Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.03.12 - Zielona Góra, VI Spotkanie Piwowarów w Browarze Haust

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
    w pokoju jest TV
    No, to podstawa

    Najważniejsze, że w pobliżu jest ten sławetny bar Turysta, którego niektórzy do tej pory wspominają z rozrzewnieniem, a mnie jeszcze tam nie było - skandal!
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • AndrewZG
      Senior
      • 08-2009
      • 261

      #47
      Maggyk - ten hotel Pod Lwem mieści się praktycznie na dworcu, obok torów kolejowych, więc trzeba mieć dobry (mocny) sen żeby tam się wyspać.
      Jednak ma też swoje zalety - niedaleko obok jest kebap bar gdzie można wypić wyśmienite Lubuskie z kija za 4 PLN.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #48
        Ktoś mnie zdaje się przestrzegał przed tym hotelikiem, że szemrane towarzystwo się tam zbiera, czy cuś. Faktycznie obejrzałem z zewnątrz, jakieś typki się kręciły. Byłem zadowolony, że wybrałem wtedy Higit.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Ktoś mnie zdaje się przestrzegał przed tym hotelikiem, że szemrane towarzystwo się tam zbiera, czy cuś.
          Tą osobą był KULI.
          Last edited by Pendragon; 18-02-2011, 15:05.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            Tą osobą był KULI.
            Ja tam nocowałam Pendragon w zeszłym roku - jedyne szemrane towarzystwo to byliśmy my

            Andrew po piwach z Hausta i serwowanych przez domowych piwowarów nawet głośne chrapanie panów nie było mnie w stanie obudzić, a co dopiero jakiś tam pociąg.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #51
              A tak w ogóle to o której zaczyna się impreza? Ta degustacyjna.
              Czy ktoś planuje pojawić się w Hauście już w piątek wieczorem?
              Last edited by Pendragon; 18-02-2011, 19:57.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #52
                Pendi, chcesz się wykończyć? Oszczędzaj siły na sobotę i te wszystkie triple, które zapewne się pojawią, a piw słabych będzie jak na lekarstwo

                Przynajmniej 2 lata temu tak było
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #53
                  O suchym pysku siedzieć w piątkowy wieczór nie zamierzam
                  Smaki haustowe trzeba sobie przypomnieć.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • przemo70
                    † 1970-2019 Piwosz w Raju
                    • 05-2007
                    • 1501

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    O suchym pysku siedzieć w piątkowy wieczór nie zamierzam
                    Smaki haustowe trzeba sobie przypomnieć.
                    To sobie przypomnij w piątek, w sobotę nastaw się na wersje bardziej rozgrzewające W zeszłym roku zacząłem od przypominania sobie smaków haustowych, a potem zabrakło sił na główną degustację
                    Save water, drink beer ...

                    http://www.parowozy.com.pl/
                    http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                    https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #55
                      O tym przecież pisałem, dlatego pytam czy ktoś się będzie rozgrzewać Haustem w piątek

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Basik
                        Senior
                        • 06-2006
                        • 1308

                        #56
                        My przyjedziemy dopiero w sobotę, bo nagle pod znakiem zapytania stanął mój marcowy urlop.
                        Zdecydowaliśmy się nocować z Zajeździe Pod Różą. Czy ktoś z Was również zdecydował się na to miejsce?

                        Comment

                        • wogosz
                          Senior
                          • 12-2005
                          • 1007

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                          Ktoś mnie zdaje się przestrzegał przed tym hotelikiem, że szemrane towarzystwo się tam zbiera, czy cuś.
                          No, jak Maggyk będzie nocowała w tym hotelu, to ja bardziej martwiłbym się o to "szemrane towarzystwo' niż o nią

                          Comment

                          • KULI
                            ********
                            • 10-2002
                            • 197

                            #58
                            Czy warsztaty sensoryczne w Zielonej Górze się odbędą, czy też nie, zależy od Nas, czyli od liczby uczestników....
                            Chęć uczestnictwa w warsztatach należy zgłaszać na stronie organizatora:

                            informacja odnośnie wpłat itp. przyjdzie emailem zwrotnym po zgłoszeniu, w razie nie zebrania wystarczającej liczby chętnych pieniądze wrócą na Wasze konta.

                            Proponuję też stworzyć nieformalną listę uczestników coby każdy mógł, mniej więcej, wiedzieć jaki są szanse na powodzenie tej inicjatywy, ja już wysłałem swoje zgłoszenie:

                            1.Kuli

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #59
                              Powtórzę pytanie o godzinę rozpoczęcia imprezy degustacyjnej.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • sziszi
                                Member
                                • 02-2007
                                • 37

                                #60
                                1.Kuli
                                2.sziszi

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎