
      Last edited by becik; 26-08-2014, 18:45.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎