Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stone, Ruination IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cannabee776i99
    Senior
    • 08-2009
    • 658

    Stone, Ruination IPA

    ABV: 7,7%
    IBU's: 100+

    Najbardziej chmielowe piwo, jakie było mi dane do tej pory pić. Goryczka była tak mocna, że musiałem przegryzać je serem pleśniowym (swoją drogą b. fajne połączenie smakowe). W zapachu chmiel i cytrusy (trwa cytrynowa i grejpfrut), w smaku głównie wszechogarniająca goryczka. Bardzo mocna, ale mimo wszystko przyjemna. Piwo do delektowania się raz na jakiś czas, potencjału sesyjności IMHO nie ma, ale spróbować na prawdę warto.

  • piotry
    Oj tam, oj tam !
    • 08-2005
    • 761

    #2
    mam pytanie - jak zdobyłeś to piwo ?

    Comment

    • Cannabee776i99
      Senior
      • 08-2009
      • 658

      #3
      W Londynie w Euston Tap. Buteleczka 355ml (12 oz).

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        #4
        Prawie 10 lat temu piłem zwykłe IPA z tego browaru (77 IBUs), wtedy to piwo kompletnie mnie zdemolowało, absolutnie nie spodziewałem się, że piwo może tak smakować. Szkoujące (wtedy) dla mnie wrażenia smakowe, zniechęciły mnie trochę do eksperymentowania z piwem :]

        Teraz podejście do piwa mam zupełnie inne i najchętniej IPA żłopałbym codzienie
        Bardzo żałuje, że mieszkając w krainie doskonałym piwem płynącej, szczytem wyrafinowania był dla mnie Guiness, Newcastle BA, ewentualnie jakieś lagery z mniejszych browarów czy coś z Meksyku...
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 4996

          #5
          Chmielone Columbus i Centennial.
          Z butelki 650ml tez da sie wypic, nawet bez przegryzania.
          Da sie, bo moim zdaniem jest to niestety zwykle IPA, ktore oprocz goryczki daje niewiele doznan, powiem wiecej zostawia pustke w ustach.
          Wole wersje bogatsze smakowo, bo Ruination nie smakuje jak Imperial IPA .
          Attached Files
          Last edited by Latarnik; 14-09-2011, 23:02.
          5400 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎